Monthy Python. Czyli czas zmienić ....rząd a może opozycje????

Pietia
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Pietia

Monthy Python. Czyli czas zmienić ....rząd a może opozycje????

Post autor: Pietia » 30 gru 2017, 00:03

https://www.youtube.com/watch?v=LlZOPUbyB4I
Jak mawia Ludowy Front Judei cytaty filmowe od 1.00 min "Chcę mieć dzieci to prawo każdego mężczyzny.....Nie prześladuj mnie(chyba antycypowany przypis KE), nie masz macicy gdzie będziesz trzymał swojego embriona w pudełku, ...będziemy walczyli z ciemiężycielami o Twoje prawo abyś mógł mieć dzieci, jaki jest sens walczyć o prawo by On mógł mieć dzieci jeśli nie może mieć dzieci, To symbolizuje naszą walkę z uciskiem, raczej symbolizuje jego walkę z rzeczywistością"
A to przekład filmu "Żywot Błajana" z 1979 roku na jezyk polski:
W RFN robi się w lasach do złudzenia przypominających Białowieski Park Narodowy czyni się kopalnie odkrywkową to cicho jak makiem zasiał na Komisji Europejskiej.
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... nia-wegla/
Jeśli w lasach gospodarczych otaczających Park Narodowy Puszcza Białowieska wycina się drzewa przy drogach publicznych to jest zadyma na pół świata. Unijna dyrektywa ptasia i siedliskowa wręcz zobowiązuje by chronić czynnie zagrożone siedliska z jakimi mamy do czynienia wokół Białowieskiego PN na skutek rabunkowej gospodarki z przełomu XIX i XX wieku BC.
Jeśli w Polsce reformuje się wymiar sprawiedliwości pierwszy raz po Okrągłym Stole. Który to za życia nie potrafił osądzić generałów Jaruzelskiego i Kiszczaka. Fakt faktem rykoszetem obrywają wszyscy sędziowie , tu nie ma mojej zgody , no ale chyba było 27 lat na reformę "nadzwyczajnej kasty"(cyt. I.Krzemińska) a w tym choćby 8 lat rządów dzisiejszych krzykaczy. Jeśli by dajmy na to dziś protestowała PArtia Razem , któraś reaktywacja UPR-JKM czy SLD (choć ta ostatnia akurat miała swój skromny wkład w zamach na TK) to byłbym skłonny uwierzyć w uczciwość intencji.
Wybory ważne przy 20% głosów nieważnych i Ci sami ludzie z PO-PSL dziś krzyczą że będą powoływać mężów zaufania, komisarzy,komitety wolnych wyborów itd. itd...... czyli co kiedyś nie można było długopisem unieważniać a dziś można bo druki i zasady się zmienią .....
A wszystko to ponoć niezgodne z Konstytucją o czym grzmi "Niezależny Admin". Owszem te zmiany też mnie niepokoją ale będę ostatnim który zgasi światło , nie będę toczył prywatnych krucjat przeciw warszawskiemu rządowi bo mi się On(ten rząd) nie podoba, a jeśli do owej krucjaty przystępują tuzy demokracji jak Pan Kijowski,"pułkownik" Mazguła czy Farmazon to zgłaszam Votum Separatum
Wszystko to okraszone demokracją w Komisji europejskiej gdzie zwykł lądować odpad polityczny (ktoś jeszcze mógłby nazwać odpady śmieciami ale nie o to chodzi) , który we własnym kraju ma poparcie na poziomie błędu statystycznego niczym aferzysta Klaudiusz Juncer czy Franciszek Timmermans , tudzież odpady w postaci umoczonych w aferach spadochroniarzy ... Bieńkowska, Graś itd itd (Sorry taki mamy klimat , jedyny który beknął w tzw. aferze hazrdowej to M. Kamiński który stracił stanowisko, bo resztę to wręcz awansowano)Przed jedną z afer nasz góru też uciekł do Brukseli niczym Józef Stalin chroniący się przed gniewem generalicji i Narodu radzieckiego w czerwcu 1941 roku na daczy w Kuncewie.
QUO VADIS opozycjo.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne wydarzenia”