Herb Gminy Nowy Tomyśl

Wszystkie sprawy związane z organizacją forum
MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Herb Gminy Nowy Tomyśl

Post autor: MałyszNT » 08 cze 2013, 16:21

Uchwała dotycząca ustanowienia wizerunku herbu gminy Nowy Tomyśl, flagi, łańcucha Burmistrza Nowego Tomyśla i łańcucha Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu weszła w życie dnia 7 maja 2013 roku. Na forum u góry nadal jest stary herb, proponuję go zmienić. :prosze:

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Re: Herb Gminy Nowy Tomyśl

Post autor: StryderS » 09 cze 2013, 09:47

MałyszNT pisze:Uchwała dotycząca ustanowienia wizerunku herbu gminy Nowy Tomyśl, flagi, łańcucha Burmistrza Nowego Tomyśla i łańcucha Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu weszła w życie dnia 7 maja 2013 roku. Na forum u góry nadal jest stary herb, proponuję go zmienić. :prosze:
Muszę cię rozczarować, ale logo (nie herb NT) się raczej nie zmieni.
Administrator/ Szymon Konieczny

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Re: Herb Gminy Nowy Tomyśl

Post autor: MałyszNT » 09 cze 2013, 12:04

StryderS pisze:
MałyszNT pisze:Uchwała dotycząca ustanowienia wizerunku herbu gminy Nowy Tomyśl, flagi, łańcucha Burmistrza Nowego Tomyśla i łańcucha Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu weszła w życie dnia 7 maja 2013 roku. Na forum u góry nadal jest stary herb, proponuję go zmienić. :prosze:
Muszę cię rozczarować, ale logo (nie herb NT) się raczej nie zmieni.
Wiem, że to nie jest tak na prawdę herb, ale wg mnie skoro to logo kształtem i wyglądem (poza kolorami) odzwierciedla dotychczasowy herb Gminy, to skoro nastąpiła jego zmiana to fajnie by było, gdyby tu też się te logo zmieniło, ale to tylko moje sugestie. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy administracyjne naszego forum”