Jarmark 2017

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Jarmark 2017

Post autor: punisher » 18 sie 2017, 21:14

Myślałem że gorzej niż w 2016 być nie może ale chyba jednak może. Ochrona przeszukuje plecaki, torby, wózki z małymi dziećmi w poszukiwaniu prób przemytu alkoholu na teren imprezy! Szok.

Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Jarmark 2017

Post autor: AgnieszkaK » 18 sie 2017, 21:24

Panowie bez identyfikatorów z nazwiskiem,jedynie z koszulkami firmowymi.Skandaliczne.Na terenach imprezy masowej niedozwolona jest sprzedaż napojów alkoholowych w twardych opakowaniach, w szczególności wykonanych ze szkła, metalu lub tworzyw sztucznych, które wykorzystane niezgodnie z ich przeznaczeniem mogą stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego. Chodzi o to, by butelka po piwie nie stała się bronią obuchowo- tnącą. Coraz ciekawiej brzmi ustęp ustawy Na imprezie masowej, z wyłączeniem imprezy masowej podwyższonego ryzyka, dozwolone są sprzedaż, podawanie i spożywanie napojów alkoholowych zawierających nie więcej niż 3,5% alkoholu.To jarmark jest imprezą masową czy nie?

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 18 sie 2017, 21:36

Filmik z kontroli :) Wygląda słabo.
Ciekawe czy cały Jarmark to teren imprezy masowej.
https://www.facebook.com/Dvdworldstudio ... 175242482/
Za zgodą autora:
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 19 sie 2017, 09:38

Ochrona sprawdzajaca czy nie wnosisz alkoholu :lol:

Zastanawia mnie dlaczego te wszystkie ludziska z małymi wyjątkami godzą się na takie zaglądanie do prywatnych rzeczy.
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

Awatar użytkownika
Iron Duke
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Iron Duke » 19 sie 2017, 20:30

Ciekawe co za idiota wpadł na taki pomysł?
Dzisiaj byłem na dużo większej imprezie w Bornem Sulinowie i nikt nikomu do niczego nie zaglądał a ochrona raczej nie rzucała się w oczy.

8)
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą/idiotką. Osoba postronna mogłaby nie zauważyć różnicy....

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 19 sie 2017, 22:35

Iron Duke pisze:Ciekawe co za idiota wpadł na taki pomysł?
Dzisiaj byłem na dużo większej imprezie w Bornem Sulinowie i nikt nikomu do niczego nie zaglądał a ochrona raczej nie rzucała się w oczy.

8)
Upublicznić wizerunek tego idioty i napiętnować :evil:

Artur
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Artur » 20 sie 2017, 12:46

Ha Ha pajac bez identyfikatora z słuchawką w uchu (co by miał kontakt z bazą zapewne) zaglądał mi do saszetki. A 5 metrów dalej gość nawalony jak borsuk seplenił coś do tych przebierańców i tu jest ok. No to już jest cyrk. Komuś coś się chyba w głowę stało.

Artur
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Artur » 20 sie 2017, 13:17

Dodam jeszcze że w zasadzie to tych wszystkich cieciów można by zignorować gdyż zgodnie z prawem powinni mieć w widocznym miejscu identyfikatory (no chyba że za takie uznamy np. kolano) i w momencie próby przeszukania powinni się przedstawić i podać podstawy prawne tego działania (art. 20 ust. 1 pkt. 3 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych) czego nie słyszałem wczoraj.

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 20 sie 2017, 14:09

Artur pisze:Dodam jeszcze że w zasadzie to tych wszystkich cieciów można by zignorować gdyż zgodnie z prawem powinni mieć w widocznym miejscu identyfikatory (no chyba że za takie uznamy np. kolano) i w momencie próby przeszukania powinni się przedstawić i podać podstawy prawne tego działania (art. 20 ust. 1 pkt. 3 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych) czego nie słyszałem wczoraj.
Art. 20. 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do:

1) sprawdzania i stwierdzania uprawnień osób do uczestniczenia w imprezie masowej, a w przypadku stwierdzenia braku takich uprawnień — wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej;

2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości;

3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 ust. 2;

4) wydawania poleceń porządkowych osobom zakłócającym porządek publiczny lub zachowującym się niezgodnie z regulaminem imprezy masowej lub regulaminem obiektu (terenu), a w przypadku niewykonania tych poleceń — wezwania ich do opuszczenia imprezy masowej;

5) ujęcia, w celu niezwłocznego przekazania Policji, osób stwarzających bezpośrednie zagrożenie dla dóbr powierzonych ochronie oraz osób dopuszczających się czynów zabronionych.
Ja tu nic nie widzę o obowiązku informowania.
Tutaj sprawa wygląda tak - teren imprezy masowej jest pod samą sceną co jest tam wyraźnie zaznaczone. Nie jest nim teren Jarmarku.

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 20 sie 2017, 14:34

Nie zdążyłem z edycją posta więc dodaję nowego. Taki artykuł jest w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych:
Art. 56. Kto wbrew przepisom ustawy wnosi lub posiada na imprezie
masowej napoje alkoholowe,
podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 2000 zł.
Czyli panowie porządkowi obijają się i nie wyłapują osób posiadających alkohol na terenie Jarmarku?

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 20 sie 2017, 14:39

kayo pisze:(...)
Tutaj sprawa wygląda tak - teren imprezy masowej jest pod samą sceną co jest tam wyraźnie zaznaczone. Nie jest nim teren Jarmarku.
"Informowania" - o czym? O podstawach przeszukania ?

"Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych"
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 0090620504
Art. 21. 1. Kierownik do spraw bezpieczeństwa, członkowie służby porządkowej i służby informacyjnej obowiązani są do noszenia w widocznym miejscu identyfikatora wydanego przez organizatora.
2. Identyfikator zawiera następujące informacje:
1) nazwę wystawcy;
2) numer identyfikacyjny i wizerunek twarzy;
3) termin ważności;
4) pieczęć i podpis wystawcy.
Administrator

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 20 sie 2017, 15:17

przemek_mierzejewski pisze:
"Informowania" - o czym? O podstawach przeszukania ?

"Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych"
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 0090620504
Art. 21. 1. Kierownik do spraw bezpieczeństwa, członkowie służby porządkowej i służby informacyjnej obowiązani są do noszenia w widocznym miejscu identyfikatora wydanego przez organizatora.
2. Identyfikator zawiera następujące informacje:
1) nazwę wystawcy;
2) numer identyfikacyjny i wizerunek twarzy;
3) termin ważności;
4) pieczęć i podpis wystawcy.
Przemku i mają - zwróć uwagę na te żółte plakietki przy udzie. Ja tu widzę jedynie taką sprawę że teren imprezy masowej jest tylko i wyłącznie pod sceną - jest nawet odpowiednio oznakowany. Tu na wejściu na Jarmark nie mogą zabronić wchodzenia z własnymi napojami i przeprowadzać kontrolę.

Artur
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Artur » 20 sie 2017, 16:18

Pisałem że „powinni mieć w widocznym miejscu identyfikatory” a miejscem na identyfikator na pewno nie jest udo czy kolano i pisałem że „w momencie próby przeszukania powinni się przedstawić i podać podstawy prawne tego działania” czyli po prostu nazywam się tak i tak zgodnie a art. 20 Itd. proszę pokazać np. torbę tylko tyle i aż tyle. Wszystko jest w ustawie. A Panowie nie wypełniają zadań w zgodzie z obowiązującymi przepisami.
Inną kwestią jest miejsce kontroli. No i tak mamy chyba wielkie szczęście że nas nie sprawdzają już koło kościoła.

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 20 sie 2017, 16:47

kayo, coś się nie możemy zrozumieć.
przemek_mierzejewski pisze:
"Informowania" - o czym? O podstawach przeszukania?
Administrator

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 20 sie 2017, 19:03

Tak o to mi chodziło wlaśnie.
Przy wejściu głównym wisi regulamin terenu na czas jarmarku
https://goo.gl/photos/gH9T9GqYhJXLBJkDA

I jeszcze crème de la crème całej sytuacji - takie stoisko na jarmarku. https://goo.gl/photos/71fafkfBtL68URmW9

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 20 sie 2017, 21:01

kayo pisze:Tak o to mi chodziło wlaśnie.
Przy wejściu głównym wisi regulamin terenu na czas jarmarku
https://goo.gl/photos/gH9T9GqYhJXLBJkDA

I jeszcze crème de la crème całej sytuacji - takie stoisko na jarmarku. https://goo.gl/photos/71fafkfBtL68URmW9
Czyli na imprezie można pić alkohol, można kupić alkohol, można wynosić alkohol? Nie można wnosić alkoholu? W jakich godzinach? Bo od godz. 15 do 18 chodziłem z ciemną fortuną w dwie strony i nikt mnie nie zatrzymał. Po 18 zaczęli kontrolować. To wszystko kupy się nie trzyma, bezsensowna amatorka.

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 21 sie 2017, 00:01

Amatorką było to, że bez problemu można było ominąć tych strażników i wejść z czym się chce od strony Zoo ;)
Obrazek

Camillo
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Kamil

Post autor: Camillo » 21 sie 2017, 15:20

Poziom imprezy w tym roku zszedł poniżej pewnego poziomu i moim zdaniem w najbliższej przyszłości nie warto urządzać podobnych imprez.

Ochrona powinna dbać o nasze bezpieczeństwo, a nie bronić interesów sprzedawców sprzedających "siki weroniki" na jarmarku.
Osobiście wolałem wypić lepszej jakości piwo regionalne przed wejściem do parku, niż przepłacać za produkt piwo podobny z wodą.

Druga kwestia. W sobotę w trakcie "dyskoteki" w strefie bez alkoholu nie widziałem żadnego ochroniarza. Na liczyłem się 5-6 osób z piwem i teraz mam pytanie: "Do której godziny ochrona miała być na imprezie?

W każdym w przez najbliższe kilka lat nie zamierzam się wybrać na jarmark w Nowym Tomyślu.

patryk1
Maniak
Maniak

Post autor: patryk1 » 21 sie 2017, 15:29

Camillo pisze:(...)

W każdym w przez najbliższe kilka lat nie zamierzam się wybrać na jarmark w Nowym Tomyślu.
Ja już tego nie robię od kilku lat. Jak słyszę opinię znajomych na temat tego cyrku to dalej jestem zdania, że w regionie odbywają się o wiele lepsze imprezy (nawet w mniejszych miejscowościach od N.T.) i dlatego lepiej pojechać trochę dalej i się dobrze bawić.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 25 sie 2017, 20:43

Wg mnie jarmark 2017 badziewny.
Ludzi mniej co było widać po dużo mniejszej ilości parkujących samochodów.
Ochroniarze to jakieś półgł...wki. W sobotę zorganizowali wejście i wyjście z parku w stylu brytyjskim, czyli wyjście i wejście z lewej strony. A jak bezczelnie spytałem dlaczego tak odwrotnie zorganizowali wejście/wyjście to głupie spojrzenie wyjaśniło wszystko. Chaos tylko wprowadzili.
Przeszukiwanie torebek/plecaków - poniżej pasa.

A to wszystko Burmistrz zrobił celowo, bo stoiska na ulicy Topolowej i ościennych nie płacą Gminie wysokiego haraczu, a często można było tam kupić browar z lokalnych browarów. A na terenie Parku było piwo w stylu komercyjny badziew po piątkę (a może i więcej, bo nie kupowałem tych szczyn). Zresztą kolejek bo ten pseudobrowar także nie zauważyłem.
We Wolsztynie, Lwówku, czy Siedlcu o niebo lepiej, inna atmosfera bez napiny, a tu co się robi to jednak pomału będzie odpychać ludzi.
W przyszłym roku zaplanuje sobie wyjazd i nie będę brał w tym cyrku udziału.
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 26 sie 2017, 08:04

Wie ktoś jak się nazywa firma, której to niby miasto sprzedało organizację tego pseudo jarmarku?

gibber
Gadatliwy
Gadatliwy

Post autor: gibber » 26 sie 2017, 08:41

Niestety było słabo, ale krzywa spadkowa trwa już parę lat. Społeczeństwo się zmienia, więc trudno aby Jarmark którego koncepcja nie zmienia się chyba od 10 lat był dalej imprezą z super frekwencją.

Piwa z koncernu, kiełby z grilla nie komentuję, mogę to mieć wszędzie od Krupówek po Międzyzdroje. Brakuje jak dla mnie regionalizacji kulinarnej. W końcu uprawiamy coraz więcej chmieli, już nie tylko Lubelski i Marynka. Ogólnie takie imprezy buduje się wokół czegoś - tradycji regionu przejawiającej się w kulinariach, rękodziele, zwyczajach itp. Szumna nazwa już dzisiaj nie wystarczy.

Dla mnie miasto odbębniło kolejny piknik z muza i alkoholem, tyle.

patryk1
Maniak
Maniak

Post autor: patryk1 » 27 sie 2017, 09:10

gibber pisze:Niestety było słabo, ale krzywa spadkowa trwa już parę lat. Społeczeństwo się zmienia, więc trudno aby Jarmark którego koncepcja nie zmienia się chyba od 10 lat był dalej imprezą z super frekwencją.

Piwa z koncernu, kiełby z grilla nie komentuję, mogę to mieć wszędzie od Krupówek po Międzyzdroje. Brakuje jak dla mnie regionalizacji kulinarnej. W końcu uprawiamy coraz więcej chmieli, już nie tylko Lubelski i Marynka. Ogólnie takie imprezy buduje się wokół czegoś - tradycji regionu przejawiającej się w kulinariach, rękodziele, zwyczajach itp. Szumna nazwa już dzisiaj nie wystarczy.

Czyli to samo co w Lwówku...

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 27 sie 2017, 11:04

patryk1 pisze:
gibber pisze:Niestety było słabo, ale krzywa spadkowa trwa już parę lat. Społeczeństwo się zmienia, więc trudno aby Jarmark którego koncepcja nie zmienia się chyba od 10 lat był dalej imprezą z super frekwencją.

Tyle, że w dużo mniejszych miastach, gdzie teoretycznie taka impreza bardziej obciąża budżet, niż w przypadku Nowego Tomyśla (m.in Lwówek, Siedlec), jest podobnie. Podobnego pokroju wykonawcy, to samo żarcie, piwo i kupa ludzi.
A jarmark co roku to samo, więc tendencja spadkowa, do tego ci pseudoochroniarze, piwo nie nadające się po picia i zbyt mała ilość kibli (kolejki miały czasami około 50 metrów długości), do tego firma zarządzająca kiblami nie za bardzo dbałą aby było czysto, co powodowało, iż już po południu był totalny syf w większości kibli (pozdrawiam firmę "Grupa Kosz" - słabo się zaprezentowaliście).
Trochę to był policzek dla straganiarzy, którzy i tak nie zarabiają kokosów, a nie chcą płacić horrendalnych sum za wynajem stanowiska Gminie, tylko często mniej prywatnym osobom. Ludzie w następnych latach otworzą oczy i zamiast do Nowego Tomyśla pojadą do ościennych miasteczek, bo coraz wyraźniej daje się odczuć komercjalizację i chęć jak największego zarobku na jarmarku kosztem jakości.

patryk1
Maniak
Maniak

Post autor: patryk1 » 27 sie 2017, 11:39

JOSH pisze:
patryk1 pisze:

Tyle, że w dużo mniejszych miastach, gdzie teoretycznie taka impreza bardziej obciąża budżet, niż w przypadku Nowego Tomyśla (m.in Lwówek, Siedlec), jest podobnie. Podobnego pokroju wykonawcy, to samo żarcie, piwo i kupa ludzi.
A jarmark co roku to samo, więc tendencja spadkowa, do tego ci pseudoochroniarze, piwo nie nadające się po picia i zbyt mała ilość kibli (kolejki miały czasami około 50 metrów długości), do tego firma zarządzająca kiblami nie za bardzo dbałą aby było czysto, co powodowało, iż już po południu był totalny syf w większości kibli (pozdrawiam firmę "Grupa Kosz" - słabo się zaprezentowaliście).
Trochę to był policzek dla straganiarzy, którzy i tak nie zarabiają kokosów, a nie chcą płacić horrendalnych sum za wynajem stanowiska Gminie, tylko często mniej prywatnym osobom. Ludzie w następnych latach otworzą oczy i zamiast do Nowego Tomyśla pojadą do ościennych miasteczek, bo coraz wyraźniej daje się odczuć komercjalizację i chęć jak największego zarobku na jarmarku kosztem jakości.

To prawda. Wykonawcy podobni. A byłeś kiedyś w Przytocznej ? Imprezy trwają 3 dni ( mówią o nich nawet w telewizji ogólnopolskiej), kilka zespołów disco polo, ciekawy program na 3 dni, naprawdę przyjemna atmosfera.

W Lwówku zaczyna już nawet ubywać piekarni, ludzi moim zdaniem coraz mniej, kible na takich imprezach to jakaś masakra gdzie by się nie pojechało.

W Lwówku ochrona sprawdzała torebki w strefie pod sceną co rozumiem, ale po co organizatorzy umieszczają tabliczki z zakazem wnoszenia alkoholu w szklanych butelkach skoro nawet na placu taki sprzedają ?

Na plus można jedynie zaliczyć obecność policji na imprezie i w okół.

Niestety, ale w najbliższej okolicy nie możemy poszczycić się ciekawymi imprezami na otwartej przestrzeni.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 27 sie 2017, 19:02

W Przytocznej nie byłem, ale rozmawiałem z kimś niedawno i sobie chwalił.
Ochrona pod sceną to rozumiem - zawsze tak było podczas głównych koncertów, ale zakaz wnoszenia alkoholu w ogóle do parku, podczas gdy 26 metrów dalej można było kupić alkohole różnego kalibru to po prostu syf i kiła.
To takie robienie na złość, ale ludzie nie są głupi i wyciągną wnioski. Z kim nie rozmawiam to jest oburzony poziomem jarmarku oraz nowymi zwyczajami tam panującymi.

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 27 sie 2017, 19:28

Ja trochę rozumiem motywy naszych władz. Najłatwiej jest oddać organizację jakiejś wyspecjalizowanej firmie i mieć z głowy, tym bardziej, że wyszło to podobno 3x taniej, niż kiedy wszystko organizował NOK. No ale nie oszukujmy się, jak ma być tanio, to będzie kiepsko.
Pytanie co jest ważniejsze, kasa w kieszeni (której nasze władze i tak nie potrafią wydać, wystarczy spojrzeć na stan inwestycji i realizację budżetu) czy fajna impreza. Dla mnie na pewno od kilku lat na plus jest festiwal wikliniarski i międzynarodowi goście, zdecydowanie dodają kolorytu i rangi imprezie. Zdecydowanie nie podobają mi się sprzedawane na jarmarku szczyny zwane żartobliwie piwem. Szyczyny, warto dodać, zupełnie nie z naszego regionu. Jedzenia nie kupuję więc trudno mi powiedzieć. Jeśli chodzi o kontrole, to gdyby wynikały z bezpieczeństwa to pewnie by mi nie przeszkadzały, ale motywy były jednoznacznie - chęć zarobku kosztem komfortu uczestników.
Faktycznie gdyby nie festiwal, to z nazwy nie zostałby już nic. Szkoda
i tyle

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 28 sie 2017, 20:27

Jarmark jak Jarmark.
Wielu ludzi czeka na to - jednak - święto.
Ciekawe były zeszłymi latami stoiska "artystyczne" - np. w Muzeum (nie wiem nawet czy w tym roku były?).
Muzyka ma się dopasować to gustów widzów.
W tym roku akurat nic mi nie podeszło, ale w zeszłym był Łąki Łan, kiedyś tam Skaldowie (:) )
Nie ma co tak narzekać.
Brakuje - ale to chyba tak raczej jest od lat - jakieś szerszej rozmowy/ankiety, co byśmy widzieli na Jarmarku.
Interesujące są niskie koszty organizacji, ale nie wiem czy warto drążyć temat tzn, wyciągać umowę/umowy.

Co do ochrony: to chyba wszystko zostało powiedziane. Zachowanie było skandaliczne i tyle.
Istotniejsze będzie jakie wnioski wyciągnie NOK i Burmistrz. Burmistrz już w poniedziałek po Jarmarku powiedział, że doszły go słuchy, że coś tam nie było do konca ok, jeżeli chodzi o ochronę.

Sam płot na Jarmarku to dla mnie odrzucający widok, więc kupuję orzeszki prażone,(kiedy jeszcze nie ma tłumów), odwiedzam plażę Feliksa, dawnej Rychtyk Plażę i wracam do domu. Piwa - jeżeli miałbym sie napić to tylko w Filmowej. :)
Administrator

Awatar użytkownika
punisher
Maniak
Maniak

Post autor: punisher » 29 sie 2017, 17:32

Wracając do piwa to kupowałem przeważnie Fortunę za 5 pln. Nie przeszkadzało by mi gdyby były stoiska z beczkowym Lechem Pils, kilka smaków Tyskiego, ciemny Żubr, to w końcu nasz najbliższy duży browar (szkoda że już japoński). Ale ich nie było. Było Noteckie ciemne za 9zł a to już przegięcie.
Nie było "nowotomyskiego", może już nie istnieje, było "pniewskie" które jest ok. Ale niestety mikstura Browar Edi Wschowa przez gardło mi nie chce przejść.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 29 sie 2017, 21:35

Browar EDI te którego 1/4 stanowi gęsty osad goryczkowych drożdży - pyszne :)

Awatar użytkownika
Dżefrej
Gadatliwy
Gadatliwy
Imię i Nazwisko: Hubert

Post autor: Dżefrej » 07 wrz 2017, 09:56

Niestety, albo stety Filmowa to jest jedyny powód dla którego w tym roku wybrałem się na Jarmak, rok temu było to Łąki Łan i filmowa :taniec:
Organizacja Jarmarku kiepska, nagłośnienie za słabe, za ciche, zero basu, siki za 6 zł zamiast piwa, dziwna organizacja sprzedawania piwa, bileciki a potem wymiana, mało toalet no i ochrona :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia kulturalne”