Jarmark 2014

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Jarmark 2014

Post autor: punisher » 25 sie 2014, 20:28

Wie ktoś może gdzie można obejrzeć zdjęcia/filmy z drona który latał chyba nad Parkiem podczas Jarmarku?
A swoją drogą to jeszcze nikt nie skomentował tej imprezy?

Awatar użytkownika
KONRADO
Super Gaduła
Super Gaduła

Re: Jarmark 2014

Post autor: KONRADO » 25 sie 2014, 21:46

Nie za bardzo jest co komentować.W tym roku uważam, że to już zaczyna przypominać stypę.Lombard 3+, Skaldowie(dziadki co już nie powinny grać często fałszowali) 2+,Brzozowski 3+ ,Bracia kompletny niewypał -jedynie dla garstki ludzi.Lubie rockowe brzmienia ale nie na jarmarku.Niezbyt przepadam za disco polo ale na takich imprezach ludzie walili by drzwiami i oknami na ten gatunek muzyczny.Zaprosić Boysów czy Bajer fula i cały park podskakuje.Podobnie ma się przecież sprawa jak idziemy na wesela-nikt nie oczekuje tam rocka tylko typowej przytupanki.Druga sprawa to bardzo wysokie ceny na stoiskach!Proponuję zapraszać mniej znane ''gwiazdki'' i obniżyć ceny za miejsca do handlowania bo już od dawna większośc ludzi najeść jedzie się do Siedlca .Od lat obserwuję ludzi i widzę że większośc przynosi ze sobą piwko kupione za 2 zł 0.5l a nie za 5 czy 6 zł 0.4l z sokiem na jarmarku.W rozmowach również wychodzi że przed wyjsciem każdy dobrze patrzy się najpierw najeśc a później wyjśc do parku aby nie kupować i nie tracić zbyt duzo kasy.Jak tak dalej pójdzie to słabo widzę ten jarmark, który i tak uważam że rozrósł się już do zbyt dużych rozmiarów.Jak pięknie było w latach 80tych.Grała kapela zza winkla i ludzi było bardzo mało.Czy nam ten rozgłos (kosztowny) jest aż tak potrzebny? Sorry że przynudzam ale tak to widzę.
Boże, kiedy umrę, nie pozwól mojej żonie sprzedać moich obiektywów za tyle, ile jej powiedziałem że kosztowały.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 25 sie 2014, 21:53

Chyba masz rację. W Siedlcu wystawiają się rzeźnicy Sobkowiak, Bocer, Zyguła i jadła jest w bród. Oczywiście taniej niż na Jarmarku od niewiadomego pochodzenia sprzedawców. Cenę piwa można przełknąć ale jedzenie to przegięcie. Prawda to ze wszystkie stoiska z piwem miał jeden właściciel?

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: MałyszNT » 26 sie 2014, 01:55

Odbył się przetarg na usługę pn.: "Prowadzenie gastronomii i piwa na Nowotomyskim Jarmarku Chmielo-Wikliniarskim".
Wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Tomasz Haak z Wronek, które za kwotę 162 tys. podjęło się kompleksowej obsługi w tym zakresie. W skład tej sumy weszły pieniądze przekazane do NOK, koszt organizacji spotkania dla VIPów i wyżywienie obsługi jarmarku.

Awatar użytkownika
dam
Super Gaduła
Super Gaduła
Imię i Nazwisko: Damian

Post autor: dam » 26 sie 2014, 21:53

punisher pisze:Wie ktoś może gdzie można obejrzeć zdjęcia/filmy z drona który latał chyba nad Parkiem podczas Jarmarku?
A swoją drogą to jeszcze nikt nie skomentował tej imprezy?
Proszę, niedawno zmontowane i dodane - dla mnie trochę ryzykowne (drogi sprzęt), ale chyba było warto !!! :)
https://www.facebook.com/photo.php?v=87 ... =2&theater
--
Pozdrawiam
d@m

Bobik
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Bobik » 27 sie 2014, 13:57

Zdjęcia ładne, ale ... może się na tym nie znam (jednak słyszałem głosy ludzi, którzy wiedzą na ten temat więcej niż ja), ale powiedzcie mi, czy latanie dronem w tak bliskiej odległości od fajerwerków i nad głowami ludzi - było bezpieczne? Czy była to raczej brawura i ryzyko, czy nie było żadnego zagrożenia? Ale jeśli właścicielka mówi, że było ryzykowne, bo drogi sprzęt - to myślę, że trzeba było się zastanowić przede wszystkim na bezpieczeństwem innych
Bobik - wyznaję zasadę Bismarcka "Można być głupim, ale po co przesadzać"

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 27 sie 2014, 14:54

MałyszNT pisze:Odbył się przetarg na usługę pn.: "Prowadzenie gastronomii i piwa na Nowotomyskim Jarmarku Chmielo-Wikliniarskim".
Wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Tomasz Haak z Wronek, które za kwotę 162 tys. podjęło się kompleksowej obsługi w tym zakresie. W skład tej sumy weszły pieniądze przekazane do NOK, koszt organizacji spotkania dla VIPów i wyżywienie obsługi jarmarku.
W ten sposób miasto sobie uprościło sprawę, ale też odcięło lokalny biznes od zarobków na Jarmarku. Z tego powodu moja ulubiona Filmowa ze Lwówka stoisko miała na czyimś podwórku. I tam się bawiła większość moich znajomych, jak i duża część forum.

Rozumiem decyzję o załatwieniu obsługi gastronomicznej "za jednym razem", ale to jest szkodliwe dla przedsiębiorców z NT. Zabija także atmosferę Jarmarku. No i wszędzie w zasadzie to samo do zjedzenia, ja w tym roku wciągnąłem tylko oscypka z grila ;)
i tyle

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 27 sie 2014, 20:50

Ja się raczyłem ciemnym nowotomyskim bo jasne nowotomyskie delikatnie mówiąc ...nie wyszło :lol:

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 28 sie 2014, 09:18

Wolałem jednak ofertę browaru "Edi"

pawel669
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Pawel

Post autor: pawel669 » 28 sie 2014, 11:14

Dla mnie zdjęcia świetne,sprzęt napewno drogi ale jest super.Bezpieczne było bo taki dron nie spadnie od Tak,one są stworzone pod takie zadania .Niektórzy się dziwili co tam świeci ale ten kto się zna wiedział że to dron :)

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 28 sie 2014, 20:22

kayo pisze:Wolałem jednak ofertę browaru "Edi"
Kilka lat temu, gdy browar ze Wschowy pojawił się pierwszy raz spróbowałem kilku piw z tej stajni. Szczerze mówiąc wtedy tego się pić nie dało, nie wiem jak teraz ale jakoś nie chciałem się na nowo wystawiać na próbę :wink:
Ale jaki ze mnie znafca :lol:

sexxted
Początkujący
Początkujący
GG: 8748918

Jarmark 2014 "W OBIEKTYWIE"

Post autor: sexxted » 04 wrz 2014, 11:15

Zapraszam na relację z Jarmarku 2014 w magazynie informacyjnym "W OBIEKTYWIE" nadawanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu ;)

Link do filmu:
http://tvk.smnt.pl/media/20140901/1.webm

Miłego oglądania ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia kulturalne”