Lao Che

Promuj innym to, co słuchasz! :)
Czyzyknt
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Maciej Czyżewski
GG: 3165587

Lao Che

Post autor: Czyzyknt » 06 wrz 2011, 18:19

Pierwszy raz usłyszałem ten kawałek na męskim graniu 2011 i muszę powiedzieć, że do tej pory chodzi mi po głowie.

http://www.youtube.com/watch?v=IpIc-NbN9-A

To piosenka z najnowszej płyty Lao Che zatytułowanej gospel. A może są tu jacyś fani Lao Che ?
M.Czyżewski

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Re: Lao Che

Post autor: Ayreon » 06 wrz 2011, 22:30

Widać, że słaby z Ciebie fan, skoro uważasz, że Gospel to ich najnowsza płyta ;) W sumie nagrali 4, z pierwszej podobał mi się tylko numer dyskotekowy (Klucznik), Powstanie Warszawskie - genialne po całości, Gospel - Genialny po całości (zwłaszcza teksty), Prąd stały / Prąd zmienny - nie potrafiłem się przemóc, żeby 3 raz przesłuchać ta płytę (chyba nie moje klimaty)

guciu
Maniak
Maniak

Post autor: guciu » 07 wrz 2011, 08:00

Ayreon pisze:Widać, że słaby z Ciebie fan, skoro uważasz, że Gospel to ich najnowsza płyta ;) W sumie nagrali 4, z pierwszej podobał mi się tylko numer dyskotekowy (Klucznik), Powstanie Warszawskie - genialne po całości, Gospel - Genialny po całości (zwłaszcza teksty), Prąd stały / Prąd zmienny - nie potrafiłem się przemóc, żeby 3 raz przesłuchać ta płytę (chyba nie moje klimaty)
Podzielam zdanie Ayreon'a. Ja w podobny sposób szereguję ich dokonania i chociaż znam fanatycznych wielbicieli pierwszej płyty "Gusła", to jakoś nie mogę się z nią "osłuchać". Duża różnorodność repertuarowa (fani "przyklejają" jeszcze do płytoteki zespołu solowy album Spiętego "Antyszanty", to chyba jednak błąd) zastanawia czy to zamierzony cel, czy też ciągłe poszukiwania właściwego kierunku zespołu. "Prąd stały/ Prąd zmienny", rzeczywiście jakby wystudza emocje po wcześniejszych dokonaniach, ale nie jest aż tak źle. Czas by jednak już był na ciąg dalszy.
S.M.

Czyzyknt
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Maciej Czyżewski
GG: 3165587

Post autor: Czyzyknt » 07 wrz 2011, 09:59

Teraz tak patrze, że Prąd Stały/Prąd Zmienny to ich najnowsza płyta. Muszę się z nią zapoznać.
M.Czyżewski

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 07 wrz 2011, 10:24

Czyzyknt pisze:Teraz tak patrze, że Prąd Stały/Prąd Zmienny to ich najnowsza płyta. Muszę się z nią zapoznać.
Dużo nie straciłeś... Po dwóch przesłuchaniach tej płyty, stwierdziłem, że to gniot... No cóż, ale płyta "Gospel" dla mnie jest płytą, co najmniej 20 lecia. Okładkę tej płyty powinni wybijać na monetach ;-) hehehe
Administrator/ Szymon Konieczny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”