Zakaz wstępu do parku

Jeśli dzieje się coś dobrego czy złego na twojej ulicy lub szeroko pojmowanym "fyrtlu" podziel się z nami swoimi uwagami.
alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Zakaz wstępu do parku

Post autor: alcor » 27 kwie 2018, 14:47

Przy każdym wejściu do parku pojawiły się tabliczki zakazujące wejścia na teren budowy. O co chodzi? Cały park to teren budowy? Jak skorzystać ze ścieżki rowerowej? No i pytanie zasadnicze - jak długo to potrwa?

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Re: Zakaz wstępu do parku

Post autor: punisher » 28 kwie 2018, 20:57

Może to jakiś jajcarz? Muszę jutro sprawdzić idąc na wyścig parowozów.

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: MałyszNT » 28 kwie 2018, 23:32

To nie jajcarz. Park to teren budowy i wg przepisów tak musi być oznakowany. Nie wiem co w tym dziwnego. Firma chce i musi być "czysta".

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 29 kwie 2018, 20:17

To w tym dziwne, że nie ma budowy w całym parku i głupotą dla mnie jest zakaz wstępu do całego parku. Szczególnie o tej porze. Czy jak robią remont np remont elewacji bloku to zamykają całe osiedle? No nie - odgradzają teren będący potencjalnie niebezpieczny dla przechodniów. W parku takiego zagrożenia nie widzę - jedynie w miejscach gdzie faktycznie coś się dzieje, gdzie pracuje specjalistyczny sprzęt. Do zoo, jak rozumiem, też nie można w takim razie wejść.
Farsa.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 29 kwie 2018, 21:49

MałyszNT pisze:
28 kwie 2018, 23:32
To nie jajcarz. Park to teren budowy i wg przepisów tak musi być oznakowany. Nie wiem co w tym dziwnego. Firma chce i musi być "czysta".
A widzisz jakąś budowę oprócz willi Państwa B.?

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: MałyszNT » 30 kwie 2018, 00:53

punisher pisze:
29 kwie 2018, 21:49
MałyszNT pisze:
28 kwie 2018, 23:32
A widzisz jakąś budowę oprócz willi Państwa B.?
Willa Państwa B. to nie teren parku i to akurat mnie nie obchodzi. A w parku dzieje się już sporo, a to zupełny początek. Jak ktoś nie widzi tego, to może nie chce widzieć, cóż. Rozbiórka krawężników przy alejkach, prace przy samych alejkach, wycinka zadrzewień i krzaków, rozbiórka elementów betonowych. Już wiele gruzu leży w kilku miejscach parku.

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: MałyszNT » 30 kwie 2018, 00:57

alcor pisze:
29 kwie 2018, 20:17
To w tym dziwne, że nie ma budowy w całym parku i głupotą dla mnie jest zakaz wstępu do całego parku. Szczególnie o tej porze. Czy jak robią remont np remont elewacji bloku to zamykają całe osiedle? No nie - odgradzają teren będący potencjalnie niebezpieczny dla przechodniów. W parku takiego zagrożenia nie widzę - jedynie w miejscach gdzie faktycznie coś się dzieje, gdzie pracuje specjalistyczny sprzęt. Do zoo, jak rozumiem, też nie można w takim razie wejść.
Farsa.
Przy głównym wejściu nie ma informacji o zakazie wstępu, ja takiej nie widziałem, a jestem tam codziennie, zresztą za kilka dni odbędzie się tam impreza. A budową jest cały park, jeśli firma podpisała umowę na cały park i został teren parku przekazany tej firmie na czas prowadzenia inwestycji, to ta firma teraz niejako rządzi na tym terenie. To jest jej teren budowy, oczywiście to nie budowa nowego np. budynku, ale to teren budowy.

observator
Początkujący
Początkujący

Post autor: observator » 30 kwie 2018, 11:19

Jeśli cały park będzie remontowany to mają prawo go całego zamknąć.
Interesuje mnie inna kwestia. Co zostanie zrobione/wybudowane dokładnie w tych parkach za te grube miliony? Czytając ogłoszenie o zamówieniu publicznym można zauważyć same ogólniki. Jakieś prace porządkowe, nasadzenia w niewiadomej ilości, wydzielenie stref, rozbiórkę boiska do kosza i skateparku :( , ławeczki, trejaże... Coś mało jak za taką kasę.

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 30 kwie 2018, 11:56

observator pisze:
30 kwie 2018, 11:19
Jeśli cały park będzie remontowany to mają prawo go całego zamknąć.
Interesuje mnie inna kwestia. Co zostanie zrobione/wybudowane dokładnie w tych parkach za te grube miliony? Czytając ogłoszenie o zamówieniu publicznym można zauważyć same ogólniki. Jakieś prace porządkowe, nasadzenia w niewiadomej ilości, wydzielenie stref, rozbiórkę boiska do kosza i skateparku :( , ławeczki, trejaże... Coś mało jak za taką kasę.
Właściwe prace dopiero się zaczną. Termin 15 październik 2018, a więc jakoś tydzień przed domniemaną datą wyborów.
Dlatego Jarmark będzie na stadionie.
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 08 maja 2018, 21:54

To ten domek, który znajduje się na wybiegu zebry, czy strusia to willa Państwa B, tych z Wypoczynkowej od biura projektowego?
Mało trochę okien mają.
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Społeczna grupa szybkiego reagowania”