Biuro Podróży Nowy Tomyśl

cokolwiek innego :)
BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Bonsai Travel

Biuro Podróży Nowy Tomyśl

Post autor: BonsaiTravel » 31 sty 2011, 15:43

szukasz sprawdzonych wakacji? już nie musisz jechać do Poznania ZAPRASZAMY:
www.bonsai-travel.pl

DamianKonieczny
Gaduła
Gaduła

Re: Biuro Podróży Nowy Tomyśl

Post autor: DamianKonieczny » 31 sty 2011, 20:50

Fajne biuro, nowe (chyba, że po prostu wcześniej nie zauważyłem), ale ciekawą ofertę mają na stronce :gazeta:

Awatar użytkownika
dam
Super Gaduła
Super Gaduła
Imię i Nazwisko: Damian

Post autor: dam » 31 sty 2011, 21:01

Masz na myśli Egipt ? :D :D :D Przepraszam nie mogłem się powstrzymać, wybaczcie mam dziś jakiś czarny humor. :)

Oczywiście bez urazy dla nikogo ! :)
--
Pozdrawiam
d@m

Karolina
Początkujący
Początkujący

Post autor: Karolina » 31 sty 2011, 21:05

Polecam bardzo to biuro! Kilka razy korzystałam z ich oferty. No i dużym pulsem jest Pani Julita która zawsze służy pomocą.

DamianKonieczny
Gaduła
Gaduła

Post autor: DamianKonieczny » 31 sty 2011, 21:16

Tego na przeciw Poczty nie znam, za to, to o którym mowa jest nie daleko Policji.

Hmm, Egipt powiadasz? 8) Chyba nie skorzystam.

Marabika

Post autor: Marabika » 31 sty 2011, 22:35

No i w dodatku to co widzimy w programach informacyjnych to tylko mała część tego co w Egipcie ale też i Tunezji się dzieje. Szkoda że na razie wypady do tych krajów raczej odpadają. Co do biura trzeba by sprawdzić co tam mają ciekawego w swojej ofercie.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 01 lut 2011, 08:43

A czy ofertę typu Indonezja, Cejlon, czy inne kraje tropikalne też macie?
Egipt teraz to pewnie za 50 % ceny jest. 2 tygodnie w ***** hotelu all inclusive, za 1300 zł pewnie można kupić :D :D Ale i tak nie chciałbym jechać!
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 02 lut 2011, 18:53

tak mamy Indonezję i Sri Lankę, ale zdecydowanie polecam Kenię oraz Kubę w tym roku są w bardzo dobrych cenach.
Co do Egiptu to oczywiście nie na ręke obecna sytualcja polityczna w Afryce Pn ale prywatnie bardzo im kibicuję by udało im się uwolnić z tego koszmaru jaki tam poza kurortami panuje. Nie wiem czy wiecie ale ok 90 % Egipcjan nigdy nie widziało śniegu, bo nie jest tak prosto wyjechać z tego kraju...a zdecydowana większość pracuje za mniej niż 200 USD miesięcznie czasami utrzymując 10 os rodziny mieszkające w Kairze. Kobiety mogą pracować, ale nie mogę dłużej jak miesiąc przebywać poza domem rodzinnym nawet jak są pełnoletnie, a w kurortach przyjmują do pracy na min 7 mscy więc kolorowo tam nie miają.
Zamiast Egiptu proponujemy zamienne kierunki w zbliżonych cenach Cypr / hotel Atlantica Oasis ****termin21-28.02.2011/ WAW/ śniadania i obiadokolacje/ Cena : 1833/ os lub Maroko Hotel Club Al Moggar ****/ Termin25.02-04.03.2011/ WAW/ śniadania i obiadokolacje za 1700/ os
ZAPRASZAMY:)

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 02 lut 2011, 19:19

jeśli ktoś ma skończone 55 lat to druga osoba (wiek dowolny) może lecieć z nią na CYPR do hotelu ****/ śniadanie i obiadokolacje oraz dwie wycieczki fakultatywne w cenie tylko 1690 zł/ os. (oferta ważna tylko do końca kwietnia)
podobne oferty Travel Senior z 2 wycieczkami fakultatywnymi w cenie mamy również na wybrzeże Costa del Sol oraz Costa de La Luz (Hiszpania)/ hotele ****/ pełne wyżywienie + napoje w cenie już za 1700 zł/os

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 02 lut 2011, 19:46

BonsaiTravel pisze: Nie wiem czy wiecie ale ok 90 % Egipcjan nigdy nie widziało śniegu, bo nie jest tak prosto wyjechać z tego kraju...a zdecydowana większość pracuje za mniej niż 200 USD miesięcznie czasami utrzymując 10 os rodziny mieszkające w Kairze. Kobiety mogą pracować, ale nie mogę dłużej jak miesiąc przebywać poza domem rodzinnym nawet jak są pełnoletnie, a w kurortach przyjmują do pracy na min 7 mscy więc kolorowo tam nie miają.
Ważniejsza wydaje się być statystyka mówiąca, iż ok.90% Egipcjan nie ma pracy... :/ To tak w ramach wszechobecnego OT na forum :-)
Administrator/ Szymon Konieczny

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 02 lut 2011, 20:51

BonsaiTravel pisze:Nie wiem czy wiecie ale ok 90 % Egipcjan nigdy nie widziało śniegu, bo nie jest tak prosto wyjechać z tego kraju...
Aha, rozumiem. Na przyklad ja nigdy nie widzialem deszczu z zab, ale jakos bylem w Am. Pd. Z drugiej strony, nie widzialem fiordow w Norwegii, chociaz w kazdej chwili moglbym sie tam wybrac. Co to za statystyka...

a zdecydowana większość pracuje za mniej niż 200 USD miesięcznie czasami utrzymując 10 os rodziny mieszkające
No coz, nikt nie kaze im sie rozmnazac. Ma byc mi ich zal, bo plodza dzieciaki jak szaleni?
Jak ktos jest na tyle dojrzaly, zeby zakladac rodzine, miec dzieci to chyba wie co zrobic i ile ich miec, zeby zapewnic im godne utrzymanie. Jak tego nie wie, to nie powinien sie za to zabierac.
Z naszego podworka:
przypomina mi sie program sprzed wielu lat w tv, gdzie matka zaplakana w tv mowila, ze nie ma za co zyc z rodzina, a po malym domu biega 11 zasmarkanych i brudnych bachorow. 11 bo oni nie stosuja antykoncepcji itp.
Powinni odebrac takim prawa rodzicielskie.
Ale ok, OT sie zrobil, wracajmy do spraw czysto turystycznych.

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 03 lut 2011, 09:10

a zimniejsze kraje, Norwegia, Islandia ? Ja nie lubię upałów ;)

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 03 lut 2011, 10:17

A może wycieczki stricte wędkarskie do krajów skandynawskich?

Marabika

Post autor: Marabika » 03 lut 2011, 11:19

Asertywny pisze:
No coz, nikt nie kaze im sie rozmnazac. Ma byc mi ich zal, bo plodza dzieciaki jak szaleni?
Jak ktos jest na tyle dojrzaly, zeby zakladac rodzine, miec dzieci to chyba wie co zrobic i ile ich miec, zeby zapewnic im godne utrzymanie. Jak tego nie wie, to nie powinien sie za to zabierac.
Z naszego podworka:
przypomina mi sie program sprzed wielu lat w tv, gdzie matka zaplakana w tv mowila, ze nie ma za co zyc z rodzina, a po malym domu biega 11 zasmarkanych i brudnych bachorow. 11 bo oni nie stosuja antykoncepcji itp.
Powinni odebrac takim prawa rodzicielskie.
Ale ok, OT sie zrobil, wracajmy do spraw czysto turystycznych.

Stary pozwól że się z Tobą ie zgodzę. Nie masz pojęcia zresztą tak samo jak ja w jakich warunkach oni muszą żyć. Nie wiesz czy mają dostęp do telewizji, internetu, opieki medycznej itd. Może nie wiedzą co to jest antykoncepcja. Irytuje mnie ktoś kto ocenia innych nie mając kompletnie żadnych do tego podstaw i wiedzy.

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 03 lut 2011, 11:27

Marabika pisze:Irytuje mnie ktoś kto ocenia innych nie mając kompletnie żadnych do tego podstaw i wiedzy.
Asertywny to taki forumowy prowokator, nie denerwowałbym się zbytnio z jego powodu ;)
i tyle

Marabika

Post autor: Marabika » 03 lut 2011, 11:48

Nie no ja się nie denerwuje ale lekko irytuję. Poza tym to Jego sprawa co o kim myśli.

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 03 lut 2011, 12:19

różnica pomiędzy Polakiem a Egipcjaniniem jest taka że my możemy jeździć, latać gdzie dusza zapragnie a Egipcjanie nie- choćby nawet bardzo chcieli, taka polityka ich rządu. Dlatego większość z nich śnieg mogła oglądać tylko w TV 9jeśli w ogóle), bo skoro u nich takie zjawisko atmosferyczne jest rzadkie, a możliwości wyjazdu z kraju (choćby w celach turystycznych) są nikłe.
Co do Norwegii to polecam termin koniec mają- września. Ja byłam w maju w Norwegii i pamiętam że kurta zimowa + czapka się przydała. Śniegu nie było ale było chłodno.
Większość ofert zarówno do Norwegii jak i Islandii znajdziecie Państwo na stronie www.bonsai-travel.pl.
Dla tych którzy wolą oferty w wersji papierowej zachęcam po odbiór katalogów w biurze.

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 03 lut 2011, 12:24

Co do wycieczek strikte wędkarskich widzę że Pan z Zoologicznego na ul. Piłsudskiego często się ogłasza że organizuje wypady na ryby. Ostatnio chyba widziałam kilkudniowy wypad na Bornholm. U mnie można nabyć bilety promowe, bądź autokarowe lub lotnicze, ale wycieczki na ryby do krajów Skandynawskich nie organizujemy.

Awatar użytkownika
AdamPol
Super Gaduła
Super Gaduła

Post autor: AdamPol » 03 lut 2011, 12:24

Ja polecam kraje skandynawskie w temacie nurkowania:) są to jedne z lepszych miejsc nie daleko nas gdzie bogactwo wodnych form życia jest ogromne.Naprawdę warto,również w temacie fotograficznym:) :D

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 03 lut 2011, 13:08

BonsaiTravel pisze:Co do wycieczek strikte wędkarskich widzę że Pan z Zoologicznego na ul. Piłsudskiego często się ogłasza że organizuje wypady na ryby. Ostatnio chyba widziałam kilkudniowy wypad na Bornholm. U mnie można nabyć bilety promowe, bądź autokarowe lub lotnicze, ale wycieczki na ryby do krajów Skandynawskich nie organizujemy.

Dziękuję za odpowiedź.
Może warto pomyśleć wprowadzeniem takich wycieczek do oferty? Z tego co się orientuję są możliwości wynajmu domków w otoczeniu jezior za całkiem nieduże pieniądze.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 03 lut 2011, 14:59

alcor pisze:
BonsaiTravel pisze:Co do wycieczek strikte wędkarskich widzę że Pan z Zoologicznego na ul. Piłsudskiego często się ogłasza że organizuje wypady na ryby. Ostatnio chyba widziałam kilkudniowy wypad na Bornholm. U mnie można nabyć bilety promowe, bądź autokarowe lub lotnicze, ale wycieczki na ryby do krajów Skandynawskich nie organizujemy.

Dziękuję za odpowiedź.
Może warto pomyśleć wprowadzeniem takich wycieczek do oferty? Z tego co się orientuję są możliwości wynajmu domków w otoczeniu jezior za całkiem nieduże pieniądze.
Tak Norwegia, czy Szwecja oferują za tanią kasę wynajem takich domków (HYTTA, LUB HYTTE - po ichniemu), w różnych standardach. Od tanich zapewniających tylko dach nad głową i zimną wodę, poprzez takie typu "lux" z pełnym wyposażeniem :D

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 03 lut 2011, 15:04

Marabika pisze: Stary pozwól że się z Tobą ie zgodzę. Nie masz pojęcia zresztą tak samo jak ja w jakich warunkach oni muszą żyć. Nie wiesz czy mają dostęp do telewizji, internetu, opieki medycznej itd. Może nie wiedzą co to jest antykoncepcja. Irytuje mnie ktoś kto ocenia innych nie mając kompletnie żadnych do tego podstaw i wiedzy.
Co Ty wypisujesz?
Nie trzeba byc geniuszem, ani zyc w dostatku, zeby miec jakiekolwiek pojecie o tym, ze majac 10 dzieciakow bedzie trudniej je utrzymac chociazby z powodu kosztow. Swoja droga Egipt to nie Afryka w XIX wieku, Stary.

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 03 lut 2011, 15:08

zen pisze:
Marabika pisze:Irytuje mnie ktoś kto ocenia innych nie mając kompletnie żadnych do tego podstaw i wiedzy.
Asertywny to taki forumowy prowokator, nie denerwowałbym się zbytnio z jego powodu ;)
Zyjemy w tak nudnym i nieco zacofanym swiatopogladowo, kulturowo itp kraju, ze kazde, nawet niewiele odmienne poglady sa traktowane jako prowokacja. Moze jeszcze bluznierstwo? Nuda panie...

Marabika

Post autor: Marabika » 03 lut 2011, 15:56

Nie chodziło mi tylko o materialną strefę ich życia ale też społeczną i polityczną. Zreszta nie chce mi sie na ten temat za bardzo rozpisywać bo to nie miejsce na takie dysputy. Ty masz swoje zdanie na ten temat ja swoje i już. Co do prowokacji ? Nie potraktowałem tego w ten sposób. Ja kończę ten temat.

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 03 lut 2011, 16:02

Asertywny pisze:
zen pisze:
Zyjemy w tak nudnym i nieco zacofanym swiatopogladowo, kulturowo itp kraju, ze kazde, nawet niewiele odmienne poglady sa traktowane jako prowokacja. Moze jeszcze bluznierstwo? Nuda panie...
Ja jestem szczęśliwym średniakiem z bardzo przeciętnymi poglądami :?
i tyle

Awatar użytkownika
Andrzej
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Imię i Nazwisko: Andrzej

Post autor: Andrzej » 07 lut 2011, 19:02

Mnie interesuje Finlandia (północna) / 7 dni.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 08 lut 2011, 09:08

Polecam wypady własnym środkiem lokomocji, nie ze względu na niewielkie oszczędności, ale na frajdę (nawet jazdy autem), że jesteś zdany tylko na siebie (i żonę). Od nikogo nie jesteś zależny (prócz noclegów).
Fajna sprawa, przede mną Rumunia :D

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 12 lut 2011, 20:49

Oczywiście posiadamy w swojej ofercie również Finlandie 7 Dni.
Termin:01-08.05.2011 transport autokarem / wyżywienie: śniadania z mozliwością dokupienia obiadokolacji/ Cena: 2044/os
Trasa: Warszawa – Tallin – Helsinki – Turku – Jyvaskyla – Varkaus – Savonlinna – Lappeenranta – Porvoo – Helsinki – Tallin – Warszawa
Na bilety wstępów należy przeznaczyć ok 90 Euro.
posiadamy również inne oferty- zachęcam do napisania na biuro@bonsai-travel.pl a przygotujemy pełną ofertę

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 12 lut 2011, 20:53

podobnie zainteresowanych ofertą wynajmu domków w Norwegii zachęcamy napisać do nas e-miala na biuro@bonsai-travel.pl, mamy ofertę bardzo szeroką i nie wszystko jesteśmy w stanie umieścić na stronie www
Panie Adamie czy posiada Pan jakieś zdjęcia ze Skandynawii zrobione pod wodą? jeśli tak to gdzie je można zobaczyć?

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 25 lut 2011, 14:44

Dubaj/ Termin:05.05-12.05.2011/ hotel ***/ HB w CENIE TYLKO 2300/ os ZAPRASZAMY www.bonsai-travel.pl

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 19 mar 2011, 10:34

zapraszam wszystkich do polubienia naszego firmowego profilu na facebook'u. Codziennie najlepsze oferty LAST MINUTE oraz informacje o bieżących promocjach.
Nie przegap takiej okazji.
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pag ... 9834934168

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 11 kwie 2011, 12:12

Jakieś plany na weekend majowy? Jeśli nie mamy jeszcze klika ofert z wolnymi miejscami. Oto niektóre z nich:
1. Praga -Czeskie Impresje Termin:28.04-02.05.2011/ Poz/ śniadania/ transport autokarem/ Cena tylko 650/os
http://www.bonsai-travel.pl/index.php?t ... search=yes
2.Wiedeń i Budapeszt perły Dunaju wycieczka objazdowa Termin:28.04-.02.05.2011/ śniadania/ transport komfortowym autokarem LUX/Poznań/ Cena: 650/os
http://www.bonsai-travel.pl/index.php?t ... search=yes
3. WEEKEND MAJOWY w TUNEZJI za 1199 zł/os hotel Hannibal Palace****/Poznań/HB/Termin:28.04-05.05.2011
http://www.bonsai-travel.pl/index.php?p ... ransport=2
4.WEEKEND MAJOWY w Egipcie w wspaniałym rodzinnym hotelu stylizowanym na zamek z baśni 1001 nocy/ Termin:28.04.-05.05.2011/ WAW/ all inclusive/Hotel Alf Leila Wa Leila Cena: 1578/os http://www.bonsai-travel.pl/index.php?D ... rt=2&pid=3
5. Jak nurkować to tylko w Dahab. Termin:26.04.-01.05.2011/ KTW/ all inclusive/ Hotel Sea Sun****/ Cena: 1079/ os cena kompletna http://www.bonsai-travel.pl/index.php?D ... rt=2&pid=3
6. Turcja/Alanya Hotel Kleopatra Ada ****/all inclusive/ Wylot z WAW/1499/os + wycieczka fakultatywna City Tour & Shopping GRATIS! http://www.bonsai-travel.pl/index.php?p ... ransport=2

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 11 kwie 2011, 13:17

Z ostatniej chwili Turcja/Alanya Hotel Eftalya Family Village 5 ***** / Termin: 13-20.04.2011/ WAW/ all inclusive/ Cena: 1447/os cena kompletna
http://www.bonsai-travel.pl/index.php?p ... ransport=2

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 13 kwie 2011, 15:55

Dookoła Grecji na weekend majowy. Wycieczka objazdowa Termin:25.04-02.05.2011/ Hotele ***/ śniadania (możliwość dokupienia obiadokolacji) transport samolot Cena tylko 1649/ os cena kompletna
http://www.bonsai-travel.pl/index.php?D ... rt=2&pid=3
ZAPRASZAMY

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 23 kwie 2011, 15:06

LUKSUS w niewiarygodnie niskich cenach: Grecja/ Riweira Olimpijska// Wylot 09-16.05.2011/WAW/ śniadania i obiadokolacje//CENA 1620/ os -cena całkowita
http://www.bonsai-travel.pl/index.php?p ... C0&dynamic

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 23 kwie 2011, 15:15

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim spokoju, wytchniania i spędzenia ich w rodzinnej atmosferze lub jak to mówią Włosi w Świeta Wielkanocne jedź gdzie się da, ale Bożonarodzeniowe spędzaj zawsze w domu.
POZDRAWIAMY
Bonsai Travel

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 23 lip 2011, 18:58

OKAZJA!!!!!
Zrezygnowały 3 osoby Turcja/ Alanya Hotel Stella Baech 5 *****/ Wylot z Poznania/ All inclusive/ Cena: 1479/ os dorosłej oraz 1289/ dziecko 2-12 lat. Termin: 28.09-.05.10.2011
Zainteresowanych prosimy o kontakt od pon-pt od 10-17 lub w sob. 10-13 pod nr tel 61 44 24 046 lub e-mial biuro@bonsai-travel.pl
TAKA SZANSA NIE ZADRZA SIĘ CODZIENNIE!
http://www.bonsai-travel.pl

guciu
Maniak
Maniak

Post autor: guciu » 25 lip 2011, 12:53

BonsaiTravel pisze: TAKA SZANSA NIE ZADRZA SIĘ CODZIENNIE!
...
Oj, nie zadrza, nie zadrza!!!! :D
S.M.

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 30 sie 2011, 14:41

http://www.youtube.com/watch?v=OY9p8OqU ... r_embedded

ZAPRASZAMY 10 września 2011 Przystanek Biblioteka w Nowym Tomyślu

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 31 sie 2011, 09:36

A z czym Julita chodziłaś na jarmarku?:))

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 21 lut 2012, 11:50

POLECAMY: IZRAEL wycieczka objazdowa : TEL AVIV - BETLEJEM - HAJFA - CEZAREA NADMORSKA - NAZARET - TYBERIADA - JEROZOLIMA - TEL AVIV/ Termin: 26.02-04.03.2012/ WAW/ śniadanie i obiadokolacje/ Cena: tylko 1590 PLN/ os http://www.bonsai-travel.pl/op,Tajemnic ... ,tajemnice

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 21 lut 2012, 11:56

POLECAMY : TUNEZJA termin 24.02-02.03.2012/ WAW/ hotel Dreams Beach ***/ śniadanie i obiadokolacje + wycieczka SAHARA 2 dni GRATIS!! Cena tylko 799 PLN/ os cena kompletna
http://www.bonsai-travel.pl/op,Dreams-B ... eams-Beach
PONIŻEJ OPIS wycieczki Sahara 2 dni TYLKO teraz GRATIS do wylotów 24.02. zapraszamy :)
1 dzień
Wyjazd z hotelu wcześnie rano. W programie przewidziano zwiedzanie EL Jem, słynącego z mo­nu­mentalnego amfiteatru z III w. p.n.e. Mijając drugie największe miasto Tunezji, Sfax, kierujemy się na południe, gdzie poczujemy pierwszy oddech Sahary. Kolej­nym punktem jest Matmata, gdzie znajdują się podziemne jaskinie zamieszkane przez Berberów – rdzen­nych mieszkańców Tunezji, zwanych często Troglodytami. Większość pod­ziemnych jaskiń jest do dziś zamieszkana, dlatego zwiedzanie tych domów ma charakter autentyczny. Tu również czeka nas obiad w berberyjskiej restauracji. Następnie dotrzemy do Douz, nazywanej bramą Sahary – ty­powej oazy pustynnej. Czeka nas przejażdżka na wielbłądach (fakultatywnie) w strojach ludzi Sahary po piaszczystych wydmach. Nocleg i kolacja w hotelu.
2 dzień
W tym dniu czeka nas przejażdżka do Tozeur przez słone jezioro Chott El Jerid - największe słone jezioro Afryki. Zrobimy krótki postój na środku jeziora, aby poczuć bezkresną rozległość Sahary. Za jeziorem leży już obszar Jeridu z najsłynniejszymi oazami Tozeur i Nefta. Następnie przesiadamy się do samochodów terenowych (fakultatywnie), w których poczujemy klimat rajdu Paryż – Dakar pędząc przez pustynię do miasta zwanego Ong Jemel oraz do miejsc, w których Georg Lucas kręcił kultowe „Gwiezdne wojny”. Dojedziemy również do czarujących górskich oaz – Chebika i Tamerza. Do Metlaoui dotrzemy na obiad. Potem kierujemy sie przez Gafse do Kairouan, zwanego często czwartą stolicą islamu, gdzie będzie czas wolny na zdjęcia przy meczecie, zwiedzanie wystawy dywanów i za­kup pamiątek. Wieczorem, pełni wrażeń, wrócimy na kolacje do naszych hoteli.
Cena orientacyjna: 150 DT + 57 DT (jeepy +wielbłądy)- tylko teraz GRATIS do każdej rezerwacji w wylotem 24.02.2012 ZAPRASZAMY :)

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 21 lut 2012, 12:00

POLECAMY: EGIPT/ Termin: 23.02-01.03.2012/ POZNAŃ/ all inclusive/ Hotel Lotus Bay ****/ Cena: 1059 PLN/ os ZAPRASZAMY http://www.bonsai-travel.pl/op,Hotel-Lo ... ,Lotus-Bay

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 21 lut 2012, 12:45

A wyjazdy narciarskie? Sezon w pełni...

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 21 lut 2012, 12:48

również mamy wyjazdy narciarskie :) najlepiej napisać do nas na biuro@bonsai-travel.pl podać planowany termin wyjazdu, ilość osób no i kierunek np. Włochy, Austria itp

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 24 lut 2012, 12:10

MAJORKA w maju hotel Hotel Vista Blava ***+do piaszczystej, łagodnie opadającej do morza, publicznej plaży ok. 300 m, do centrum Cala Millor (z licznymi kawiarniami, barami, restauracjami i sklepami) ok. 200 m. /2 posiłki/ WAW / Termin:13-20.05.2012/ Cena: 1269 zł/ os cena kompletna Gwarancja Niezmienności Ceny GRATIS!! promocja tylko do 29.02.02012

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 24 lut 2012, 13:32

BUŁGARIA Hotel Chika Resort **** Termin:13-20.07.2012 wylot z Poznania/ All inclsuive 2 dorosłych + 2 dzieci do 6 i do 12 lat + wycieczka REJS statkiem GRATIS!!! Cena: 6260/ 4 osoby POLECAMY :)

BonsaiTravel
Początkujący
Początkujący

Post autor: BonsaiTravel » 09 kwie 2014, 16:14

SUPER LAST MINUTE/ Fuerteventura wylot z Warszawy /All inclusive Hotel Costa Caleta ***+/sprawdzony przeze mnie osobiście polecam!!! 13-21.04.2014//tylko 1612 PLN Link do oferty tutaj: http://www.bonsai-travel.pl/?ep3[]=%3Fs ... 6g%3D33486
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 16:14 przez BonsaiTravel, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”