Nowy bar na Wiatrakowej-U Macieja

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
Awatar użytkownika
marfeusz
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 2262695
Kontakt:

Re: PUB " U Macieja"

Post autor: marfeusz » 15 lis 2011, 04:48

Camill PUB u Macieja to nie jest klub !! i proszę nie mylić pojęć :) Jest to pub z małym parkietem tanecznym który został zagospodarowany z ciągu komunikacyjnego pomiędzy stolikami a barem (takie 2x2)
Kwestie organizowania dyskotek, potańcówek czy też zabaw tanecznych - zwał jak zwał - po zamknięciu Mauritiusa, lokal ten przejął inna funkcję w weekendy.

tukisowy
Początkujący
Początkujący

Post autor: tukisowy » 16 lis 2011, 00:18

niestety ją przejął... stety pub przy weekendzie jest dla idiotów i zawszę można się trzymać od tego z daleka. Nie podoba się nie idź ...

Camill
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Kamil Szymkowiak
GG: 12002441

Post autor: Camill » 16 lis 2011, 19:47

marfeusz pisze:Camill PUB u Macieja to nie jest klub !! i proszę nie mylić pojęć :) Jest to pub z małym parkietem tanecznym który został zagospodarowany z ciągu komunikacyjnego pomiędzy stolikami a barem (takie 2x2)
Kwestie organizowania dyskotek, potańcówek czy też zabaw tanecznych - zwał jak zwał - po zamknięciu Mauritiusa, lokal ten przejął inna funkcję w weekendy.

Dla mnie nie robi to różnicy. A parkiet ciągnie aż do drzwi i jak tu wejść do środka? Bardzo dobra organizacja xD

Byłem zobaczyłem i więcej nie pójdę - proste. Wolę znajomymi przejechać się na normalną imprezę na której ludzie nie tańczą z piwem na parkiecie. A później pretensje bo ktoś niechcący im wylał piwo. A następnie podłoga się klei i leży rozbita szklanka.

HomoErectus
Początkujący
Początkujący

Post autor: HomoErectus » 16 lis 2011, 19:57

@ Tukisowy:
Aha. Nie bardzo wiem o co chodzi w twojej wypowiedzi, więc wklejam zdjęcie królika z plackiem na głowie.

Obrazek

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 16 lis 2011, 23:53

placek? a to nie racuch? :P
CENY PALIW w NT: http://cenapaliw.pl/index.php?l=15

Awatar użytkownika
Olo
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Olo » 17 lis 2011, 10:31

Trochę się 4chan z tego wątku robi...
:|
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Awatar użytkownika
Dżefrej
Gadatliwy
Gadatliwy
Imię i Nazwisko: Hubert

Post autor: Dżefrej » 17 lis 2011, 10:44

to co napisałem w innym temacie....dwa, trzy posty i offtop

Awatar użytkownika
Omen
Początkujący
Początkujący

Re: Nowy bar na Wiatrakowej-U Macieja

Post autor: Omen » 18 lis 2011, 17:36

Największa speluna w Nowym Tomyślu jeszcze rok temu można tam było spokojnie spędzić czas ale jednak po zamknięciu "Mauritiusa" całe ta penerstwo przeniosło się właśnie tam .... Już kilka razy zdarzyło mi się przechodzić ale powtarzam przechodzić koło tego burdelu i dostałem w pysk...tydzień temu dostałem hmm za to że nieśliśmy Polską flagę a nafetowani kolesie podlecieli do nas i zaczęli butować...dobrze że tylko rozwalili mi wargi ale nie oszczędzili też dziewczyny która szła obok...czy to jest normalne zachowanie ?
Szczerze odradzam przebywania w tym lokum ze względu na własne zdrowie...Ochrona (nie wszyscy) też nie należy do najlepszych...chyba ich tylko ustawili by kasowali pijanych ludzi...
Blesss
[color=orange][size=100] Moja prawa dłoń kamiennym mostem dwóch światów. Moja lewa dłoń ostrzem łączącym rzeczywistość. Czarnowłosy pasterz niech nam będzie przewodnikiem. Gęste chmury nadchodzą, powalą Ibisa![/size][/color]
Omen

Awatar użytkownika
marfeusz
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 2262695
Kontakt:

Post autor: marfeusz » 18 lis 2011, 17:56

Czy pobicie zgłosiłeś to na policję??

Awatar użytkownika
Olo
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Olo » 18 lis 2011, 21:46

Przecież szkieły to na bramce tam stoją...
:|

Coś czuję, że jeżeli nie otworzą jakiejś alternatywy, która odciągnie młodzież, to ta knajpa za długo nie pociągnie.

Camill
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Kamil Szymkowiak
GG: 12002441

Post autor: Camill » 19 lis 2011, 00:23

Obrazek

Osobiście wolę kluby pokroju jak Heaven w Zielonej Górze które posiadają świetną muzykę i kultura jest na wysokim poziomie.

Nie spotkamy tak kolesi z kapturami, dresami, czy krótkimi spodenkami. Następną sprawą że każdy stara się chodzić w miarę kulturalnie - nie szukają zaczepki.

Niestety popsuli się odnośnie pilnowania porządku na parkiecie. Głównie chodzi mi o ludzi którzy tańczą
z drinkami które często są wylewane i podłoga się klei z tego powodu. Z szkłem na podłodze dosyć szybko sobie radzą ale powinien być jasny zakaż odnośnie alkoholu na parkiecie.

Nie którzy staną sobie na środku i popiją piwo. Często mnie zastanawia co myślą tacy kolesie :D

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 19 lis 2011, 22:09

Bylem kiedys w pubie na przedmiesciach Londynu (nie myslic tych z CIty, bo tam tylko w krawatach ;) ), taniec z piwem to tam byla norma, a kipy lecialy tylko na podloge, pod koniec imprezy, poziom zlewek na podlodze powoli osiagal juz kostki i tam jakos nikt z tego powodu problemu nie robil... ;) Polecam dancingi. ;)

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 19 lis 2011, 22:54

To może i inne zwyczaje zabawowe od Celtów przejmiemy? Np takie jak na zdjęciach: http://www.dailymail.co.uk/news/article ... stock.html

cygan
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: cygan » 19 lis 2011, 23:54

Tam to musi być wesoło w nocy :taniec:

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 20 lis 2011, 22:13

CaC pisze:Bylem kiedys w pubie na przedmiesciach Londynu (nie myslic tych z CIty, bo tam tylko w krawatach ;) ), taniec z piwem to tam byla norma, a kipy lecialy tylko na podloge [...]
To musiało być daaaawno temu CaC
i tyle

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 21 lis 2011, 00:17

Nooo, w 2006 bylem tam na baletach u znajomych...

Awatar użytkownika
Iron Duke
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Iron Duke » 21 lis 2011, 01:00

Omen pisze:Największa speluna w Nowym Tomyślu jeszcze rok temu można tam było spokojnie spędzić czas ale jednak po zamknięciu "Mauritiusa" całe ta penerstwo przeniosło się właśnie tam .... Już kilka razy zdarzyło mi się przechodzić ale powtarzam przechodzić koło tego burdelu i dostałem w pysk...tydzień temu dostałem hmm za to że nieśliśmy Polską flagę a nafetowani kolesie podlecieli do nas i zaczęli butować...dobrze że tylko rozwalili mi wargi ale nie oszczędzili też dziewczyny która szła obok...czy to jest normalne zachowanie ?
Szczerze odradzam przebywania w tym lokum ze względu na własne zdrowie...Ochrona (nie wszyscy) też nie należy do najlepszych...chyba ich tylko ustawili by kasowali pijanych ludzi...
Blesss

No i co na to powiedzą nasi ulubieńcy z SM ? Nic. Bo po co maja za darmo dostać po pysku ? A tak na marginesie to raz trafiłem na taką akcję w dawnej Siódemce. Lokal co prawda był spacyfikowany ale moje piwo(i gęba) ocalało, Być może uratował mnie koronny argument w ręce.....
8)
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą/idiotką. Osoba postronna mogłaby nie zauważyć różnicy....

Awatar użytkownika
Olo
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Olo » 21 lis 2011, 08:19

Iron Duke pisze:A tak na marginesie to raz trafiłem na taką akcję w dawnej Siódemce.
A to chyba byłem na tej imprezie...
Z tego co pamiętam, to chyba jacyś goście zza Odry się rozrywali...

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 21 lis 2011, 09:22

Nie, to lokalne "gangi samochodowe" z nasza "gniewna mlodzieza" :lol: , raczej Ciebie tam nie bylo, ja pojawilem sie, jak juz sie rozluznilo i przeniesli sie na zewnatrz...

Awatar użytkownika
Olo
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Olo » 21 lis 2011, 10:38

To może o dwóch różnych "eventach" mówimy, bo ja byłem na pewno. Z Bazylem sobie kuluralnie siedzieliśmy, jak to się zaczęło. A knajpa była wtedy pełna. A tu praktycznie dwie osoby przeprowadziły apokolipsę...
Chociaż przez Ciebie skład by się zgadzał. Nie chcę tu nazwiskami rzucać, jak chcesz to na PW sobie ustalimy przebieg zdarzenia... :wink:

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 21 lis 2011, 11:14

Nie ma potrzeby, srednio mnie to teraz interesuje, a jeden z kolesi faktycznie mogl byc "polskim-niemcem".

sivy
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: sivy » 21 lis 2011, 11:15

ty się do levelowania wez nabie jeden a nie na forach się udzielasz:)

Awatar użytkownika
Omen
Początkujący
Początkujący

Post autor: Omen » 21 lis 2011, 19:22

Nie zgłosiłem tego na policje bo ona i tak nic nie robi...wole omijać tą spelunę
[color=orange][size=100] Moja prawa dłoń kamiennym mostem dwóch światów. Moja lewa dłoń ostrzem łączącym rzeczywistość. Czarnowłosy pasterz niech nam będzie przewodnikiem. Gęste chmury nadchodzą, powalą Ibisa![/size][/color]
Omen

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 22 lis 2011, 22:30

Olo pisze:To może o dwóch różnych "eventach" mówimy, bo ja byłem na pewno. Z Bazylem sobie kuluralnie siedzieliśmy, jak to się zaczęło. A knajpa była wtedy pełna. A tu praktycznie dwie osoby przeprowadziły apokolipsę...
Chociaż przez Ciebie skład by się zgadzał. Nie chcę tu nazwiskami rzucać, jak chcesz to na PW sobie ustalimy przebieg zdarzenia... :wink:
Mnie tam czasem nie było? ;)
i tyle

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 22 lis 2011, 22:31

CaC pisze:Nooo, w 2006 bylem tam na baletach u znajomych...
W 2006 to chyba na dymka się juz wychodziło na zewnątrz? ;)
i tyle

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 23 lis 2011, 09:21

Aten cały budynek, gdzie w/w przybytek się znajduje (i inne typu Bodzio, cukiernia, itd) to do kogo należy? Do Spółdzielni czy prywatny?

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 23 lis 2011, 10:57

punisher pisze:Aten cały budynek, gdzie w/w przybytek się znajduje (i inne typu Bodzio, cukiernia, itd) to do kogo należy? Do Spółdzielni czy prywatny?
Raczej prywatny.
Ten budynek jest podzielony, zatem każda część budynku ma inny nr ewid działki.
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
Iron Duke
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Iron Duke » 23 lis 2011, 22:40

Tak mi się nasuwa pytanie. Dlaczego Admin rozesłał zawiadomienie o jakimś tam koncercie jakiegoś szarpidruta ? Jaki miał w tym interes ? I biorąc pod uwagę opinie o tym tzw. lokalu napisane przez innych userów to zastanawiam się czy jest jakiś sens wybranie się tam z osobą towarzyszącą ? Czy to jest jeszcze lokal czy już spelunka ? Tak dla jasności to mieszkam w drugim końcu miasta i ew. odgłosy nocne dobiegające z okolic tego niby lokalu nie docierają do mnie.

8)
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą/idiotką. Osoba postronna mogłaby nie zauważyć różnicy....

niko
Początkujący
Początkujący

Post autor: niko » 23 lis 2011, 22:46

dobre pytanie do admina dlaczego ta knajpa akurat ehhhh ironduke ciesz sie ze nie mieszkasz na okolicznych osiedlach hałas straszny ciekawe czy lokal ma pozwolenie na takie imprezy gdzi ochrona i takie tam ogólnie szkoda słow co potwierdzają przedmówcy

pawel87
Początkujący
Początkujący

Post autor: pawel87 » 23 lis 2011, 22:54

Moja pierwsza wizyta w tym lokalu,miała miejce w ostatnią sobote i jeśli pierwsze wrażenie ma być najważniejsze,to było ono jak najgorsze:roztrzaskane szkło na podłodze,charcząca muzyka,dj.wykrzykujący coś niezrozumiałym językiem,ludzie tańczący na parkiecie ściśnieci jak sardynki.na domiar złego usłyszałem od zupełnie nie znanej mi osoby "co ja tutaj k.... robie"bynajmniej nie było przyjacielskie powitanie.nie rozumiem ludzi,którzy szukają zaczepki bez powodu.to tylko moje zdanie,ale uważam że to nie najlepsze lokum na dyskoteki.

Awatar użytkownika
Iron Duke
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Iron Duke » 23 lis 2011, 22:54

niko pisze: ciesz sie ze nie mieszkasz na okolicznych osiedlach hałas straszny
Kiedyś jak funkcjonował Miraż to pijane bydło wracało mi przed oknami. Tak, że wiem coś na temat nocnych hałasów...

8)

niko
Początkujący
Początkujący

Post autor: niko » 23 lis 2011, 23:03

szkoda słów lokal z rekomendacja na spelune a admin zaprasza farsa ok rozumiem poinformowac o spotkaniu forumowiczow ale nie o tym pytanie nasuwa się samo dlaczego

cygaro
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: cygaro » 24 lis 2011, 06:49

Może warto jednak przyjść w piątek na koncert i przekonać się jak grają te - jak to nazywacie - "szarpidruty".
Zapewniam, że klimat piątkowego koncertu będzie zupełnie inny od muzyki granej tam, co weekend.

Jeżeli komuś przeszkadza hałas, jaki robią osoby wracające w nocy (nad ranem) z pobliskich barów, to proponuję zamieszkać na bezludnej wyspie.
Za pewne każdy z nas wracał kiedyś do domu z "lekko podniesionym głosem" - mieszkamy w mieście, więc trochę tolerancji i wyrozumiałości.

cygaro
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: cygaro » 24 lis 2011, 06:52

Proponuję napisać petycję do władz miasta, o zamknięcie wszystkich barów i lokali w naszym mieście - spróbujcie, może się uda...

Awatar użytkownika
Dżefrej
Gadatliwy
Gadatliwy
Imię i Nazwisko: Hubert

Post autor: Dżefrej » 24 lis 2011, 08:30

cygaro pisze:
Za pewne każdy z nas wracał kiedyś do domu z "lekko podniesionym głosem" - mieszkamy w mieście, więc trochę tolerancji i wyrozumiałości.
haha, coś takiego na tym forum nie istnieje. Z tego co widzę, połowa userów tylko myśli o tym jak komuś do***** , utrudnić życie...a no tak i pozamykać wszystkie puby, ścieżki rowerowe , zlikwidować jarmark.

a ,że " u Macieja" to speluna to inna sprawa:)

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 24 lis 2011, 09:12

jak u mormonów lub innych amiszów :lol: , ale swoją droga speluna się tam zrobiła...

niko
Początkujący
Początkujący

Post autor: niko » 24 lis 2011, 20:50

Cygaro nikt i nic nie będzie mi mówiło gdzie mam mieszkać może ja toleruje hałas ale dzieci już raczej mniej wiec na przyszłość proponuję myśleć co się pisze !! a na bezludną wyspę to proponuję samemu i krzyż na drogę

niziol
Początkujący
Początkujący

Post autor: niziol » 26 lis 2011, 17:03

Akurat miałem szczeście byś przy tym niby "pobiciu" i widziałem co innego niz tu piszesz, było tak ty i twoi koledzy około 8 osob śpiewaliscie jakies piosenki i nie posiadaliście zadnej flagi polski jak to pisałeś prędzej a 2 tych niby nafaszerowanych ledwo stoło na nogach od alkoholu morał z tego nie odróżniasz naćpanego od pijanego im sie nie spodobało co spiewaliście kazali wam nie śpiewać (kilkaktotnie) a wy podeszliście do nich i krzyczeliście jeszcze glośniej wieć prowokowalicie ich!!! a ze pogoniło was 2 a ty mialeś rozwalona wargę to wasza wina a gdyby nie trzech facetow ktorzy tam stali i wam by nie pomogli to byscie mieli pewnie wiecej rozwalone ale juz o tym nie piszesz tylko nadajesz złe , żeczy jakie tam miało miejsce !!!

Bywam tam co jakis czas i nigdy jeszce nie miałem problemu z agresorami!!

niziol
Początkujący
Początkujący

Post autor: niziol » 26 lis 2011, 17:08

Fajny muzyczna knajpka , można się dobrze pobawić ceny dobre klimat inny niz wszędzie (+) napewno najfajniejsze miejsce nt aby sie troszeczkę pobawić

niko
Początkujący
Początkujący

Post autor: niko » 26 lis 2011, 18:17

hehe niziol , osób jednak jest sporo którzy coś tam jednak przeżyli niedobrego ale mnie nic do tego ogólnie .Chodzi mi tylko o cisze nocną a obiekt rozmowy jest z tego co wiem barem a nie dyskoteką ?? A co do agresji to są inne organy do załatwienia takich spraw

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 01 gru 2011, 10:38

zen pisze: W 2006 to chyba na dymka się juz wychodziło na zewnątrz? ;)
Bylem w 2006 i 2007 i pamietam, ze mozna bylo palic w srodku bez zadnych ograniczen, zreszta poszperalem "troche" w necie i oto co znalazlem:
Zakaz palenia w miejscach publicznych w Anglii i Walii.
PAP | dodane 2007-07-01 (16:35)

Niedziela jest w Anglii i Walii pierwszym dniem ustawowego zakazu palenia w miejscach publicznych. Zakaz, uzasadniany dążeniem do zmniejszenia zachorowalności na raka w grupie tzw. biernych palaczy, od pewnego czasu obowiązuje już w Szkocji i Irlandii Północnej.
Tak wiec, pamiec moja w niektorych obszarach juz ostro szwankuje, ale pewne rzeczy jeszcze pamietam. ;)

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 01 gru 2011, 19:09

To jestem w szoku, że w Irlandii wprowadzili to wcześniej ;) (albo może w tym samy czasie)
i tyle

sivy
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: sivy » 02 gru 2011, 09:14

wczesniej

anna
Początkujący
Początkujący

Post autor: anna » 16 gru 2011, 23:52

Kiedyś to była fajna muzyczna knajpka i nikt nie przerywał koncertów tak jak teraz.
Za bilety skasowali a po chwili właścicielka przerwała koncert i zrobiła dyskotekę ale za bilety nie oddała pieniędzy,tak zapewne będzie teraz kiedyś to było ok jak koncert to koncert a nie jakieś śmieszne disco żenada śmiech na sali.
Stanowczo nie polecam bo właścicielce zależy tylko na kasie a klienta ma gdzieś.

Awatar użytkownika
nosferatu7
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 5617561
Kontakt:

Post autor: nosferatu7 » 18 gru 2011, 17:18

zastanawiam się czy to przypadek, że budynek mieszkalny naprzeciwko baru "U Macieja" jest na sprzedaż.
Obrazek
www.naszlakach.pl

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 18 gru 2011, 19:46

Przypadek - mieszkała tam nauczycielka z gimnazjum która jest na emeryturze.

Awatar użytkownika
Olo
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Olo » 21 gru 2011, 09:43

A miałem zapytanie odnośnie możliwości zorganizowania koncertu w tym chlewie, w który zamieniła się ta knajpa.
Może nie kalibru Luxtorpedy, ale blisko.
Odradziłem i przekazałem kontakt do Filmowej wew Lwówku.
Tym sposobem Nowy Tomyśl z powrotem stał się białą plamą jeżeli o koncerty chodzi... :lol:

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 24 gru 2011, 00:01

Smutne, jak szybko jakość zamienia się w jakoś. I znowu dolina imprezowa w NT:/
i tyle

anna
Początkujący
Początkujący

Post autor: anna » 11 sty 2012, 00:23

To smutne że tak się dzieje jakiś czas wstecz coś takiego było nie do pomyślenia a teraz to jest normalne aż przykre. Kiedyś to była fajna muzyczna knajpka ale od pewnego czasu jest postawione na jakoś a nie na jakość nie ma co mówić jak nawet syn właścicielki bawi się w innym pub w NT:smutne.

Awatar użytkownika
JAREMA0WISNIOWIECKI
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: JAREMA0WISNIOWIECKI » 12 sty 2012, 09:48

ale za to jest nowa obsługa :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”