Emocjonalne wystąpienie p.o. Naczelniczki Komunikacji Społecznej

Jeśli dzieje się coś dobrego czy złego na twojej ulicy lub szeroko pojmowanym "fyrtlu" podziel się z nami swoimi uwagami.
Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Emocjonalne wystąpienie p.o. Naczelniczki Komunikacji Społecznej

Post autor: clou » 03 wrz 2018, 21:05

Wątek przeniesiony z viewtopic.php?f=2&t=5675&p=49548#p49507
https://www.youtube.com/watch?v=VsvrXIu ... e&t=40m00s

----
patryk1 pisze:
03 wrz 2018, 14:29
Zastanawiająca jest sytuacja z 42 minuty...
Nie śledzę facebooka, ale ta kobieta wydaje się być zaszczuta. Nie znam szczegółów, ale z tego co powiedziała wynika, że krytyka urzędu/burmistrza poszła trochę za daleko i uderza w nią personalnie. Może trzeba trochę ostudzić atmosferę po obu stronach urzędniczego biurka :)
Administrator

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Re: Emocjonalne wystąpienie p.o. Naczelniczki Komunikacji Społecznej

Post autor: JOSH » 03 wrz 2018, 21:35

Ta kobieta odpycha i sposób jej bycia nie budzi zaufania mieszkańców do urzędu.
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 03 wrz 2018, 22:58

A to ciekawy przypadek. Też uważam, że kobieta czuje się zaszczuta. Tylko że to jej interpretacja, a krytykowana jest za pracę, która jest tej krytyki warta
i tyle

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 04 wrz 2018, 06:47

No właśnie nie wiem. Mam wrażenie, że ta cała opozycja burmistrza posuwa się po woli za daleko.
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 04 wrz 2018, 07:13

Rzeczywiście zrobiło się nieprzyjemnie i co gorsza przyłożyłem do tego rękę. Kiepsko się z tym czuję, ale...

Ja wyraziłem swoją opinię o jej zachowaniu na FB na sesji - chyba w maju - bez wymieniania nazwiska. Dostałem bana od niej na FB i to było zabawne. OK - nie ma sprawy. Wydawało mi się, że było to w miarę delikatnie i wydawało mi się, że można krytykować działania urzędnika.
Upatruję w tym metody wyborczej burmistrza: kampania urzędowo-prywatna. Czyli urzędnicy prywatnie i ich rodziny wyrażają poparcie + konta fejkowe (są już przynajmniej dwa, które pracują na burmistrza).

Wyobraźcie sobie sytuację, że naczelnik ID + jego rodzina z prywatnych kont wypowiadają opnie, których jako urzędnik nie wypadało by powiedzieć.
Przesada polega na tym, że ta Pani miesza prywatne opinie ze służbowymi. Nie można ich odróżnić. Tego jeszcze nie było.

Kto się kryje za fanpage FB, kto jest autorem wpisów? Za cholerę nie można się dowiedzieć, kto. Jest podejrzenie graniczące z pewnością, że burmistrz sam wrzuca zdjęcia i teksty, czego nie jest w stanie przyznać. Przez długi czas nie można się było dowiedzieć, czy ktoś jest blokowany i ilu mieszkańców jest zablokowany na FB: teraz wiemy - jedna.

Jest teraz p.o. szefową wydziału komunikacji. To trochę dla mnie trudne do przyjęcia. Krytykowana jest za błędy ortograficzne, za styl itp i za trochę jarmarczny fanpage FB. Takie idą czasy i chyba się trzeba z tym pogodzić.

PS. Znów się zrobi offtop
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 04 wrz 2018, 07:48

przemek_mierzejewski pisze:
04 wrz 2018, 07:13
Rzeczywiście zrobiło się nieprzyjemnie i co gorsza przyłożyłem do tego rękę. Kiepsko się z tym czuję, ale...

Ja wyraziłem swoją opinię o jej zachowaniu na FB na sesji - chyba w maju - bez wymieniania nazwiska. Dostałem bana od niej na FB i to było zabawne. OK - nie ma sprawy. Wydawało mi się, że było to w miarę delikatnie i wydawało mi się, że można krytykować działania urzędnika.
Upatruję w tym metody wyborczej burmistrza: kampania urzędowo-prywatna. Czyli urzędnicy prywatnie i ich rodziny wyrażają poparcie + konta fejkowe (są już przynajmniej dwa, które pracują na burmistrza).

Wyobraźcie sobie sytuację, że naczelnik ID + jego rodzina z prywatnych kont wypowiadają opnie, których jako urzędnik nie wypadało by powiedzieć.
Przesada polega na tym, że ta Pani miesza prywatne opinie ze służbowymi. Nie można ich odróżnić. Tego jeszcze nie było.

Kto się kryje za fanpage FB, kto jest autorem wpisów? Za cholerę nie można się dowiedzieć, kto. Jest podejrzenie graniczące z pewnością, że burmistrz sam wrzuca zdjęcia i teksty, czego nie jest w stanie przyznać. Przez długi czas nie można się było dowiedzieć, czy ktoś jest blokowany i ilu mieszkańców jest zablokowany na FB: teraz wiemy - jedna.

Jest teraz p.o. szefową wydziału komunikacji. To trochę dla mnie trudne do przyjęcia. Krytykowana jest za błędy ortograficzne, za styl itp i za trochę jarmarczny fanpage FB. Takie idą czasy i chyba się trzeba z tym pogodzić.

PS. Znów się zrobi offtop

Wszędzie szukacie spisku :lol: :lol: :lol:
Mam nadzieję, że się za bardzo kiedyś nie rozpędzicie i się to źle nie skończy.

Jeśli chodzi o wywiady w tv, radiu to moim zdaniem wszędzie powiedziano coś nie tak lub niewłaściwie. No oczywiście za celowe błędy w radiu jak napisaliście odpowiadają znajomi redaktorzy burmistrza a za te w tvp? Kto ma znajomości w telewizji?
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 04 wrz 2018, 21:35

Eee? Ty żyjesz w jakimś nibyświecie czy udajesz?
i tyle

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 05 wrz 2018, 19:41

Gorączka przedwyborcza sie udziela.
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 08 wrz 2018, 08:36

Wątek o komentarza, starym forum, PNT.INFo i w ogóle jak to drzewniej bywało wydzieliłem
viewtopic.php?f=2&t=5680&p=49598
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Społeczna grupa szybkiego reagowania”