Ile drużyn piłkarskich .......

wszystkie tematy sportowe!
Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Ile drużyn piłkarskich .......

Post autor: Noto » 30 lip 2013, 08:54

Ile drużyn piłkarskich z powiatu nowotomyskiego bierze udział w rozgrywkach WZPN-Poznań ?????-naliczyłem ich 19 a są to ::Pogoń Lwówek ,Obra Zbąszyń,Mawit Lwówek,Korona Bukowiec,Dąb Bolewice,Płomień Przyprostynia,TS05 Nowy Tomyśl,Promień Opalenica,Ogrol Sielinko,Borusja Boruja Kościelna,SAM Jastrzębsko Stare,Błędno Nądnia,LZS Wąsowo,Zenit Wytomyśl,Błyskawica Pakosław,Huragan Michorzewo,Grom Zębowo,Sparta Brody,Huragan Łomnica,-jak ominąłem kogoś to dopisać .A piszę o tym -czy nie można by zrobić mistrzostw powiatu nowotomyskiego o puchar starosty -tak jak to zrobił sąsiadujący z N.T. powiat szamotulski -pod rozwagę -!!!!-chociaż w tej chwili już za póżno -ale na przyszłość -bo piłka kopana to kopana -i chyba najpopularniejsza w Polsce niezależnie od klasy w jakiej się występuje ze sportowym pozdrowieniem Noto.

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Re: Ile drużyn piłkarskich .......

Post autor: kayo » 30 lip 2013, 09:00

Rakieta Głuponie

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 30 lip 2013, 09:03

Tak Rakieta Głuponie -uciekło a miałem wpisane .

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 31 lip 2013, 07:06

Jeszcze o Rakiecie Głuponie co mi uciekło :Występuje w Klasie Okręgowej (Poznań Zachód).Pierwszy mecz u siebie 17-18 sierpień z Błękitnymi Wronki. -Rakieta Głuponie - Błękitni Wronki 17-18 sierpień -godziny jeszcze nie ma .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport i rekreacja”