Z czego są dumni i czego się wstydzą czytelnicy Wyborczej

Pietia
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Pietia

Z czego są dumni i czego się wstydzą czytelnicy Wyborczej

Post autor: Pietia » 17 maja 2018, 20:12

Na ten temat można by popełnić parę doktoratów i habilitacji. http://wyborcza.pl/7,162657,23403195,z- ... rects=true Z "bulem" serca cytuje ten szmatławiec dla tych co nie chcą podbijać czytelnictwa GW https://www.wykop.pl/wpis/32046333/wyni ... ie-wstydz/ Zapewne identycznie wyglądała by sonda wśród widzów TVN. Komiwojażerowie jeżdżący po Polsce z "wykładami" o rasizmie i ksenofobii, redaktorzy i pismaki oraz tysiące pożytecznych idiotów lamentujących od Bugu po Bruksele o kresie władzy Ludu czyli demokracji. Bo leśne hitlerki ze swastyką z ciastek, bo 500 plus i barachło pierwszy raz nad Bałtyk pojechało i przepija kasę, a bo niepełnosprawne dzieci dostały tylko 500+ i chcą więcej żywej gotówki którą to wiedza jak najlepiej wydać (ci nie przepiją?) bycie w opozycji do rządu pomylili z byciem w opozycji do własnego kraju. Zero konstruktywnego myślenia. Ale do meritum , sumując 85% nie czuje się dumnym z bycia Polakiem , a 78% odczuwa wstyd z faktu bycia Polakiem..... to daje do myślenia!

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Re: Z czego są dumni i czego się wstydzą czytelnicy Wyborczej

Post autor: kayo » 19 maja 2018, 19:50

Pietia pisze:
17 maja 2018, 20:12
barachło pierwszy raz nad Bałtyk pojechało i przepija kasę, a bo niepełnosprawne dzieci dostały tylko 500+ i chcą więcej żywej gotówki którą to wiedza jak najlepiej wydać (ci nie przepiją?)
To lepiej dać przepić pieniądze z 500+ niż dać możliwość wyboru płatnej rehabilitacji?
Pietia pisze:
bycie w opozycji do rządu pomylili z byciem w opozycji do własnego kraju.
Jakiś przykład czy to tylko błoto rzucane i "a nuż coś się przylepi"?

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 19 maja 2018, 22:13

Pietia pisze:
Na ten temat można by popełnić parę doktoratów i habilitacji. http://wyborcza.pl/7,162657,23403195,z- ... rects=true Z "bulem" serca cytuje ten szmatławiec dla tych co nie chcą podbijać czytelnictwa GW https://www.wykop.pl/wpis/32046333/wyni ... ie-wstydz/ Zapewne identycznie wyglądała by sonda wśród widzów TVN. Komiwojażerowie jeżdżący po Polsce z "wykładami" o rasizmie i ksenofobii, redaktorzy i pismaki oraz tysiące pożytecznych idiotów lamentujących od Bugu po Bruksele o kresie władzy Ludu czyli demokracji. Bo leśne hitlerki ze swastyką z ciastek, bo 500 plus i barachło pierwszy raz nad Bałtyk pojechało i przepija kasę, a bo niepełnosprawne dzieci dostały tylko 500+ i chcą więcej żywej gotówki którą to wiedza jak najlepiej wydać (ci nie przepiją?) bycie w opozycji do rządu pomylili z byciem w opozycji do własnego kraju. Zero konstruktywnego myślenia. Ale do meritum , sumując 85% nie czuje się dumnym z bycia Polakiem , a 78% odczuwa wstyd z faktu bycia Polakiem..... to daje do myślenia!
Co to za bełkot? Od Rydzyka się urwałeś?

Pietia
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Pietia » 20 maja 2018, 18:41

kayo pisze:
19 maja 2018, 19:50
To lepiej dać przepić pieniądze z 500+ niż dać możliwość wyboru płatnej rehabilitacji?
Przecież dzieci upośledzone psycho-ruchowo dostają 500 zł jak każde inne dziecko. Oni rozochoceni rozdawnictwem rządu chcą kolejnej żywej gotówki, w kolejce dziesiątki różnych grup, efekt uboczny propagandy sukcesu. Lepiej po prostu nie zabierać ludziom bejmów/pieniędzy i sami sobie kupią co chcą , to moje zdanie, zapewne wyborcy z lewej i lewej strony czyli PO i PiS mają alternatywną wizję rzeczywistości.
kayo pisze:
19 maja 2018, 19:50
Jakiś przykład czy to tylko błoto rzucane i "a nuż coś się przylepi"?
Wystarczy przeczytać pierwszy lepszy artykuł GW ( którą może 15 lat temu dało się czytać) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wanie.html Kichanie we własne gniazdo ,medialna laksa ma miejsce w każdym niemal artykule w/w gagazety , nawet jeśli nie bezpośrednio to pośrednio. Dreptanie redaktora naczelnego po Brukseli i żale jakoby w Polsce zagrożona była wolność słowa bo urzędy państwowe zrezygnowały z prenumerat GW i płatnych ogłoszeń w jakiejkolwiek prasie drukowanej (co jak co ale będąc przeciwnikiem PiS chwała im za to, jakby nie można ogłoszeń wystawiać w internecie na BiP-ie) Można by tak mnożyć i mnożyć
punisher pisze:
19 maja 2018, 22:13
Co to za bełkot?
Mój wpis czy artykułu z GW? Domyślam się że chodzi o mój wpis gdyż zapewne nie zrouzumiał Pan co miałem na myśli. Swoją drogą mógłby Pan jakkolwiek ustosunkować się do owego artykułu z "Wybiórczej"(skąd u tych czytelników taki wstyd z Polski oraz brak dumy), bo ja sam zachodzę w głowę na jasną cholerę go opublikowali , bo to czysty strzał w stopę z równoczesnym postrzałem w kolano. Nie odnosi Pan wrażenia że niektóre media zbyt zagalapowały się w "antypolonizmie" . Dajmy na to w Izraelu możliwe byłyby artykuły zbliżone do tych publikowanych w GW ,mimo znacznie większych kontrowersji działań Kneste-u czy rządzi Likud czy lewica , np. związanej z działalności na terytoriach Palestyny. W RFN media też mniej więcej grają do jednej bramki , nawet gdy plują im w twarz to piszą że pada deszcz. Nie jest zdrowa sytuacja w tych dwóch przykłądowych krajach , bo to nie jest wolność słowa sensu stricto, no ale wracając do naszego podwórka, walenie w Polskę i Polaków licząc że oberwię rząd to już jakaś fatamorgana, nawet dla mnie będącego w opozycji do PiS-u.

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 20 maja 2018, 19:51

Zostawię tylko to
Załączniki
co-to-jest-trollowanie-filozofia-trolla-4.jpg
co-to-jest-trollowanie-filozofia-trolla-4.jpg (49.7 KiB) Przejrzano 181 razy

Pietia
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Pietia » 20 maja 2018, 21:15

kayo pisze:
20 maja 2018, 19:51
Zostawię tylko to
No właśnie apropo tzw."trolowania", osoba która nie zgadza się z argumentami/racjami strony przeciwnej każdą myśl i każde słowo uważa za tzw. "trolling". Nie potrafi odnieść się rzeczowo do tego czy jakiegokolwiek argumentu, bo tak została wytresowana przez media/telewizje. Załużmy przykładowo np. że widzowie TVP i dzisiejsi pseudo-spadkobiercy przedwojennego ONR-u to rasiści , a czytelnicy "NAszego Dziennika" dajmy na to są chorzy na islamofobię ,a żyd Bronek Wildstain jak podpowiada GW to antysemita. No doprawdy trzeba być niespełna rozumu żeby wierzyć w te czy inne gimnastyki propagandowe. Trudno jest mieć jakikolwiek pomysł na styl rządzenia "tym krajem" i jakąkolwiek wizję reform skoro można tłuć oponenta mieczem "trolinngu" bo mnie to nie pasuje itd. Jest artykuł, jest sondaż wśród czytelników czy to się komuś podoba czy nie. Czarno na białym wynika z niej że akurat coś czytelnikom w/w gazety nie pasuje..... dlatego napisałem że parę doktoratów winno powstać na temat tej ankiety. No ale nikt jak widać nie potrafi się do tego odnieść..... no chyba że gagagazeta troluje sama siebie!!!

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » wczoraj, 07:42

Pietia pisze:
20 maja 2018, 21:15

No właśnie apropo tzw."trolowania", osoba która nie zgadza się z argumentami/racjami strony przeciwnej każdą myśl i każde słowo uważa za tzw. "trolling". (...)
Ja próbuję czy też próbowałem odnieść się rzeczowo do Twoich - często fałszywych - argumentów. Uważałem, że każdemu adwersarzowi należy się szacunek. Jest to trudne, ponieważ używasz agresywnego języka i powoli rewiduję ten swój dogmat.
"Szmatławiec", "Komiwojażerowie", "pismaki", "pożyteczni idioci", "barachło" plus pisane rzeczowników w cudzysłowie np. "wykład". A to przykład tylko z jednego Twojego postu. (Nie piszę tutaj o Twoim sposobie pisania - to osobny temat).

"Trollowniem" można nazwać rzucane przez Ciebie argumenty, które nijak nie mają potwierdzenia w faktach, lub nie są faktami tylko Twoim głębokim przekonaniem o stanie faktycznym.

"Poprawność" to jest zdaje się to, co uważasz za spuściznę liberalnej części społeczeństwa.
A ja Ci mówię, że "brak poprawności" to właśnie brak kultury, którym - jak sądzę - się szczycisz i mylisz wolność słowa z chamstwem, w stylu Kolonki, Rachonia czy Cejrowskiego.

Przez takich ludzi jak Ty zastanawiam się czy dalej ma sens istnienie tego forum.
Proszę, zastanów się, czy nie chcesz się wyżywać w innym miejscu internetu, bo ja się zastanawiam czy mój liberalizm ma swoje granice.

Czy na FB, pod swoim nazwiskiem jesteś również taki pryncypialny?
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne wydarzenia”