Szyba samochodowa

Regulamin forum
W tym dziale nie umieszczamy ogłoszeń.
Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Szyba samochodowa

Post autor: AgnieszkaK » 08 sty 2013, 10:35

Czy w Tomyślu lub okolicy jest warsztat,który wprawi przednią szybę w aucie?Najlepiej,by była możliwość przyjazdu fachowca na miejsce wraz z szybą.

havana
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Szyba samochodowa

Post autor: havana » 08 sty 2013, 15:16

Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: AgnieszkaK » 08 sty 2013, 16:03

Dziękuję :)

jnpl
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Jarosław Nowak

Post autor: jnpl » 13 cze 2014, 13:34

nie polecam po wymianie u nich szyba sama pękła była źle oczyszczona oczywiście po powrocie następnego dnia wyparli się wszystkiego....unikać! mogę podać numery do odpowiedzialniejszych ludzi i tańszych w dodatku mogą dojechać do domu... nie znam nazw ale gość zrobił mi 150 taniej i bez problemu... tej samej firmy!601218773, inny gość tez ma dobre opinie 601781289

Awatar użytkownika
dam
Super Gaduła
Super Gaduła
Imię i Nazwisko: Damian

Post autor: dam » 15 cze 2014, 15:41

Wymieniałem u nich szybę przednią w 3 autach (uszkodzenia kamieniem) - nigdy nie było problemów. Warunek to auto musi swoje odstać, aby klej dobrze związał. Pęknięcie szyb po montażu zdarza się bardzo rzadko - najczęściej to wina "polskich" aut używanych, których historia wypadkowa niestety pozostawia wiele do życzenia.
--
Pozdrawiam
d@m

Awatar użytkownika
Iron Duke
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Iron Duke » 15 cze 2014, 20:54

jnpl pisze:nie polecam po wymianie u nich szyba sama pękła była źle oczyszczona oczywiście po powrocie następnego dnia wyparli się wszystkiego....unikać!
Pogadałeś sobie?
Jeśli wnęka w którą wklejana jest szyba nie będzie dobrze wyczyszczona/odtłuszczona to co najwyżej będzie woda przeciekała. Ale jeśli pękła to znaczy, że auto jest po crash teście i blachy nadwozia pracują ponad normę. Tak to jest jak się kupuje powypadkowy złom. Pretensje do wszystkich ale nie do siebie. Pod firmą Starosta to ja się mogę podpisać w ciemno.
I wyjątkowo muszę przyznać rację przedmówcy.

8)
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą/idiotką. Osoba postronna mogłaby nie zauważyć różnicy....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi”