Lekarz pediatra

Regulamin forum
W tym dziale nie umieszczamy ogłoszeń.
Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Lekarz pediatra

Post autor: JOSH » 14 kwie 2011, 12:56

W związku z powiększeniem rodziny, zwracam się do was, jakiego pediatrę polecilibyście mi, który przyjmuje w Nowym Tomyślu, ewentualnie w najbliższej okolicy. Chodzi mi głównie o dostępność, fachowość oraz o podejście do swojej pracy i cenę.
Proszę także o parę słów uzasadnienia wyboru.
Z góry dzięki! :D
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Re: Lekarz pediatra

Post autor: StryderS » 14 kwie 2011, 13:33

JOSH pisze:W związku z powiększeniem rodziny, zwracam się do was, jakiego pediatrę polecilibyście mi, który przyjmuje w Nowym Tomyślu, ewentualnie w najbliższej okolicy. Chodzi mi głównie o dostępność, fachowość oraz o podejście do swojej pracy i cenę.
Proszę także o parę słów uzasadnienia wyboru.
Z góry dzięki! :D
Nie jestem specjalistą w temacie, ale zawsze dużo dobrego słyszałem o dwóch pediatrach, a mianowicie Panach Moskaliku i Szuwalskim. O tym drugim pozytywne zdanie kształtuję z autopsji.
Administrator/ Szymon Konieczny

guciu
Maniak
Maniak

Post autor: guciu » 14 kwie 2011, 20:17

Ten temat był już dosyć szeroko omawiany na forum. Poczytaj:
Lekarze dziecięcy w NT
S.M.

gosia_m
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: gosia_m » 15 kwie 2011, 07:21

Przede wszystkim- gratulacje! No i nie wiemy, czy chodzi o wybór lekarza rodzinnego, czy takiego "24h/ dobę"- na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 15 kwie 2011, 07:25

TUTAJ znalazłem

Nie doczytałem. Faktycznie w tamtym temacie w miarę opisaliście 2 lekarzy działających na terenie naszego powiatu i jednego z Wolsztyna, czyli mam rozumieć, że więcej lekarzy na naszym terenie nie, oczywiście takich, z którymi można nawiązać współpracę.

Kate
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Kate » 15 kwie 2011, 08:26

Ja ze swoimi dzieciakami chodzę do dr Katarzyny Kowalskiej, jestem zadowolona. W razie potrzeby/nieobecności pomocą służy dr Wyjatek (mimo niezłego temperamentu jest dobrym lekarzem).
Dr Handzewniaka sobie daruj, bo trzeba dojechać, nie zawsze ma czas no i ostatnio spotkałam kilku niezbyt zadowolonych rodziców.
Jako lekarz dobry jest również dr Wilkoszarski, spotykałam go na dyżurach lub zastępstwach (w zasadzie obaj są nieźli :) )

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 15 kwie 2011, 11:10

Kurcze nie chcę nikogo negować, ale doszły mnie słuchy, że P. Kowalska, ma podobno krótkie godziny przyjmowania, lubi się spóźniać, i że zdarza się, że gdy jej czas przyjmowania się kończy to poprostu zamyka gabinet i jedzie.
Nie wiem na ile są to informację prawdziwe, tak więc jeśli ktoś miał z nią do czynienia, to proszę o napisać.
Co do Pana Wyjatka, to boki zrywać, jak sypnie tekstem to można się pośmiać i jest bezpośredni. Jak byłem dzieciakiem to mnie leczył. Pamiętam, że jak zwijałem się z bólu, szedłem do lekarza, to P. Wyjatek rzucił tekst, Grzegorz nie bądź babą, nie rycz. Tak więc w sumie to też ten pan jest u mnie na plus!
Czasem dał jakąś końską dawkę leku, ale raczej wychodziłem z chorób wieku dziecięcego dość szybko!
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2011, 12:51 przez JOSH, łącznie zmieniany 1 raz.

myszka
Początkujący
Początkujący

Post autor: myszka » 15 kwie 2011, 12:09

Ja też chodzę do dr Kowalskiej.Ja jestem z niej bardzo zadowolona:)Chociaż faktycznie często zdarza jej się spóźnić.Ale ja na tyle rzadko chodzę do lekarza ze mi to aż tak bardzo nie przeszkadza.Jest sympatyczna i umie radzić sobie z dziećmi.

Kate
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Kate » 15 kwie 2011, 14:32

Co do dr Kowalskiej, to jesteśmy dość częstymi gośćmi niestety...,
Nie zauważyłam aby się spóźniała a do tego zazwyczaj jest dłużej i przyjmuje wszystkich pacjentów jak są tłumy. Nigdy nie odmówiła mi zbadania dziecka, mimo, że pół godziny wcześniej miała skończyć przyjmować.

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 15 kwie 2011, 15:35

Dr Kowalska oprócz tego, że jest lekarzem, to również zarządza całą przychodnią, więc zdarza się, że musi dzielić te role. Niekoniecznie bez wpływy na pacjentów.
i tyle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi”