Łochowska na czele PZPC?

wszystkie tematy sportowe!
CrossFit
Początkujący
Początkujący

Łochowska na czele PZPC?

Post autor: CrossFit » 19 sie 2016, 22:13

Jaka jest sytuacja w polskich ciężarach wszyscy wiedzą. Dyscyplina jest na skraju upadku. Nie tylko w Polsce, ale również w serwisach zagranicznych. Potrzeba nowych rozwiązań. Jak się nieoficjalnie ja dowiedziałem rozważa się możliwość powołania zupełnie nowych twarzy w zarządzie i sród trenerów. Podobno nieoficjalnie w kuluarach mówi się, że nowym prezesem PZPC może zostać Joanna Łochowska=sztangistka z Zielonej Góry. Albo jej brat Przemysław Łochowski. Tę informację można powołać się na niezależne źródła medialne.
Czy warto się nie zastanowić czy nie byłoby to idealne rozwiązanie i żeby Nowy Tomyśl na wyborach udzielił stosownego poparcia kandydatce? Daję to na przemyślenie.

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Re: Łochowska na czele PZPC?

Post autor: kayo » 19 sie 2016, 22:18

Proszę... niech go ktoś zbanuje stąd

CrossFit
Początkujący
Początkujący

Post autor: CrossFit » 20 sie 2016, 07:43

kayo pisze:Proszę... niech go ktoś zbanuje stąd
Jasne. Żeby Tobie było wygodniej. Bo jesteś z Nowego Tomyśla i coś Ci nie pasuje. Powiedz mi co zrobiła Piechowiak na igrzyskach? Nie lepiej żeby jechała Asia Łochowska? :oops:

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 20 sie 2016, 09:51

Mogę być nawet i z Grenlandii a na życzenie nawet z Tatooine. Byleby takich idiotycznych postów tu nie było

jendras
Rozmowny
Rozmowny
Imię i Nazwisko: Andrzej Nawrot
GG: 606877

Post autor: jendras » 20 sie 2016, 11:12

I mi się podoba ten troll. Czasami jak potrzeba mi trochę prostej rozrywki to czytam te posty, albo oglądam Wiadomości TVP :D
Siema albo się nie ma.

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Post autor: clou » 20 sie 2016, 11:36

CrossFit pisze:Jaka jest sytuacja w polskich ciężarach wszyscy wiedzą. Dyscyplina jest na skraju upadku. Nie tylko w Polsce, ale również w serwisach zagranicznych. Potrzeba nowych rozwiązań. Jak się nieoficjalnie ja dowiedziałem rozważa się możliwość powołania zupełnie nowych twarzy w zarządzie i sród trenerów. Podobno nieoficjalnie w kuluarach mówi się, że nowym prezesem PZPC może zostać Joanna Łochowska=sztangistka z Zielonej Góry. Albo jej brat Przemysław Łochowski. Tę informację można powołać się na niezależne źródła medialne.
Czy warto się nie zastanowić czy nie byłoby to idealne rozwiązanie i żeby Nowy Tomyśl na wyborach udzielił stosownego poparcia kandydatce? Daję to na przemyślenie.
Sugerujesz, że Łochowska nie ma już spodziewanych wyników i powinna odejść na sportową emeryturę? "Wczoraj" pisałeś, że ma jechac do Rio. Nie czujesz się rozdarty wewnętrznie? :wink:
Administrator

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 20 sie 2016, 11:59

jendras pisze:I mi się podoba ten troll. Czasami jak potrzeba mi trochę prostej rozrywki to czytam te posty, albo oglądam Wiadomości TVP :D
Myślę, że moglibyśmy wstawić do regulaminu punkt o "tolerowanym trollingu". Wtedy admin miałby prawo dopisać do tytułu wątku [trolling] i wtedy można jechać bez trzymanki. :)
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 20 sie 2016, 13:51

jendras pisze:I mi się podoba ten troll. Czasami jak potrzeba mi trochę prostej rozrywki to czytam te posty, albo oglądam Wiadomości TVP :D
Powiem ci ze wiadomości tvpislam to poważny kabaret, czasami chce się płakać nawet. Ale ten tu oto "wypłosz" tez ma moc :lol:

patryk1
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Patryk Nowak

Post autor: patryk1 » 20 sie 2016, 15:49

punisher pisze:
Powiem ci ze wiadomości tvpislam to poważny kabaret, czasami chce się płakać nawet. Ale ten tu oto "wypłosz" tez ma moc :lol:
Wiadomości tvp ? Przecież wszystkie programy informacyjne w NTC są stronnicze a najbardziej to tvn.
Zapraszam do aktualizacji cen paliw w aplikacji PISTACJE na telefon.

CENY PALIW W NT http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
Zapraszam do aktualizacji cen.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 20 sie 2016, 16:50

patryk1 pisze:
punisher pisze:
Wiadomości tvp ? Przecież wszystkie programy informacyjne w NTC są stronnicze a najbardziej to tvn.
Że jak niby? Offtop się robi, o pisowskich bredniach na innym kanale.... :lol:

gibber
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: gibber » 20 sie 2016, 18:25

patryk1 pisze: Wiadomości tvp ? Przecież wszystkie programy informacyjne w NTC są stronnicze a najbardziej to tvn.
Przecież TVP wygląda dziś, jakby za scenariusz odpowiedzialnay był Urban a pamiętam uszola z konferencji w komuna TV.
Kochany, zapytaj się rodziców, pewnie powiedzą ci, że było zajebiście. Weź pod uwagę kontekst, że byli młodzi a zawsze się dobrze wspomina młodość.

patryk1
Maniak
Maniak

Post autor: patryk1 » 20 sie 2016, 20:24

gibber pisze:
patryk1 pisze: Wiadomości tvp ? Przecież wszystkie programy informacyjne w NTC są stronnicze a najbardziej to tvn.
Przecież TVP wygląda dziś, jakby za scenariusz odpowiedzialnay był Urban a pamiętam uszola z konferencji w komuna TV.
Kochany, zapytaj się rodziców, pewnie powiedzą ci, że było zajebiście. Weź pod uwagę kontekst, że byli młodzi a zawsze się dobrze wspomina młodość.

Nic nowego. Wcześniej było TVPPO teraz jest TVPPIS.

CrossFit
Początkujący
Początkujący

Post autor: CrossFit » 21 sie 2016, 08:49

Asia nie lubi PiS. To sa najbezczelniejsi kłamcy jakich mozna poznać. Kaczor robi wszystko żeby tego nieudacznika swojego brata wywindowac. Jest to żałosne.

patryk1
Maniak
Maniak

Post autor: patryk1 » 21 sie 2016, 14:53

Widział ktoś w TV relacje z miejsca gdzie ćwiczy złota medalistka Anita Włodarczyk ? Chociaż w tej kwestii nie możemy powiedzieć nic złego o włodarzach naszego powiatu. Nowa sala do podnoszenia ciężarów z prawdziwego zdarzenia.

Awatar użytkownika
Dżefrej
Gadatliwy
Gadatliwy
Imię i Nazwisko: Hubert

Post autor: Dżefrej » 23 sie 2016, 09:37

clou pisze:
Sugerujesz, że Łochowska nie ma już spodziewanych wyników i powinna odejść na sportową emeryturę? "Wczoraj" pisałeś, że ma jechac do Rio. Nie czujesz się rozdarty wewnętrznie? :wink:
Proszę Administratora o dodanie przycisku " Lubię to " :pogo:

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 23 sie 2016, 14:23

Dżefrej pisze:
clou pisze:
Proszę Administratora o dodanie przycisku " Lubię to " :pogo:
Tak. Przydałbym się rzeczywiście. :)
Jest jakiś moduł do phpBB może?
Administrator

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 24 sie 2016, 11:46

Jest
i tyle

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 24 sie 2016, 15:00

zen pisze:Jest
Dzięki to rozjaśniło sprawę.
Administrator

piotr
Gaduła
Gaduła
Imię i Nazwisko: Piotrek Mierzejewski

Post autor: piotr » 24 sie 2016, 15:53

Skorzystajmy z okazji i przypomnijmy klasyczny dowcip o informatyku…
Żona informatyka wysyła go po zakupy.
- Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć.
Chłopina po wejściu do sklepu pyta:
- Czy są jajka?
- Tak - odpowiada sprzedawca.
- To poproszę dziesięć parówek.

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 24 sie 2016, 18:19

piotr pisze:
Skorzystajmy z okazji i przypomnijmy klasyczny dowcip o informatyku…
Żona informatyka wysyła go po zakupy.
- Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć.
Chłopina po wejściu do sklepu pyta:
- Czy są jajka?
- Tak - odpowiada sprzedawca.
- To poproszę dziesięć parówek.
Zen - miszcz riposty. :) Ubawił mnie setnie. :)
Administrator

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 25 sie 2016, 14:46

Urlop na plaży, brak czasu na deliberacje ;)
i tyle

CrossFit
Początkujący
Początkujący

Post autor: CrossFit » 25 sie 2016, 20:23

Przypominam o konieczności usuwania postów nie związanych z tematem. Tych jest tu całe mnóstwo. Pan admin po prostu śpi, albo jest na tyle nieudaczny, że tego nie zauważa. Zachowanie jak członka PiS.

piotr
Gaduła
Gaduła
Imię i Nazwisko: Piotrek Mierzejewski

Post autor: piotr » 26 sie 2016, 07:13

CrossFit pisze:Przypominam o konieczności usuwania postów nie związanych z tematem. Tych jest tu całe mnóstwo. Pan admin po prostu śpi, albo jest na tyle nieudaczny, że tego nie zauważa. Zachowanie jak członka PiS.
Przypominam, że forum jest prywatną własnością jego administratora, więc może tutaj sobie robić co mu się podoba. Jak ci to nie odpowiada, to możesz znaleźć lepsze forum lub założyć własne. Tak działa wolny rynek.

CrossFit
Początkujący
Początkujący

Post autor: CrossFit » 26 sie 2016, 07:22

piotr pisze:
CrossFit pisze:Przypominam o konieczności usuwania postów nie związanych z tematem. Tych jest tu całe mnóstwo. Pan admin po prostu śpi, albo jest na tyle nieudaczny, że tego nie zauważa. Zachowanie jak członka PiS.
Przypominam, że forum jest prywatną własnością jego administratora, więc może tutaj sobie robić co mu się podoba. Jak ci to nie odpowiada, to możesz znaleźć lepsze forum lub założyć własne. Tak działa wolny rynek.
Nie. Nawet jeśli jest prywatną własnością to obowiązują tu jakieś reguły. Reguły, które ten właściciel sam ustalił. Jeżeli mam firmę będącą moją własnością to też nie mogę "robić co mi się podoba". Gdzie etyka, moralność, netykieta?

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 26 sie 2016, 09:08

Zasady są po to by je zmieniać w zależności od potrzeb. Admin to z założenia zły człowiek. Bez etyki, niemoralny zepsuty gość który netykietę ma gdzieś ;)

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 26 sie 2016, 11:37

kayo pisze:Zasady są po to by je zmieniać w zależności od potrzeb. Admin to z założenia zły człowiek. Bez etyki, niemoralny zepsuty gość który netykietę ma gdzieś ;)
Kayo, w punkt.

P.S. Czas zmienić chyba nazwę wątku na KONTROLOWANY TROLLING
Administrator

CrossFit
Początkujący
Początkujący

Post autor: CrossFit » 21 lis 2017, 21:32

Prawie zapomniałem o was. I co powiecie na sukcesy Asi Łochowskiej? Nie macie nawet odwagi i wstydu żeby pogratulować bratu Asi Przemkowi Łochowskiemu za wychowanie Asi. Gdzie jest Piechowiak???????????????????????????? Gdzię????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja się pytam ????????? UUUUUUUUUUU EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
dam
Super Gaduła
Super Gaduła
Imię i Nazwisko: Damian

Post autor: dam » 21 lis 2017, 23:01

Rzadko zabieram głos, ale ciebie człowieku nie da się czytać - po co to napisałeś ? Ty tak serio ? W porządku z tobą, czy jednak "nie masz wszystkich" w domu ? Kogo z nas to obchodzi co ty tam sobie myślisz ? Zapewne twoja Asia jest dobra w tym co robi i jest Polką, tak jak Patrycja - super cieszę się i na tym koniec, ALE SKĄD TA CHORA ZAWIŚĆ ? No tak zapomniałem, że twój jedyny cel to zwykły trolling - no to masz i najedz się ! :)
--
Pozdrawiam
d@m

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 22 lis 2017, 08:12

Wątek zamknięte z powodu ewidentnego trollingu.
Administrator

Zablokowany

Wróć do „Sport i rekreacja”