Otwarcie Klubu Fitness w Galerii Pawelca

cokolwiek innego :)
havana
Nowicjusz
Nowicjusz

Co otwarto Co zamknięto

Post autor: havana » 22 sie 2011, 07:35

JOSH pisze:Wkrótce, tj. 1 września otworzy się w Galerii Pawelec klub fitness z siłownią, głównie dla Pań :)ale dla panów też się coś znajdzie.
Jako, że to pierwszy post, witam wszystkich:)
i mam pytanko, wiadomo co z tym klubem fitness??
jakiś link do strony klubu z kontaktem, cennikiem ktoś posiada??

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Re: Co otwarto Co zamknięto

Post autor: JOSH » 22 sie 2011, 08:12

havana pisze:
JOSH pisze:Wkrótce, tj. 1 września otworzy się w Galerii Pawelec klub fitness z siłownią, głównie dla Pań :)ale dla panów też się coś znajdzie.
Jako, że to pierwszy post, witam wszystkich:)
i mam pytanko, wiadomo co z tym klubem fitness??
jakiś link do strony klubu z kontaktem, cennikiem ktoś posiada??
Poczekaj.
Strona jest w budowie i projekt już widziałem.
Klub będzie napewno!

Co do stacji paliw na terenie byłego Promagu, to fakt lokalizacja trochę nie fajna, ale to już wola inwestora. W zasadzie na tej działce jest kontynuacja funkcji, była usługowo-handlowa i będzie usługowo-handlowa :)
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
Kindziuk
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Kindziuk » 06 wrz 2011, 08:25

i jak tam z tym klubem fitnes :P ?

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 06 wrz 2011, 09:38

Kindziuk pisze:i jak tam z tym klubem fitnes :P ?
Wszystko jest na dobrej drodze, tylko jak wiadomo opóźnienie związane z wykończeniem wnętrza.
Dobrą ekipę budowlaną ciężko znaleźć.
Myślę, że w ciągu 2 tygodni powinno być otwarte.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Otwarcie Klubu Fitness w Galerii Pawelca

Post autor: JOSH » 09 wrz 2011, 12:34

15 września w godzinach 16.00-18.00 zapraszamy na otwarcie Klubu Fitness w Galerii Pawelec (II piętro).
Załączniki
plakat.jpg
plakat.jpg (63.87 KiB) Przejrzano 5666 razy

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Post autor: clou » 16 wrz 2011, 17:38

JOSH pisze:15 września w godzinach 16.00-18.00 zapraszamy na otwarcie Klubu Fitness w Galerii Pawelec (II piętro).
Znajde gdzieś cennik bez fatygowania sie do GP?
Administrator

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Siłownia 2

Post autor: JOSH » 18 wrz 2011, 10:59

clou pisze:
JOSH pisze:15 września w godzinach 16.00-18.00 zapraszamy na otwarcie Klubu Fitness w Galerii Pawelec (II piętro).
Na razie telefonicznie. Potem pojawi się na stronie internetowej:)

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 19 wrz 2011, 10:19

clou pisze:
Jak wygląda wyposażenie siłowni. Proszę o jak najwięcej konkretów-firmy , nazwy maszyn.To samo jesli chodzi o wolne ciężary. Będzie to siłownia przez S czy kolejny klub w stylu -prosze tyle nie zakładac bo sie zniszczy?

Awatar użytkownika
Kindziuk
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Kindziuk » 19 wrz 2011, 12:57

coś czuje ze to jest pomieszczenie wylozone panelami na ziemi, kilka mat do cwiczen i te podesty do skakania :D

moze ktos wie, byl tam co tam jest, jakies bieżnie?

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 19 wrz 2011, 13:26

Nazwy urządzeń, nie wiem bo się nie znam.
Są 4 atlasy do ćwiczeń różnych partii mięśni, 15 - 20 stacjonarnych rowerków, 5-6 bieżni, jakaś vacuum bieżna dla kobiet (podciśnienie), kilkanaście steperów, maty jakieś, jakieś urządzenia do zwalczania cellulitisu. Na dniach mają być hantle, dodatkowy atlas.
Siłownia (dla tzw. pakerów) przez duże S to jest na Zbąszyńskiej u Pana G. Tam można porządnie przyje...ać ciężary, a tutaj jest bardziej jaki fitness, dla kobiet oraz panów. Instytucja nastawiona jest na relaks, ćwiczenia grupowe, fitness, ewentualnie taniec, a nie na typowe wyciskanie ciężarów, choć jak kto chce może założyć na atlasa max i się wypocić:)
Do tego są prysznice, szatnia, ładne łazienki. Ogólnie wyposażona jest nieźle!!
Do GP niedaleko, zawsze można skiknąć, zobaczyć, dotknąć...

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 19 wrz 2011, 16:16

JOSH pisze:Nazwy urządzeń, nie wiem bo się nie znam.
Są 4 atlasy do ćwiczeń różnych partii mięśni, 15 - 20 stacjonarnych rowerków, 5-6 bieżni, jakaś vacuum bieżna dla kobiet (podciśnienie), kilkanaście steperów, maty jakieś, jakieś urządzenia do zwalczania cellulitisu. Na dniach mają być hantle, dodatkowy atlas.
Siłownia (dla tzw. pakerów) przez duże S to jest na Zbąszyńskiej u Pana G. Tam można porządnie przyje...ać ciężary, a tutaj jest bardziej jaki fitness, dla kobiet oraz panów. Instytucja nastawiona jest na relaks, ćwiczenia grupowe, fitness, ewentualnie taniec, a nie na typowe wyciskanie ciężarów, choć jak kto chce może założyć na atlasa max i się wypocić:)
Do tego są prysznice, szatnia, ładne łazienki. Ogólnie wyposażona jest nieźle!!
Do GP niedaleko, zawsze można skiknąć, zobaczyć, dotknąć...
Byłem , sprawdziłem i juz wiem , że fitness jak najbardziej ale siłownia absolutnie nie i nie poprawi tego nic bo na podłodze są panele i to jest dyskwalifikacja. Jak zaczną spadac hantle(jeśli oczywiście będą bo narazie brak-siłownia? :lol: ) a to normalne na treningu to z paneli zostaną trociny a ci na piętrach pod siłownią będą niezadowoleni. Zgadzam sie, że siłka dla kulturystów to u Pana G. jak go nazywasz i nie tylko ale jesli jakis pan preferuje talię typu "tap madl" to jak najbardziej sie u was znajdzie :lol:

gibber
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: gibber » 19 wrz 2011, 17:30

Nie ma się z czego śmiać, przecież to zupełnie inny klub, niż siłownia - pewnie nie będzie tam śmierdzieć testosteronem (niekoniecznie wypacanym) i jajkami (niekoniecznie gotowanymi). Dobrze, że są bieżnie, szkoda, że nie ma ergometru wioślarskiego.

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 19 wrz 2011, 18:48

gibber pisze:Nie ma się z czego śmiać, przecież to zupełnie inny klub, niż siłownia - pewnie nie będzie tam śmierdzieć testosteronem (niekoniecznie wypacanym) i jajkami (niekoniecznie gotowanymi). Dobrze, że są bieżnie, szkoda, że nie ma ergometru wioślarskiego.
O czym ty piszesz człowieku? Jaki "inny" klub, przecież oni reklamuja sie między innymi jako siłownia. Poza tym w swojej wypowiedzi obraziłes wszystkich trenujących na siłowniach. Zapewniam cie ,że musiałes zle trafic bo na siłowniach nie smierdzi jajami? Albo lepiej nie masz pojęcia bo nigdy tam nie byłeś. Poza tym powielasz stereotypy i obiegowe opinie a to znaczy, że nie masz pojęcia o czym mówisz.

gibber
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: gibber » 19 wrz 2011, 19:01

Przechodząc do meritum, mam pytanie, czy maszyny - bieżnia ma jakieś podłączenie z pulsometrem, np. ANT+. Rowerki to takie zwykłe rowerki, czy spiningowe ?, gdzie można pod siebie ustawić siodło nie tylko pionie ale i w osi ciała, to samo kiera , czy raczej podparcie rąk.

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 19 wrz 2011, 19:41

Miałes pecha. Trzeba było zmienic klub bo w Poznaniu ostatnie otwarli 2 na b.dobrym poziomie gdzie klima i przyjemny zapach załatwia sprawę. Najlepsze jest to, że to wcale nie przeszkadza zapewnic sprzet na najlepszym poziomie.Jak rozumiem rozgraniczasz te sprawy. Generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora może być nietaktowne mimo ,że Cie to ponoć nie obchodzi. To taka mała dygresja bo idąc tokiem twojego myślenia może jakiś śmierdziel testosteronowy z siłowni kiedys w chwili niedotlenienia upomniec sie o godność a wtedy ***WYMODEROWANO***

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Post autor: clou » 19 wrz 2011, 19:49

Panowie, spokojnie.
W sumie dobrze, że taki klub powstał, bo na rynku oprócz typowej pakerni jest też miejsce dla klubu (siłowni, zwał jak zwał) dla tych co chcą się trochę poruszać, zrzucić brzuszek, a nie od razu pobijać rekordy w wyciskaniu.
Co do paneli, to zawsze można w newralgicznych miejscach położyć gumowe maty, a hantle to mogą być nawet wypełnione wodą - jak komuś to nie pasuje to nikt nie zmusza do płacenia i narzekania.

@JOSH - mam rozumieć, że Twój biznes? Mógłbyś zebrać informacje w osobnym wątku, w dziale ogłoszeń? Przeniosę tam posty, bo tu się drugi wątek w temacie robi.
Administrator

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 19 wrz 2011, 20:02

blacknick pisze:Miałes pecha. Trzeba było zmienic klub bo w Poznaniu ostatnie otwarli 2 na b.dobrym poziomie gdzie klima i przyjemny zapach załatwia sprawę. Najlepsze jest to, że to wcale nie przeszkadza zapewnic sprzet na najlepszym poziomie.Jak rozumiem rozgraniczasz te sprawy. Generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora może być nietaktowne mimo ,że Cie to ponoć nie obchodzi. To taka mała dygresja bo idąc tokiem twojego myślenia może jakiś śmierdziel testosteronowy z siłowni kiedys w chwili niedotlenienia upomniec sie o godność a wtedy ***WYMODEROWANO***

Pokaż Uwagi moderatora
StryderS był cytat od kolegi Gibbera :D nie rób jajec :lol:

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 20 wrz 2011, 07:27

blacknick pisze: O czym ty piszesz człowieku? Jaki "inny" klub, przecież oni reklamuja sie między innymi jako siłownia.
Zgadza się. Siłownia to jest.

Ale ty też masz wąskie pojęcie na temat siłowni. Bo dla Ciebie siłownia, to hantle, sztangi, ławeczki, atlasy, etc.
To jest głównie siłownia dla kobiet, a jak wiesz, kobiety nie pakują, jak faceci, nie dźwigają na masę, tylko na kondycję i rzeźbę ciała, toteż dla kobiet sprzęt musi być trochę inny.
Jak dla faceta siłownia to hantle, sztangi. etc, tak dla kobiet są to rowerki, spinning, atlas, bieżnia.

A że lokalizacja na II piętrze, to raczej dyskwalifikuje ten obiekt na typową siłownię dla prawdziwych twardzieli.:)
clou pisze:@JOSH - mam rozumieć, że Twój biznes? Mógłbyś zebrać informacje w osobnym wątku, w dziale ogłoszeń? Przeniosę tam posty, bo tu się drugi wątek w temacie robi.
Nie, to nie mój biznes. Ja się nawet za bardzo taką tematyką nie interesuje. Jedynie co kilkanaście lat temu trochę pochodziłem na siłownię przez rok, czy 2.

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 20 wrz 2011, 08:39

JOSH pisze:
blacknick pisze: O czym ty piszesz człowieku? Jaki "inny" klub, przecież oni reklamuja sie między innymi jako siłownia.
Zgadza się. Siłownia to jest.

Ale ty też masz wąskie pojęcie na temat siłowni. Bo dla Ciebie siłownia, to hantle, sztangi, ławeczki, atlasy, etc.
To jest głównie siłownia dla kobiet, a jak wiesz, kobiety nie pakują, jak faceci, nie dźwigają na masę, tylko na kondycję i rzeźbę ciała, toteż dla kobiet sprzęt musi być trochę inny.
Jak dla faceta siłownia to hantle, sztangi. etc, tak dla kobiet są to rowerki, spinning, atlas, bieżnia.

A że lokalizacja na II piętrze, to raczej dyskwalifikuje ten obiekt na typową siłownię dla prawdziwych twardzieli.:)
clou pisze:@JOSH - mam rozumieć, że Twój biznes? Mógłbyś zebrać informacje w osobnym wątku, w dziale ogłoszeń? Przeniosę tam posty, bo tu się drugi wątek w temacie robi.
Nie, to nie mój biznes. Ja się nawet za bardzo taką tematyką nie interesuje. Jedynie co kilkanaście lat temu trochę pochodziłem na siłownię przez rok, czy 2.
Co do wąskiego pojęcia to przesadziłeś. Kręcę się wokół siłowni od prawie 20 lat. Co do kobiet to juz jestes grubiański, niedoinformowany to mało. Niektóre kobiety ćwiczą jak mężczyżni i są od wielu lepsze i to nawet u nas. Sprzet zawsze jest ten sam i nie ma znaczenia kto jak ćwiczy-podstawa to wolne ciężary a maszyny zawsze na 2 -gim planie. Inny sprzet dla kobiet? No to juz jest dyskryminacja, pierwszy raz o czymś takim słyszę. Nie masz pojęcia o czy piszesz. Poczytaj , popytaj i wtedy oceniaj coś i kogoś w temacie o którym jak widać nic nie wiesz.

A te medale które zdobywają dziewczyny z Nowego Tomyśla w ciężarach to pewnie transwestyci co? Śmiech na sali :lol:
Sprzęt który wymieniasz ma swoje zastosowanie i w treningu kulturystycznym u facetów w zal. od okresu przygotowań wię nie mam pojęcia gdzie może być granica to dla mnie a to dla pani.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2011, 08:46 przez blacknick, łącznie zmieniany 1 raz.

havana
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: havana » 20 wrz 2011, 08:43

siłownia siłownią:), ja tam potrzebuję ćwiczeń na poprawę sylwetki (brzuszka:P), a wyciskając na "pakerni" płaskiego brzucha nie udało się ogarnąć, bo wszystko bardziej się rozrastało niż malało:)
i pytanie:
jest tam jakaś osoba - trener czy cosś w tym rodzaju??
wiem, że powinienem iść sam i sprawdzić:) ale może tutaj ktoś da info:)

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 20 wrz 2011, 08:52

havana pisze:siłownia siłownią:), ja tam potrzebuję ćwiczeń na poprawę sylwetki (brzuszka:P), a wyciskając na "pakerni" płaskiego brzucha nie udało się ogarnąć, bo wszystko bardziej się rozrastało niż malało:)
i pytanie:
jest tam jakaś osoba - trener czy cosś w tym rodzaju??
wiem, że powinienem iść sam i sprawdzić:) ale może tutaj ktoś da info:)
Na brzuszek polecam obcięcie kalori do poziomu mniejszego niz zapotrzebowanie dobowe( ale sukcesywnie i z rozwagą).Do tego rowerek lub bieznia 45min 4-5 razy w tyg. No i oczywiście dobra genetyka jest podstawą. Dieta zbilansowana( białko, wegle, tłuszcz-odp. proporcje-wszystko w necie i w prasie, ja też moge pom.)Mozna dodać szybki trening obwodowy 3 razy w tyg. i będzie dobrze. Powodzenia :)

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 20 wrz 2011, 08:58

blacknick pisze:Niektóre kobiety ćwiczą jak mężczyżni i są od wielu lepsze i to nawet u nas
Mi nie chodzi o niektóre ale o ogół. To tak jakbyś powiedział, że w Polsce Polo jest sportem popularnym bo kilka osób w to gra.

Sam powiedziałeś, że to nie jest siłownia, a dlaczego? Bo nie ma ciężarów, sztang i podłoga jest z paneli.
Jesteś niekonsekwentny, bo teraz mieszasz kobiety z facetami a wcześniej oburzasz się, że ten lokal nie ma nic wspólnego z siłownią. Więc jak to jest?
Co jest dla Ciebie siłownią?

Tak. Są instruktorzy od poszczególnych rzeczy.

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 20 wrz 2011, 09:10

Siłownia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. NIe rozumiem o co chodzi. To ty twierdzisz , że u was jest berdziej dla kobiet ok. a ja podałem przykłady , że nie ma to znaczenia. Na siłowni jest sprzęt albo go niema-u was nie ma podstaw więc nie nazywaj malucha mercedesem.Nie czepiam się i nie neguje pragnę tylko aby była jasność. Jeśli naprawicie mankamenty to sam się wybiorę na trening z przyjemnością i uwierz mi , że nikt chyba tak nie pragnie dobrej siłki w tym mieście jak ja-szkoda , że kolejny raz reklama jest na wyrost.Bezpieczna podłoga, wolne cieżary i konkretne jednostanowiskowe maszyny dobrej firmy przeznaczone tylko do jednego ruchu, bieznia,rowerki-2 ost. juz macie.Reszta to tylko bajery złom który sporo kosztuje.
Możesz napisac jakie osoby są instruktorami? To chyba nie jest tajemnicą i przy okazji jakie maja uprawnienia?

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 20 wrz 2011, 09:47

blacknick pisze: Byłem , sprawdziłem i juz wiem , że fitness jak najbardziej ale siłownia absolutnie nie i nie poprawi tego nic bo na podłodze są panele i to jest dyskwalifikacja
blacknick pisze:Siłownia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. NIe rozumiem o co chodzi. To ty twierdzisz , że u was jest berdziej dla kobiet ok. a ja podałem przykłady , że nie ma to znaczenia.
Najpierw pisałeś, że to nie siłownia, a teraz że jest.
Ja Ciebie rozumiem, choć mamy troszkę inne poglądy, bo generalnie kobiety czego innego oczekują a faceci czego innego i tyle:) Jak dla mnie jest to siłownia, ale z ukierunkowaniem na kobiety, choć faceci na atlasach też mogą sobie pomachać.
Sprawa się wyjaśniła, mam nadzieję:)
Co do instruktorów to znam tylko jednego, Jacka P. nauczyciela WF-u, reszty nie znam.

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 20 wrz 2011, 10:25

Właścicielom nowego fitness-klubu życzę sukcesu finansowego i mam nadzieję, że za zarobione pieniadze otworzą siłownię-tak aby za słowami i reklamą poszedł czyn. Zgadzam sie juz wszystko sobie wyjaśniliśmy. Pozdrawiam :)

havana
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: havana » 20 wrz 2011, 10:33

blacknick pisze:Właścicielom nowego fitness-klubu życzę sukcesu finansowego i mam nadzieję, że za zarobione pieniadze otworzą siłownię-tak aby za słowami i reklamą poszedł czyn. Zgadzam sie juz wszystko sobie wyjaśniliśmy. Pozdrawiam :)
a któż jest właścicielem owego FC???

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 20 wrz 2011, 16:53

Tak sobie czytam ten watek i nie wiem czego sie czepiacie, skoro stoi ze to fitness-klub to nie ma co sapac, ze nie ma sztang, czego stam, itd.... Wiadomo inna klientela, inny wystroj inny sprzet. Tekst z silownia na drugim pietrze tez jest dziwny, obecnie bywam w takiej jednej, gdzie trenuja chlopaki z TB'95 i siedzac na dole czuje jak mi sie tynk na leb sypie, jak sztangi spadaja ;) a serio to przeciez nie ma wiekszego znaczenia, bo wystarczy zabezpieczyc podloze, jak ktos pisal matami gumowymi i problemu nie bedzie, a panele mysle sprawiaja lepsze wrazenie niz niz betonowka wylewka. ;)
Znajduje ten klub dla ludzi ktorzy chca sie poruszac i troche pocwiczyc, widok sztang czesto przeraza poczatkujacych "atletow", atlasy sa bardziej przyjazne w obejsciu. Tak wiec reasumujac, zakladam (bo nie bylem i nie widzialem), ze to klub fitness dla ludzi chcacych sie poruszac i zadbac o tezyzne fizyczna, a nie zakatek kulturysty, nie ma sie wiec co sie spinac...

To mowilem ja... czyli ten "co to tylko pluc jadem umie..." :santa:

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 20 wrz 2011, 17:23

CaC pisze:Tak sobie czytam ten watek i nie wiem czego sie czepiacie, skoro stoi ze to fitness-klub to nie ma co sapac, ze nie ma sztang, czego stam, itd.... Wiadomo inna klientela, inny wystroj inny sprzet. Tekst z silownia na drugim pietrze tez jest dziwny, obecnie bywam w takiej jednej, gdzie trenuja chlopaki z TB'95 i siedzac na dole czuje jak mi sie tynk na leb sypie, jak sztangi spadaja ;) a serio to przeciez nie ma wiekszego znaczenia, bo wystarczy zabezpieczyc podloze, jak ktos pisal matami gumowymi i problemu nie bedzie, a panele mysle sprawiaja lepsze wrazenie niz niz betonowka wylewka. ;)
Znajduje ten klub dla ludzi ktorzy chca sie poruszac i troche pocwiczyc, widok sztang czesto przeraza poczatkujacych "atletow", atlasy sa bardziej przyjazne w obejsciu. Tak wiec reasumujac, zakladam (bo nie bylem i nie widzialem), ze to klub fitness dla ludzi chcacych sie poruszac i zadbac o tezyzne fizyczna, a nie zakatek kulturysty, nie ma sie wiec co sie spinac...

To mowilem ja... czyli ten "co to tylko pluc jadem umie..." :santa:
To ja jeszcze 3 grosze wtrącę. Panele ładnie wyglądaja ale na siłowni się nie sprawdzją. Betonowa wylewka jest podkładem pod specjalne tworzywo ok.10 cm grubości które jest na tyle twarde, że wydaje się stabilne a jednocześnie amortyzuje i zabezpiecza przed upadkiem sprzetu i ćwiczącego. Samej wylewki też się nie stosuje a może gdzieś tam jest ale nie widziałem. Gumowe cienkie maty to tylko prowizorka na których nie sposób stać pewnie. Można nimi obłożyć stanowiska ewentualnie. Ale temat jest wyczerpany więc -wszyscy na trening!!!!!!!!!!!!!!!

RIST
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Otwarcie Klubu Fitness w Galerii Pawelca

Post autor: RIST » 20 wrz 2011, 23:01

Ja tam się cieszę, że powstała jakaś alternatywa do typowej siłowni jak ktoś to pisał- przez duże S. Osobiście sam pewnie się tam nie pojawię i nadal będę chodził do 'pana G', ale szersza oferta to większe możliwości dla wszystkich:) A o to chodzi!!

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 21 wrz 2011, 07:11

CaC pisze: ze to klub fitness dla ludzi chcacych sie poruszac i zadbac o tezyzne fizyczna, a nie zakatek kulturysty
Dobrze to ująłeś. Zamysłem zarządcy był taki właśnie cel.
Pakernia to na pewno nie będzie, bo nawet mata gumowa zapewne nie ochroni przez spadającymi kilogramami. Bo gdy spadnie z wysokości 60 cm sztanga o wadze 50 kg i to i tak rabanu narobi piętro niżej.
Do tego musiały być specjalne pomosty amortyzujące, czy coś takiego...

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 21 wrz 2011, 09:44

Raczej " coś takiego"-jest opisane wcześniej. Pomosty są stosowane w podnoszeniu cieżarów.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 21 wrz 2011, 14:50

Jacek P. instruktorem? No to wygryzł chyba Mariusza R. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”