Krytyka burmistrza - wydzielony temat.

jan
Rozmowny
Rozmowny
Imię i Nazwisko: Jan

Re: Krytyka burmistrza - wydzielony temat.

Post autor: jan » 04 kwie 2015, 17:29

zen pisze:A tymczasem, życzenia z (fajnymi) podtekstami

Za życzenia te dziękuję,
Wielkanocną radość czuję.
I ten uśmiech niech nie minie,
By szczęśliwie było w gminie.
Z tym zajączkiem jest do twarzy,
Niech nam lat, ze cztery darzy.

dariusz
Gaduła
Gaduła
Imię i Nazwisko: Dariusz Borowski
Kontakt:

Post autor: dariusz » 08 kwie 2015, 10:55

Niemalże od samego początku kadencji burmistrza elekta Włodzimierza Hibnera, nie ustawały rozważania na temat wyboru jego zastępcy. Wówczas to na „mieście” słyszałem prawdziwe rewelacje, z ust do ust gorączkowo wspominano nazwisko ustępującego zastępcy – Wojciecha Ruty, naturalnym biegiem plotkowano o byłym staroście Andrzeju Wilkońskim czy też (o zgrozo!) byłym wicestaroście i barwnym charakterze nowotomyskiej polityki w osobie Józefa Asta.

Oto 30 grudnia 2014 roku na konferencji prasowej zorganizowanej w Urzędzie Miejskim dowiedzieliśmy się, że stanowisko zastępcy burmistrza obsadzone zostanie przez Pawła Mordala. Dziś, po ponad 3 miesiącach wspólnych rządów, mamy okazję podsumować ten okres, ze szczególnym naciskiem na postać tytułowego pasażera.

Ciąg dalszy na:

http://obywatelskint.pl/2015/04/z-fotela-pasazera/

A Wy co uważacie o roli zastępcy pana burmistrza?
Dariusz Borowski :: RLU:#375594 :: e-borowski.pl
Opinie tutaj wyrażone reprezentują moje własne poglądy. Nie są w żaden sposób związane z moim pracodawcą, moją rodziną, moimi przyjaciółmi oraz moim psem.

fitclub
Początkujący
Początkujący

Post autor: fitclub » 08 kwie 2015, 18:23

Dżefrej pisze:
Paweł pisze:Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć co ten człowiek mieniący się tytułem doktora robi?
hmm trzy opcje:

1. Odkrywa układy i wałki w urzędzie i robi z nimi porządek
2. Pozbywa sie przeciwników czy też osób niekompetentnych
3. Robi to co mu sie podoba

Ktoś posiada jakieś konkretne i wartościowe informacje dlaczego sytuacja wygląda tak jak wygląda?
Lepiej bym tego nie ujął
a punkt trzeci trochę zredaguję
3 Robi co uważa za słuszne ( w/g niego ) z tego będzie rozliczany

A co do super sprawności urzędników z UMiG Nowy Tomyśl w czasie panowania Pana H H na tle okolicznych Urzędów to powiem tak " No bez Jaj "

Ale w sumie to sprawność jednak była ponadprzeciętna , no bo jak wytłumaczyć to że "prawie " wszystkie Panie zaraz po wyjściu z pracy w Urzędzie miały już zrobione zakupy :prosze:

odludek
Super Gaduła
Super Gaduła

Post autor: odludek » 08 kwie 2015, 21:28

dariusz pisze:Niemalże od samego początku kadencji burmistrza elekta Włodzimierza Hibnera, nie ustawały rozważania na temat wyboru jego zastępcy. Wówczas to na „mieście” słyszałem prawdziwe rewelacje, z ust do ust gorączkowo wspominano nazwisko ustępującego zastępcy – Wojciecha Ruty, naturalnym biegiem plotkowano o byłym staroście Andrzeju Wilkońskim czy też (o zgrozo!) byłym wicestaroście i barwnym charakterze nowotomyskiej polityki w osobie Józefa Asta.

Oto 30 grudnia 2014 roku na konferencji prasowej zorganizowanej w Urzędzie Miejskim dowiedzieliśmy się, że stanowisko zastępcy burmistrza obsadzone zostanie przez Pawła Mordala. Dziś, po ponad 3 miesiącach wspólnych rządów, mamy okazję podsumować ten okres, ze szczególnym naciskiem na postać tytułowego pasażera.

Ciąg dalszy na:

http://obywatelskint.pl/2015/04/z-fotela-pasazera/

A Wy co uważacie o roli zastępcy pana burmistrza?
Sugerujesz założenie wątku: Krytyka zastępcy Burmistrza? ;) Każdy mógł "wklepać" nazwisko i poczytać. Ja tak zrobiłam od razu ;) Ale nie widziałam powodu, by wszystkich o tym informować.

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 09 kwie 2015, 07:12

odludek pisze:(...)
Sugerujesz założenie wątku: Krytyka zastępcy Burmistrza? ;) Każdy mógł "wklepać" nazwisko i poczytać. Ja tak zrobiłam od razu ;) Ale nie widziałam powodu, by wszystkich o tym informować.
Każdy może wylać swoje myśli na papier (w granicach rozsądku) i jak rozumiem Dariusz to czyni. Nie odbieram tego prawa nawet "jednopostowcom".
Inną rzeczą jest, że każdy ma też prawo do krytyki, polemiki czy dyskusji, do czego zapraszam.
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

dariusz
Gaduła
Gaduła
Kontakt:

Post autor: dariusz » 09 kwie 2015, 08:47

Moim zdaniem poruszanie takich tematów jest niezbędne, gmina Nowy Tomyśl jest szczególnie mi bliska, to miejsce gdzie dorastają moje dzieci i czuję się współodpowiedzialny za środowisko w którym żyjemy. Nie jest mi obojętny ferment, z którym od niedawna mamy do czynienia i taki właśnie sposób (przez krótkie felietony) chcę wyrażać moje OSOBISTE opinie.
Opinie tutaj wyrażone reprezentują moje własne poglądy. Nie są w żaden sposób związane z moim pracodawcą, moją rodziną, moimi przyjaciółmi oraz moim psem.

Jacek
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Jacek » 09 kwie 2015, 08:59

dariusz pisze:
Moim zdaniem poruszanie takich tematów jest niezbędne, gmina Nowy Tomyśl jest szczególnie mi bliska, to miejsce gdzie dorastają moje dzieci i czuję się współodpowiedzialny za środowisko w którym żyjemy. Nie jest mi obojętny ferment, z którym od niedawna mamy do czynienia i taki właśnie sposób (przez krótkie felietony) chcę wyrażać moje OSOBISTE opinie.
Popieram w pełni. Musimy rozmawiać na tematy publiczne, nasza aktywność nie może rosnąć tylko wtedy, kiedy zbliżają się wybory. Ja bardzo bym chciał, ażeby w tej dyskusji uczestniczyło jak najwięcej osób. Szkoda, że wielu udzielających się gorliwie w trakcie kampanii dziś milczy.
Panie Darku, Panie Przemku róbcie to dalej tak jak robicie do tej pory.

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 09 kwie 2015, 12:08

fitclub pisze:
Ale w sumie to sprawność jednak była ponadprzeciętna , no bo jak wytłumaczyć to że "prawie " wszystkie Panie zaraz po wyjściu z pracy w Urzędzie miały już zrobione zakupy :prosze:
Ta sprawność jest też znana Paniom w innych budżetowych urzędach, zakupy to nic, była jeszcze kosmetyczka, fryzjer, solka itp. No trzeba sobie jakoś radzić, monitoring wyjść/wejść to tylko w prywatnych firmach, budżetówka ma własne prawa.

odludek
Super Gaduła
Super Gaduła

Post autor: odludek » 09 kwie 2015, 21:16

Jacek pisze:
dariusz pisze:
Popieram w pełni. Musimy rozmawiać na tematy publiczne, nasza aktywność nie może rosnąć tylko wtedy, kiedy zbliżają się wybory. Ja bardzo bym chciał, ażeby w tej dyskusji uczestniczyło jak najwięcej osób. Szkoda, że wielu udzielających się gorliwie w trakcie kampanii dziś milczy.
Panie Darku, Panie Przemku róbcie to dalej tak jak robicie do tej pory.
Ja również w pełni popieram, dlatego jestem aktywnym forumowiczem nie tylko w trakcie kampanii. Rzeczywiście obecny ferment jest trudny do zniesienia. Może zaapelujemy o okrągły stół? Może spróbujemy zorganizować publiczną debatę (oczywiście nagrywaną) ? Jeśli z zaproszenia nie skorzystają organy gminy, oczywiście prześlemy nagranie Burmistrzowi i Radzie Gminy. A może skorzystają z zaproszenia? Może warto? Dariuszu, doskonale rozumiem, o czym i dlaczego piszesz. Chodziło mi raczej o to, że być może musimy (wszyscy, którym ta gmina jest bliska) zrobić coś więcej.

Jacek
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Jacek » 10 kwie 2015, 06:49

odludek pisze:Ja również w pełni popieram, dlatego jestem aktywnym forumowiczem nie tylko w trakcie kampanii. Rzeczywiście obecny ferment jest trudny do zniesienia. Może zaapelujemy o okrągły stół? Może spróbujemy zorganizować publiczną debatę (oczywiście nagrywaną) ? Jeśli z zaproszenia nie skorzystają organy gminy, oczywiście prześlemy nagranie Burmistrzowi i Radzie Gminy. A może skorzystają z zaproszenia? Może warto? Dariuszu, doskonale rozumiem, o czym i dlaczego piszesz. Chodziło mi raczej o to, że być może musimy (wszyscy, którym ta gmina jest bliska) zrobić coś więcej.
Takie spotkanie byłoby jak najbardziej zasadne ale.... dla mnie podstawą takiego "okrągłego" stołu jest obecność przede wszystkim Burmistrza i Rady. Co z tego, ze się spotkamy, pogadamy sobie jak sami zainteresowani i adresaci nie będą obecni. Inna kwestia czy widzą oni chęć osiągnięcia porozumienia bo z tego co teraz widzę i obserwuję, to są tylko prasowe slogany o chęci współpracy, rzeczywistość jest zupełnie inna.

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 10 kwie 2015, 16:15

Pan Burmistrz jak widać nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. W zasadzie - nie ma żadnego. Popełnił wszystkie możliwe błędy. Nie ma też pojęcia nt. PR i komunikacji, o komunikacji kryzysowej nie wspominając, a mamy kryzys. Nie widzę też żadnego planu w działaniach burmistrza, odbieram to raczej jako serię niezwiązanych ze sobą przypadkowych, destrukcyjnych zdarzań. Naprawdę chciałbym, aby burmistrz ujawnił swoją wizję rządzenia, może wtedy będzie łatwiej go zrozumieć. Burmistrz osaczony, Rada bezsilna, tylko co dalej?

Co do debaty: bez Rady i burmistrza rzeczywiście nie ma sensu. A nawet jeśli, to o czym debatować? O tym, co się stało? Na to nikt nie będzie miał ochoty. O przyszłości? Dopóki Rada i burmistrz nie dojdą do porozumienia, nie ma żadnej przyszłości dla NT. Debata do takiego porozumienia nie doprowadzi bo tylko zaostrzy podziały i utwardzi stanowiska.
i tyle

Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Post autor: Noto » 10 kwie 2015, 18:07

Tu wchodząc w temat -krytyka burmistrza -wydzielony temat -i tu mieszkam w N.T. 69 latek co już pisałem -w N.T. i dalej co w innych blogach pisałem -ale wróćmy do lat 1952-1953--czy wiadomo w tych latach -były Gminy N.T.Północ i Południe -Rada Miejska gdzie przez dwie kadencje -burmistrzem(wtedy nie było tylko Przew0dnicącym Rady Miejskiej był P. Hildebrant-)który młodzi nie wiedzą -N.T. tak się rozrósł z miasteczka 5 tys. do 15 tys. -tu znowu (już pisałem za S.Mieszkaniowa -i to za sprawą P. Stachowiaka -wielki szacun za te Osiedla co Pan zrobił -to moim zdaniem .
Pan Panie Stachowiak dla mnie jest Pan nowotomyślaninem cała "gębą szkoda że nikt Pana nie docenił -ja Noto pana cenię -ale tak emeryci cześć czołem "dzień dobry )z 5 tys wybudować przez 12 lat tak piękne Osiedla -i idąc dalej to kultywuje Pana uczeń P.Markowski --piszę to bo to nasze Osiedla w w skali województwa --chyba na I albo II miejscu w województwie -tak trzymać -
I tu do meritum sprawy -krytyka burmistrza--moim zdaniem nie tak --ile można zrobić po 3-4 miesiącach ???-poczekajmy -popatrzmy -co jest -a co będzie -dalej tu taki 70 latek w komputerze Noto -pozdrawiam -i te moje wpisy jak denerwują nie czytać Noto -taki sobie dziadek w N.T. co ma komputer -pisze i czyta --a piszecie młodzi ciekawe rzeczy -tak trzymać -i tu do P. Odludek -niech Pani pisze co się dzieje w Urzędzie M.i G-czytam Pani wpisy trafne -i tak Noto wpisuje "farmazony " i tu znowu wszystkich przepraszam za moje wpisy To tyle -nie zmieniam mojego nicku Noto -już pisałem jako tako znany -od Nowego Tomyśla ....od 2 literek N.T. pozdrowienia dla forumowiczów .Noto ...i niech tak zostanie ....

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 12 kwie 2015, 08:42

informatyk w Urzędzie jest na umowie...zlecenie :prosze:
CENY PALIW w NT: http://cenapaliw.pl/index.php?l=15

dariusz
Gaduła
Gaduła
Kontakt:

Post autor: dariusz » 13 kwie 2015, 19:26

odludek pisze:Ja również w pełni popieram, dlatego jestem aktywnym forumowiczem nie tylko w trakcie kampanii. Rzeczywiście obecny ferment jest trudny do zniesienia. Może zaapelujemy o okrągły stół? Może spróbujemy zorganizować publiczną debatę (oczywiście nagrywaną) ? Jeśli z zaproszenia nie skorzystają organy gminy, oczywiście prześlemy nagranie Burmistrzowi i Radzie Gminy. A może skorzystają z zaproszenia? Może warto? Dariuszu, doskonale rozumiem, o czym i dlaczego piszesz. Chodziło mi raczej o to, że być może musimy (wszyscy, którym ta gmina jest bliska) zrobić coś więcej.
Odludku to jest wyśmienity pomysł. Warto pociągnąć ten temat, zastanówmy się jednak, gdzie ten "okrągły stół" mógłby mieć miejsce? Wydaje mi się, że najbezpieczniej byłoby zorganizować go w niezwisłej lokacji, takiej, gdzie obie ekipy (RM, UM) czułyby się swobodnie i bezpiecznie. Z drugiej strony zastanawiam się jak zapewnić poziom dyskusji, tak aby nie przerodziło się to we wzajemne oskarżanie i wyciąganie brudów. Kiepsko znam gminę pod kątem "niezależnych" lokalizacji, może Ty albo któryś z forumowiczów ma jakiś pomysł?

Paweł
Początkujący
Początkujący

Post autor: Paweł » 13 kwie 2015, 19:41

Okrągłe w Tomyślu jest tylko Wigloo w parku,świeże powietrze,może przy dyskusji by pomogło

wow
Początkujący
Początkujący

Post autor: wow » 27 kwie 2015, 22:20

Byłem dzisiaj w gminie i nie zgadniecie kto siedzi na miejscu Pani Oli która zajmowała się funduszami unijnymi - Największy miłośnik i fan Włodzimierza H. Mateusz S. - zatrudniony na umowę zlecenie bo konkursu mógłby ze swoimi super kwalifikacjami nie wygrać. Resztę pozostawiam bez komentarza.

Awatar użytkownika
virtu
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Euzebiusz /virtu/ Probosz

Post autor: virtu » 27 kwie 2015, 22:48

wow pisze:Byłem dzisiaj w gminie i nie zgadniecie kto siedzi na miejscu Pani Oli która zajmowała się funduszami unijnymi - Największy miłośnik i fan Włodzimierza H. Mateusz S. - zatrudniony na umowę zlecenie bo konkursu mógłby ze swoimi super kwalifikacjami nie wygrać. Resztę pozostawiam bez komentarza.
Dzień dobry. Przydałoby się więcej konkretów, który to mianowicie pokój? A tak na marginesie, burmistrz jako włodarz może zatrudniać kogo tylko chce. Nie ma znaczenia fakt, że ktoś całuje go po stopach albo układa pieśni pochwalne.

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 28 kwie 2015, 08:44

To, że może to zrobić nie znaczy, że kłuje to w oczy opinie publiczną. To brzmi jak jakiś kiepski żart...

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 28 kwie 2015, 14:42

Ayreon pisze:To, że może to zrobić nie znaczy, że kłuje to w oczy opinie publiczną. To brzmi jak jakiś kiepski żart...
To nie brzmi jak żart. To brzmi jak wydymanie opinii publicznej.
Zastanawiam się co pan Sobecki tam robi, produkuje wpisy na forach i portalach internetowych?
i tyle

Jacek
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Jacek » 28 kwie 2015, 20:25

Jak widzę takie informacje jak powyżej i czytam artykuły takie jak ten http://nowytomysl.naszemiasto.pl/artyku ... id,tm.html to zastanawiam się co będzie dalej i jak to się skończy. Ja nie wiem jak Nowy Tomyśl działał przez 20 lat skoro tyle nieprawidłowości.

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 12 maja 2015, 11:39

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 12 maja 2015, 13:52

Audycja niestety mocno tendencyjna, wpisuje się w tytuł wątku ;)
i tyle

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 05 cze 2015, 10:12

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 11 sie 2015, 22:36

Burmistrz udzielał ślubu w sobotę, w Parku, we wigloo podobno. Dysponuje ktoś zdjęciami z tego wydarzenia?

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 11 sie 2015, 23:30

to już ładniejsza wiklinowa altana ;)

Awatar użytkownika
Pogrzebany
Rozmowny
Rozmowny
Imię i Nazwisko: Józef Pogrzebany
GG: 997
Kontakt:

Post autor: Pogrzebany » 12 sie 2015, 07:02

punisher pisze:Burmistrz udzielał ślubu w sobotę, w Parku, we wigloo podobno. Dysponuje ktoś zdjęciami z tego wydarzenia?
Para młoda pewnie takowe posiada.
Co ci po zdjęciach z prywatnej uroczystości ?
:gazeta:

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 12 sie 2015, 08:06

Pogrzebany pisze:
punisher pisze:Burmistrz udzielał ślubu w sobotę, w Parku, we wigloo podobno. Dysponuje ktoś zdjęciami z tego wydarzenia?
Prywatna to by była w US, tam była publiczna. Interesuje mnie czy Burmistrz stanął na wysokości zadania.

Awatar użytkownika
Kindziuk
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Kindziuk » 12 sie 2015, 10:08

punisher pisze:
Pogrzebany pisze:
Prywatna to by była w US, tam była publiczna. Interesuje mnie czy Burmistrz stanął na wysokości zadania.
Kościół też jest miejscem publicznym, zbierasz też zdjęcia z każdego wesela z każdej parafii? :roll:

Biedroń też takich udziela - zebrałeś już cały album?

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 12 sie 2015, 10:48

Kindziuk pisze:
Pogrzebany pisze:
punisher pisze:
Prywatna to by była w USC, tam była publiczna. Interesuje mnie czy Burmistrz stanął na wysokości zadania.
Kościół też jest miejscem publicznym, zbierasz też zdjęcia z każdego wesela z każdej parafii? :roll:

Biedroń też takich udziela - zebrałeś już cały album?
Nie rozumiem o co ci chodzi, może upał ci przeszkadza za bardzo. Nie wiem co ma do tego kościół, chyba meczet jak już (facet był z Turcji). Uroczystość wzbudziła zainteresowanie z uwagi na burmistrza w roli urzędnika USC, to chyba jego pierwszy występ w takim charakterze. A twój komentarz jest zbędny jak obecna susza.

Awatar użytkownika
Kindziuk
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Kindziuk » 12 sie 2015, 15:25

Ale to ty masz fetysz oglądania kogoś prywatnych zdjęć ze ślubu...

Awatar użytkownika
Pogrzebany
Rozmowny
Rozmowny
Kontakt:

Post autor: Pogrzebany » 12 sie 2015, 16:21

Kindziuk pisze:Ale to ty masz fetysz oglądania kogoś prywatnych zdjęć ze ślubu...
punisher pisze:Interesuje mnie czy Burmistrz stanął na wysokości zadania.
.... jak również wnioskowania ze zdjęć czy WH stanął na wysokości zadania.
Znaczy czy się dobrze ubrał ? Czy włosy uczesał ? Nie ogarniam - ale zgońmy to na temperaturę ;-)

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 12 sie 2015, 22:10

W takim razie mamy wielu fetyszystów, sądząc po nakładzie w setkach albo tysiącach, fetysz wydawnictwo Polska Press z fetysz redaktorami i fetysz tygodnikiem.
Ale chyba to lepsze niż nabijanie postów bezsensowną grafomanią.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pogrzebany
Rozmowny
Rozmowny
Kontakt:

Post autor: Pogrzebany » 13 sie 2015, 14:13

Czy w związku z tym wiadomo czy Burmistrz stanął na wysokości zadania ?

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 13 sie 2015, 18:42

Polecam artykuł "Społecznik ma dość" z 11 strony wtorkowego wydania Nasz Dzień Po Dniu.

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 23 sie 2015, 17:27

Wydaje mi się, że to jednak ciekawe, skoro to debiut burmistrza.
i tyle

dariusz
Gaduła
Gaduła
Kontakt:

Post autor: dariusz » 04 lip 2016, 09:46

Karol Marks zwykł mawiać, że byt określa świadomość. Każdy z nas może się o tym czasem przekonać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie inaczej dzieje się w przypadku osób zajmujących wysokie stanowiska.

Takich burmistrzów na przykład też to dotyczy.

Jak się okazuje włodarz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner zdążył już zapomnieć jakie poglądy reprezentował będąc powiatowym rzecznikiem konsumentów.

Więcej przeczytasz na:
http://obywatelskint.pl/2016/07/dwie-tw ... iepamieci/

mask.gif
mask.gif (9.06 KiB) Przejrzano 2826 razy

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 07 paź 2016, 22:50

Czy to prawda, że od poniedziałku w Urzędzie Miejskim będziemy mieli dwóch sekretarzy?
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

gosia_m
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: gosia_m » 08 paź 2016, 18:40

JOSH pisze:Czy to prawda, że od poniedziałku w Urzędzie Miejskim będziemy mieli dwóch sekretarzy?
Dla każdego zastępcy po jednym. :D

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 08 paź 2016, 21:27

A od 2017 4 burmistrzów, 8 zastępców i 16 prawników.

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 10 paź 2016, 19:17

hed pisze:A od 2017 4 burmistrzów, 8 zastępców i 16 prawników.
żartowałem jakby co :D

Awatar użytkownika
KRK
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: KRK » 11 paź 2016, 19:13

JOSH pisze:Czy to prawda, że od poniedziałku w Urzędzie Miejskim będziemy mieli dwóch sekretarzy?
Ponoć nie. Aktualnej Pani sekretarz ma zostać powierzone inne stanowisko.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 11 paź 2016, 20:03

KRK pisze:
Chodziło mi o powrót Pani Marii Cegleckiej. A z tymi sekretarzami to tak dla żartów napisałem, bo jakoś jak pomyślę o Gminie NT to mi się uśmiech na twarzy pojawia. Odruch bezwarunkowy :lol:

kuba
Gadatliwy
Gadatliwy

Post autor: kuba » 11 paź 2016, 20:25

JOSH pisze:
KRK pisze:
Chodziło mi o powrót Pani Marii Cegleckiej. A z tymi sekretarzami to tak dla żartów napisałem, bo jakoś jak pomyślę o Gminie NT to mi się uśmiech na twarzy pojawia. Odruch bezwarunkowy :lol:
Nie chcę wyjść na jakiegoś mądrale, ale kiedy mówiłem m.in. o tym, to jeden z kolegów radnych wyzwał mnie od chama. No i wyszło na moje?
Jakub Skrzypczak

marcinbrambor
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Marcin Brambor

Post autor: marcinbrambor » 11 paź 2016, 20:30

kuba pisze:
JOSH pisze:
KRK pisze:
Nie chcę wyjść na jakiegoś mądrale, ale kiedy mówiłem m.in. o tym, to jeden z kolegów radnych wyzwał mnie od chama. No i wyszło na moje?
Nazwanie radnego "CHAMEM" naruszyło kodeks etyki radnego. Była sugestia powołania w tej sprawie Komisji Etyki - zgodnie z obowiązującymi procedurami, jednak kultura osobista radnego Skrzypczaka spowodowała, że zrezygnowaliśmy z powołania tej komisji. Chylę czoła. Mimo tak obraźliwych słów zachował się Pan bardzo dyplomatycznie...

kuba
Gadatliwy
Gadatliwy

Post autor: kuba » 11 paź 2016, 20:49

Dzięki Panie Przewodniczący, to prawda, że Pan Tabaczyński zachował się mówiąc delikatnie nieelegancko i nie przeprosił. Na tej samej sesji jeden z mieszkańców kłamał "w żywe oczy" na mój temat i też nie przeprosił, ale pełniąc funkcję publiczną zgadzam się na krytykę - szczególnie mieszkańców, z tej zawsze jestem rad bo uczy, jeśli jest konstruktywna, nie jak w tym przypadku kłamliwa.
Pan Tabaczyński jako żarliwy katolik na pewno już zrozumiał, że tak zachować się nie powinien.
Jakub Skrzypczak

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 12 paź 2016, 23:00

Marcin, Kuba, a wy nie jesteście przypadkiem na ty?
i tyle

kuba
Gadatliwy
Gadatliwy

Post autor: kuba » 13 paź 2016, 16:31

zen pisze:Marcin, Kuba, a wy nie jesteście przypadkiem na ty?
;) Jesteśmy, jesteśmy. Ale czy to istotne w tym wątku? :P
Jakub Skrzypczak

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 18 paź 2016, 17:19

http://nowytomysl.naszemiasto.pl/artyku ... id,tm.html

Kolejna inwestycja która nie dojdzie do skutku ?

Tak jest jak się chce budować drogę kiedy jest przy niej już duża zabudowa, ale czy to jedyna przyczyna ? Pewnie podobnie będzie w przyszłości z ul. Grudniową.

Czy gminy Nowy Tomyśl nie stać, aby budowała co roku 1km drogi czy to Komunalnej czy Sątopskiej czy jakiejś innej ? Przecież ten rok zakończy się sporymi planami a realizacją... bardzo mizerną.
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 10 gru 2016, 09:51

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 10 gru 2016, 10:58

Takie ankiety nic nie pokazują. Zobaczcie ile głosów mają inni kandydaci.
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Ratusza”