Sprzedam zestwa wózka Mutsy Urban Rider

chcesz coś sprzedać? napisz o tym
Awatar użytkownika
nerosoth
Super Gaduła
Super Gaduła

Sprzedam zestwa wózka Mutsy Urban Rider

Post autor: nerosoth » 04 sty 2011, 12:50

Witam, mam do sprzedania wielofunkcyjny wózek dla dziecka renomowanej firmy MUTSY model URBAN RIDER.
Zestaw w kolorze brązowo-beżowym. Stan wózka określam jako bardzo dobry, jednak z uwagi na to iż był w nim
wożony mój synek nosi normalne ślady użytkowania tj. rysy, otarcia (w wew. części budki spacerówki widoczne
jest delikatne przetarcie).

W skład zestawy wchodzą następujące elementy:
- składany stelaż aluminiowy z dużymi pompowanymi kołami, regulowaną rączką obitą pianką,
- gondola (posiada pasy umożliwiające łatwy transport) z budką, materacykiem, przykryciem dolnym oraz moskitierą,
- spacerówka z pięcio-punktowymi regulowanymi pasami bezpieczeństwa, regulowanym oparciem
(aż do całkowicie leżącej pozycji dziecka), regulowanym podnóżkiem, z możliwością montażu przodem, bądź
tyłem do kierunku jazdy, pałąkiem bezpieczeństwa (demontowalnym), pokrowcem na nóżki oraz budką z okienkiem
słonecznym

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się podeślę więcej zdjęć.

link do allegro: http://allegro.pl/mutsy-urban-rider-zes ... 60838.html

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Re: Sprzedam zestwa wózka Mutsy Urban Rider

Post autor: CaC » 04 sty 2011, 14:34

Kolejnych potomkow nie planujecie? :santa:

Awatar użytkownika
nerosoth
Super Gaduła
Super Gaduła

Post autor: nerosoth » 05 sty 2011, 09:44

Planujemy, ale to za jakiś czas, a szkoda by ten się marnował na strychu. No i do tego zamrożone środki, które mogłyby się na inny cel przydać (czytaj rowerek dla łobuza).

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 05 sty 2011, 10:04

U mnie znaczna czesc sprzetu otrzymana, mala wyrasta juz z wiekszosci, wiec pojdzie w kolejne rece. Taki lancuch, wzajemnej pomocy. Zeby nie bylo, ja z tym nie mam nic wspolnego, to kobieca inicjatywa, one zrzeszaja sie nawet w grupy matek dzieci urodzonych w konkretnym miesiacu i nie sa to tylko znajomosci wyrtualne. :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam”