Do administratora NFNT

Zagadnienia dotyczące nowotomyskiej administracji.
Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Do administratora NFNT

Post autor: Noto » 08 lut 2016, 06:54

Dlaczego Informacja w sprawie przyznania dotacji na realizację w 2016 roku..i dalej.........-Gminy N.T.
Druga pozycja :załącznik do zarządzenia o przyznanie dotacji...pdf----jest ustawiona w pionie--trudna do odczytania-trzeba na leżąco !!!-lewy bok -czy nie można tego poprawić ????-a ważne sprawy tam są ....

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Re: Do administratora NFNT

Post autor: przemek_mierzejewski » 08 lut 2016, 10:24

Panie Noto.
Rozumiem, że to pytanie dotyczy TEGO linku.
http://nowytomysl.pl/wiadomosci/komunik ... rtu-w-2016

Jeżeli tak - to proszę zapytać Urząd. Może Pan to zrobić mailem urzad@nowytomysl.pl
http://nowytomysl.pl/sites/default/file ... u_2016.pdf

U mnie też jest "jest ustawiona w pionie". Zasadniczo jestem przyzwyczajony do czytania tekstu ustawionego w pionie, ale każdy ma inne preferencje.
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 08 lut 2016, 14:58

Oj -oj -wczoraj i dzisiaj było 5 pięć -w tej chwili 3---tu mój błąd --napisałem "jest ustawiona w pionie"-winno być "nie ustawiona w pionie "-teraz -gdzie ten załącznik o przyznanie ...itd.-nie widzę go !!-sport -elegancko -ale nie samym sportem człowiek żyje -co daję wyraz w innych blogach (siatkówka -piłka nożna -koszykówka -ciężary i inne )i tu może za póżno wszedłem w te zarządzanie Burmistrza -z dnia 26.1. 2016-wszak to już 13 dni od wydania tego zarządzenia --pytam --po ilu dniach likwidacja ???-
Tu może już starszym wiekiem i to mocno -nie podkreślam ten wiek --ale ale też swoje swoje spostrzeżenia mam -tu znowu pytanie ??-gdzie ten link :
Załącznik do Zarządzania o przyznanie dotacji ..pdf -to tyle Noto -tam ważne sprawy były -sport odniosłem się do tego -oprócz sportu inne sprawy też ważne -to zauważyłem nie 14 spraw a prawie 40 -co nurtują mieszkańców N.Tomyśla --na koniec nie likwidować a takim winien być NFNT -pozdrowienia ..
Gdzie ten nick ???-wczoraj i dzisiaj rano go czytałem -pisałem czytać -głowa w lewo -czyżby cenzura w N.T.-i to w komputerze ??

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 08 lut 2016, 17:03

Tu do P. Przemka M. -może jestem !!--pisać dalej napiszę "upierdliwy ""-słowo moim zdaniem ??-jak dla niektórych ---to tyle --dziadek 71 letni -Noto -nie tylko Nowy Tomyśl -ten nick -ale Nowy Targ -Nowy Sącz -Piwniczna -Ochotnica ---piszę o tej ziemi Nowotomyskiej i jestem w kontakcie z nimi --znowu może ten sport -:Podhale Nowy Targ -hokej na lodzie-i inne -oni narty -my inne ...

Awatar użytkownika
Dżefrej
Gadatliwy
Gadatliwy
Imię i Nazwisko: Hubert

Post autor: Dżefrej » 25 lip 2016, 09:38

Oj a co sie stało z Panem Noto, ostatnio zniknął z forum ?

Awatar użytkownika
Iron Duke
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Iron Duke » 01 lut 2019, 17:04

O co chodzi z tym napisem u góry strony:

Do zamknięcia Forum pozostało 100 dni

??

8)
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą/idiotką. Osoba postronna mogłaby nie zauważyć różnicy....

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: MałyszNT » 02 lut 2019, 02:34

Iron Duke pisze:
01 lut 2019, 17:04
O co chodzi z tym napisem u góry strony:

Do zamknięcia Forum pozostało 100 dni

??

8)
O co chodzi? No przecież jest napisane wyraźnie. Trwa odliczanie do zamknięcia Forum, czyli do tego, o czym Administrator i nie tylko mówili/pisali już od dłuższego czasu.

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 02 lut 2019, 20:44

Dlaczego forum zamykają?
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

gibber
Gadatliwy
Gadatliwy

Post autor: gibber » 03 lut 2019, 11:02

Forum się zamyka bowiem nie odpowiada na żywotne potrzeby społeczeństwa Nowego Tomyśla...czyli jak dostać się na produkcję do Chify...albo jak skutecznie i bez ryzyka palić śmieciami w piecach CO...lub ewentualnie dalej nie ma tego j...go Lidla.

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 03 lut 2019, 16:30

gibber pisze:
03 lut 2019, 11:02
Forum się zamyka bowiem nie odpowiada na żywotne potrzeby społeczeństwa Nowego Tomyśla...czyli jak dostać się na produkcję do Chify...albo jak skutecznie i bez ryzyka palić śmieciami w piecach CO...lub ewentualnie dalej nie ma tego j...go Lidla.
Lidl będzie :lol: :lol: :lol:
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 04 lut 2019, 19:58

Ponoć ma być większy Lidl niż w Jankowicach - gm. Tarnowo Podg. :D
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Camillo
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Kamil

Post autor: Camillo » 13 lut 2019, 23:47

gibber pisze:
03 lut 2019, 11:02
Przede wszystkim nie ma integracji z platformami takimi jak fb i innymi portalami informacyjnymi.
Do tego można ironicznie powiedzieć: "gimby nie znają forum".

Większość osób wypowiadających się na forum, to starzy bywalcy, a reszta? Raz na ruski rok wejdą i jeszcze mają problem z odgadnięciem loginu do swojego konta ;p

Nie twierdzę, że szkoda jest forum i wydaje mi się, że jedyną szansą było dołączyć czat powiatowy do forum, zadbać o galerię i powiązać stronę z jakimś klubem sportowych, czy rozrywkowym.

Tyle ode mnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy administracyjne”