Dom Spokojnej Starości...

Wszystkie sprawy związane z organizacją forum
Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Dom Spokojnej Starości...

Post autor: Noto » 22 sie 2013, 07:22

Już w dwóch miejscach spotkałem zbieranie podpisów przez mieszkańców N.T. pod budowę "Domu Spokojnej Starości "w Przyłęku -czy ktoś z forumowiczów może przybliżyć temat???-lokalizacja-inwestor i ogólne dane .

trollnt
Początkujący
Początkujący

Re: Dom Spokojnej Starości...

Post autor: trollnt » 08 wrz 2013, 13:44

Ktoś chce postawić dogorywalnię. Mieszkańcom przeszkadza 9 metrów wysokości około 140 metrów długości, ponad 70 m szerokości. Do tego 356- 365 łóżek- dane pochodzą z projektu dostępnego w urzędzie miasta i gminy. Nikomu nie przeszkadzają staruszkowie i dom spokojnej starości, ale według projektu jest to \"Dom opieki dla osób w podeszłym wieku\" a to jest różnica. Jak to się stało, że w gazecie podano informację, że będzie tam 150 łóżek ?

trollnt
Początkujący
Początkujący

Post autor: trollnt » 09 wrz 2013, 20:56

Jest protest, ponieważ mieszkańcom przeszkadza 9 metrów wysokości około 140 metrów długości, ponad 70 m szerokości. Do tego 356- 365 łóżek- dane pochodzą z projektu dostępnego w urzędzie miasta i gminy. Nikomu nie przeszkadzają staruszkowie i dom spokojnej starości, ale według projektu jest to \"Dom opieki dla osób w podeszłym wieku\" a to jest różnica.
Jak to się stało, że w gazecie piszą o 150 łóżkach.

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 21 wrz 2013, 17:02

Czy "dogorywalnia"-za moich czasów dogorywać -kończyć -zawsze uważałem że może zwierzę --a człowiek ??-umiera i zchodzi z tego padołka -ziemi ...??-mam swoje zdanie -pisałem na innym forum-młody jesteś za 40 latek powoli się zestarzejesz i tu pytanie -rodzina czy "Dom Spokojnej Starości"-jak rodzina i dzieci Cię przyjmą i jeszcze emeryturkę wezmą a dadzą Ci "ochłapy "mam swoje lata -sam jestem sobą -jak na razie-co będzie dalej -ale nie wiem --a może ten dom -a -a może co będzie dalej -niby dzieci powinny się opiekować ???-nie tak jest -a może ten "Dom"-co mi podłożą pieluchę bo nie potrafię wstać -pielęgniarki to zrobią """-tak pielęgniarki -zawód -rodzina nie!!-mam możę nie dużo przykładów (ale jeden przykład ojciec trzy tygodnie na nie wiem jaka nazwa ale OJOM i panie pielęgniarki wszystko robiły -s..rał się -normalka -zostawić my to zrobimy tak im po poszło szybko sprawnie ---a tak narzekamy na Służbę Zdrowia -robią ratują życie --i na koniec -kiedyś ile lat wstecz 70 lat to długo żyłeś -dzisiaj 85-90 to kres życia -sam jestem w tym wieku co na początku (70)-i jestem sprawny -to dla tych nie wiek -ale jak się czujesz --nie wiek a dusza -i do przodu głowa do przodu a pierś jak nam pozwoli niby ten z góry i dużo ruchu -działeczka daje swoje -kopaninie -ale ruch -ruch -ruch -i kręgi na początku bolą -ale po 1-2 dniach mija -to tyle do "dogywalnia"...

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 21 wrz 2013, 17:07

Miało być "dogorywalnia"0-na końcu

Noto
Maniak
Maniak

Post autor: Noto » 21 wrz 2013, 19:32

Tu Noto--podaję moje nazwisko:Edward Tyrchan -Os.Batorego 26/23 -dziwię bo wychowailśmy się w komunie -tak nam przyszło (1945 rok)-my ty jako Flak i ja jako Edward Tyrchan -mamy coś a mamy coś---((((i tu będzie coś co się niespodziewalce--dopiszę Nowy Tomyśl -Piwniczna pow.Nowy Sącz --powiązany z Nowym Tomyślem --udowodnię

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy administracyjne naszego forum”