Ustawa o fotoradarach

czyli wszystko co nie pasuje do żadnej kategorii
Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Ustawa o fotoradarach

Post autor: JOSH » 03 sty 2011, 11:28

Czy wiadomo, które atrapy fotoradarów, w myśl tejże ustawy, mają zniknąć z naszych nowotomyskich dróg?? Bo z tego co wiem, SM posiada na stanie 1, czy 2 takie urządzenia, oraz atrapę jednego z nich.
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
dam
Super Gaduła
Super Gaduła
Imię i Nazwisko: Damian

Re: Ustawa o fotoradarach

Post autor: dam » 03 sty 2011, 12:03

Z tego co słyszałem to mają zniknąć atrapy - czyli te, które nigdy nie były i nadal nie są funkcjonalnymi urządzeniami (tylko straszą). Nasze okoliczne słupy raczej pozostaną na miejscu, ponieważ nie są atrapami - losowo co kilka-kilkanaście dni działają.
--
Pozdrawiam
d@m

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 03 sty 2011, 13:35

No ale skoro stoi tablica informacyjna, informująca o fotoradarze, a fotoradaru tam nie ma to niejako tez jest atrapą.
Jeśli nasze słupy pozostaną na miejscu, to w sumie, wszystkie słupy w kraju mogą zostać na swoich miejscach i nic się nie zmieni, a przecież nie o to chodzi!!!
Czyżby kolejny bzdurny przepis???

Awatar użytkownika
dam
Super Gaduła
Super Gaduła
Imię i Nazwisko: Damian

Post autor: dam » 03 sty 2011, 13:51

Nie zrozumiałeś do końca - znikną te, które nigdy nie funkcjonowały jako aktywne urządzenia (tak ja to rozumiem). Nasze działają okresowo (fotoradar przenośny), więc nie są atrapą.
--
Pozdrawiam
d@m

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 03 sty 2011, 20:54

Ustawa zobowiąże SM do zakupu kolejnych urządzeń. Tłumaczenie że urządzenie jest przenośne to nabijanie się z prawa.

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Post autor: clou » 03 sty 2011, 21:44

Ustawy nie czytałem, ale chyba właśnie po to ta zmiana, żeby tych przenośnych nie było. Myślę o tych wsadzanych okresowo o puszki przy drogach, a nie o "suszarkach", czy wersjach na statywie jak ma SM.
Albo dokupią radary, albo zlikwidują straszaki. W przeciwnym razie po co by była ta nowelizacja, skoro argumentem o przenośności radaru by dało się ją każdemu ominąć?
Administrator

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 05 sty 2011, 08:53

clou pisze:Ustawy nie czytałem, ale chyba właśnie po to ta zmiana, żeby tych przenośnych nie było. Myślę o tych wsadzanych okresowo o puszki przy drogach, a nie o "suszarkach", czy wersjach na statywie jak ma SM.
Albo dokupią radary, albo zlikwidują straszaki. W przeciwnym razie po co by była ta nowelizacja, skoro argumentem o przenośności radaru by dało się ją każdemu ominąć?
Ja z kolei to tak rozumuje, że ustawa jest po to, by wyeliminować, rosnące jak grzyby po deszczu maszty do fotoradarów, które w większości są puste!!
Na drodze pojawia się znak "uwaga fotoradar", kierowca zwalnia, a tu tylko słup a nie fotoradar, czyli to jest jawne okłamywanie. Taki pusty masz niczym nie różni się zewnętrznie, dla kierowcy, od masztu z fotoradarem, zatem to jest wprowadzanie ludzi w błąd, jest napisane fotoradar a tu *****, pusty maszt.
W zasadzie to można co 1 km postawić słupy na wszystkich drogach i co... jest to samo co teraz!!

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 05 sty 2011, 12:01

Koniec Waszego biadolenia, czytajcie:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95 ... pami_.html

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 05 sty 2011, 15:11

Czyli kicha, prawie nic się nie zmieni!! W sumie to nic nowego, kolejny bubel.
6 lutego odbędą się w okręgu wyborczym nr 37 (m.in. powiat nowotomyski) uzupełniające wybory do senatu, więc będzie okazja aby zagłosować...ale z 2 strony nic to nie da :)

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 07 sty 2011, 09:30

A czego sie spodziewales, czy te niemoty splodzily cos rozsadnego, poza swoimi dziecmi? Jezeli brak kompetencji to i z pustego salomon nie naleje, pozniej pozostaje jedynie demagogia i deprecjonowanie adwersazy bo argumentow nie staje (vide min. fin.).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”