Czytelnicy!!!-tych wykrzykników nie było---INTERWENIUJĄ

Wszystkie sprawy związane z organizacją forum
Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Czytelnicy!!!-tych wykrzykników nie było---INTERWENIUJĄ

Post autor: Noto » 12 sie 2015, 22:13

To cytat z naszego "DZIEŃ ' z dnia 11 sierpnia 2015
Tu cały cytat tej notatki :-Chciałbym się zwrócić z prośbą do gazety,ponieważ wielokrotne monity na policję nie przynoszą żadnego skutku.
Mianowicie na os.(błąd duża litera)Północ przy bloku numer 9 od wielu miesięcy grupa panów spożywa alkohol w ciągu dnia i popołudniami,jak przy najlepszej knajpce,zrobili sobie z okolic naszego bloku pijalnię piwa .Nasze dzieci codziennie muszą oglądać pijanych osobników.Proszę o opisanie sprawy w gazecie,może to przyniesie skutek. *MIk
To ta wzwmianka w dzienniku "DZIEŃ"
Tu chcę się odnieść do tej sprawy -MIK -całe imię i nazwisko -u mnie przy wpisie jest -rozumiem -ale do rzeczy na pewno ta
nie jest-tak zielone ławki są po co ?-odpoczynek -zielone własnością SM -każdy może usiąść -po części mnie tyczy -jadąć na moją działkę często -niby z tymi pijakami też przesiaduję -czy piją nie wiem -ale też miałem taką sytuację w koszyku 3 piwa -policja też do mnie się przyczepiła że rozpijam -to tyle jeżeli chodzi o blok nr 9 na Os. Północ -nie jest tak .
Druga Sprawa SM pięknie odnowiła śmietniki -i co pobazgrane graffiti -zwracałem uwagę -dziadek odejć my tu rządzimy -na to nikt uwagi nie zwraca a piwko na ławecce to przestępstwo -moge wskazać kto tak pięknie tym aerozolem upiększa ...pytanie ???skąd pieniążki na to ---to tyle odnośnie tych pijaków z bloku 9 na Os. Północ -nie jest tak -i dzieci też nie są deprymowane -słownik dużo gorszy od tych niby pijaczków ...policja to co wiem ma na uwadze ten" fyrtel " -nawet działki ....

Awatar użytkownika
Pogrzebany
Rozmowny
Rozmowny
Imię i Nazwisko: Józef Pogrzebany
GG: 997
Kontakt:

Re: Czytelnicy!!!-tych wykrzykników nie było---INTERWENIUJĄ

Post autor: Pogrzebany » 13 sie 2015, 14:22

Codziennie przechodzę obok tego bloku. O każdej porze - rano, południe , wieczór.
To że ktoś usiądzie na zielonej ławce - spoko tego nikt nie broni, jak pisze Noto - pełna wolność - po to są ławki.
Ale jak ktoś na tej ławce pije piwo i się z tym wcale nie kryje, między łykami tego piwa przeszukuje okoliczny śmietnik, dodatkowo
w międzyczasie w obrębie tego śmietnika załatwia swoje potrzeby i przeklina okolicznych przechodniów - to już nie wygląda najlepiej.
Pójść wieczorem wynieść śmieci - jest to wyzwanie dla dziecka/kobiety, facet sobie pewnie poradzi.

Zrobię fotkę następnym razem to pogadamy.

:gazeta:

Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Re: Czytelnicy!!!-tych wykrzykników nie było---INTERWENIUJĄ

Post autor: Noto » 14 sie 2015, 07:12

między łykami tego piwa przeszukuje okoliczny śmietnik.dodatkowo.........-kto dzień w dzień przeszukuje -nie tylko okoliczny śmietnik a wszystkie na tych osiedlach -wskazać !!!zostawiając bałagan przy pojemnikach -dozorcy już ten problem podnosili.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy administracyjne naszego forum”