Stulecie Odzyskania Niepodległości

Jeśli dzieje się coś dobrego czy złego na twojej ulicy lub szeroko pojmowanym "fyrtlu" podziel się z nami swoimi uwagami.
przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Stulecie Odzyskania Niepodległości

Post autor: przemek_mierzejewski » 26 maja 2018, 12:52

Bardzo dobra wystawa plenerowa (sam pomysł, jak i wykonanie) na pl. Niepodległości. (przygotowana przez IPN)
IMG_20180523_174604a.jpg
IMG_20180523_174604a.jpg (108.74 KiB) Przejrzano 814 razy
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

Pietia
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Pietia

Re: Stulecie Odzyskania Niepodległości

Post autor: Pietia » 26 maja 2018, 21:51

przemek_mierzejewski pisze:
26 maja 2018, 12:52
Bardzo dobra wystawa plenerowa (sam pomysł, jak i wykonanie)
W pełni się zgadzam! Jeszcze niewidoczni na fotografii W.Korfanty , Daszyński i Paderewski. Zróżnicowani politycznie i poglądowo a jednak potrafili zjednoczyć się w walce o niepodległość. Nasuwa mi się taka refleksja, co dzisiejszą młodzierz która to z lekcji i takich oto wystaw plenerowych byłą by w stanie poświęcić dla wspólnego celu... dzień bez srajfona, ban na fejsbuniu..... wiem przesadziłem.....z góry przepraszam bo temat poważny ale jak widać jedynie ACTA zjednoczyła młodych.... Nasz Naród jak lawa , lecz co by musiało by nastąpić by na powrót animozje odeszły na plan dalszy jak przez 123 lata niewoli i przy Niemieckiej napaści https://www.polskieradio.pl/39/156/Arty ... luchaczami Akcję IPN-u udostępinoną przez PAna Przemysłąwa w pełni popieram , choć np. postać i dokonania marszałka Piłsudskiego są mi dalekie... jednak charyzmy i dokonań mu nie można odebrać.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Społeczna grupa szybkiego reagowania”