A tak co mi zostało z tych lat w Nowym Tomyślu

Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

A tak co mi zostało z tych lat w Nowym Tomyślu

Post autor: Noto » 27 lis 2013, 20:37

Co mi zostało z tych lat w Nowym Tomyślu -przez dokładnie 60 -aż nie chce mi się wierzyć ze tyle serca zostało w N.T. -pierwsze to komputer z którym mam kontakt i mogę pisać smurfować -nie wiem czy dobrze piszę -a to za sprawą niestety "Polonii "Nowy Tomyśl (już jej nie ma )-tak Polonii żeby być na bieżąco minuta po minucie -komputery to dawały i dają to w dalszym ciągu (Polonia III liga a następnie II liga )na bieżąco .-to jedno . Druga sprawa to mieć po przejściu na emeryturę kontakt ze światem (przedtem obcowałem z ludżmi i było mi brak tego -chociaż słowem pisanym -i tu duży plus -klawiatura nie jest mi obca -chociaż jednym palcem -ale zawsze0)-trzecia sprawa - czy emeryt nie może poznać tych tajników nowoczesności które są na codzień -a to podkreślam na każdym kroku -dobrze działa nasza Spółdzielnia Mieszkaniowa -może nie wszystkim -vide parkingi -i tu nie mogę oponętom przyznać racji -parkingi są i są wolne miejsca -tylko jak ktoś chce mieć przy oknie ???-to zlikwidujmy trawniki i naszą trawkę (zawsze na czas przystrzyżona-wykoszona )-to co wiem a to pewne ile mieszkań -tyle parkingów na nowotomyskich osiedlach -nie mówiąc przyległe przy Tesco -które na ogół puste -następnie przy Zdrowicie --...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia kulturalne”