Zapraszamy na PRZYSYANEK: BIBLIOTEKA!

Awatar użytkownika
FuM
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2009, 17:30
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Zapraszamy na PRZYSYANEK: BIBLIOTEKA!

Post autor: FuM » 24 sie 2015, 08:22

V PRZYSTANEK: BIBLIOTEKA! coraz bliżej…

Bibliotekarze i Biblioentuzjaści zapraszają na wyjątkową imprezę plenerową - PRZYSTANEK: BIBLIOTEKA! 5 września 2015 roku, od godz. 15.00, przy MiPBP w Nowym Tomyślu, ul. Witosa 8. W Wielodziedzinowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności na pasjonatów muzyki, filmu, historii regionu, sztuki, podróży, literatury, zdrowia i sportu czekają gry, zabawy i konkursy z cennymi nagrodami! Do wygrania - tablety, czytniki e-booków, zestawy audiobooków, aparat fotograficzny, talony konsumpcyjne do wykorzystania w nowotomyskich lokalach i wiele innych. Każdy będzie miał szansę wziąć udział w twórczym konkursie: „Wypromuj naszą bibliotekę” na najciekawsze hasło i grafikę reklamujące nowotomyską bibliotekę. Wśród uczestników imprezy, którzy wezmą udział w plebiscytach: „Co czytałam/czytałem gdy byłam/byłem mały?” i „Lubię gdy czyta mi mama/tata...” rozlosujemy nagrody – niespodzianki. Na wszystkich, którzy przybędą czekają fantastyczne atrakcje – m.in. Teatr Uliczny „Z głową w chmurach” , stoisko Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Bolewice, CAFE PRZYSTANEK, atelier fotograficzne. Imprezę zakończy koncert Waldemara Rychłego z zespołem grającym muzykę folkową, po którym nastąpi rozwiązanie konkursu głównego i wręczenie nagród.

Już po raz czwarty Przystanek: Biblioteka! organizuje również Gminna Biblioteka Publiczna w Miedzichowie, filia w Bolewicach. W tym roku, w sobotę12 września od godziny 14.30 na miłośników literatury, sztuki, przyrody, podróży, muzyki, sportu, zdrowia, języka angielskiego i bezpieczeństwa czekają gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. nagrodą główną – rowerem.

Wśród atrakcji: występ zespołu Our Dreams i Weroniki Łuczak, Przystankowe Czytanie Gwary, malowanie twarzy, przejażdżki bryczką, Przystankowe Przysmaki, a także pomiar poziomu cukru i ciśnienia.
Załączniki
plakat - przystanek 2015r.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia kulturalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość