Wakacyjnych wspomnień czar vol II

wszystko, co ciekawe
Awatar użytkownika
unh
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Imię i Nazwisko: Rafał Górczak

Wakacyjnych wspomnień czar vol II

Post autor: unh » 04 sie 2009, 20:39

Wcześniej wspominana miejscowość K, znany jak kraj długi i szeroki market z robakiem w herbie. W tym to markecie po przyjeździe zakupiłem, aby pomieścić zakupione dobra jego firmową torbę foliową
z robakiem, przyczynę moich późniejszych nieszczęść. Po kilku dniach nieświadomy popełnionego grzechu wkroczyłem z rodziną ze wspomnianą foliówką zmarnowaną tygodniowym używaniem, wypełnioną dobrami zakupionymi ( o zgrozo)
w innych sklepach do nazwijmy ją „Stonki” ;-)
Po wybraniu najbardziej niezbędnych piw i innych artykułów stanęliśmy
w kolejce do kasy. Ponieważ tłok był straszny postanowiłem bokiem wydostać się za kasę. I to był mój błąd, przechodząc obok kasjerki zostałem zgromiony jej słowami: „ z tą torbą nie można wychodzić
ze sklepu!”
- jak to niemożna? Ja ją tutaj kupiłem tydzień temu!
- a co Pan w niej ma ?
- jak Pani chce zobaczyć to niech Pani wezwie ochronę
Nie wezwała
Po raz pierwszy zastanowiłem się czy może nie powinno się dwa razy używać tej samej reklamówki i aby market zarobił należy kupować zawsze nową (?)
Dobrze że nie trafiłem ze swoją facjatą na słomiankę z napisem: „ tych klientów nie obsługujemy” choć co mi tam na drugi dzień wyjeżdżałem…
ja?, ja nie.

Awatar użytkownika
marfeusz
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 2262695
Kontakt:

Re: Wakacyjnych wspomnień czar vol II

Post autor: marfeusz » 05 sie 2009, 21:47

unh pisze: Po raz pierwszy zastanowiłem się czy może nie powinno się dwa razy używać tej samej reklamówki i aby market zarobił należy kupować zawsze nową (?)
A ja się zastanawiam do kogo portfela idą pieniądze ze sprzedaży tych ów biodegradowalnych reklamówek. W jednym markecie są za 10gr w innym za 6gr a bywa i tak że płaci się za nią bagatela 15gr.
Czy za mały podatek płacimy aby starczyło na ochronę środowiska, czy po prostu jest to kolejny biznes mydląc klientom oczy?

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 06 sie 2009, 15:56

Jak to do czyjego portfela?
Jakosc kosztuje, a ze dozylismy czasow, ze jakoscia pozadana jest czyste srodowisko, to plac za te jakosc. Inna sprawa to czy te torby sa faktycznie biodegradowalne, chociaz z drugiej strony nawet zwykly tzw. plastik jest biodegradowalny, chociaz okres tej biodegradacji trwa kilka tysiecy lat. :wink:

Awatar użytkownika
unh
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Imię i Nazwisko: Rafał Górczak

Post autor: unh » 06 sie 2009, 18:30

szkoda tylko naszych dzieci i wnuków, my jeszcze jakoś wyżyjemy...
ja?, ja nie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki”