Masz Głos - szkolenia pt." Dostęp do informacji publicznej" - w dn. 1 kwietnia (sobota)

Jeśli dzieje się coś dobrego czy złego na twojej ulicy lub szeroko pojmowanym "fyrtlu" podziel się z nami swoimi uwagami.
przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Masz Głos - szkolenia pt." Dostęp do informacji publicznej" - w dn. 1 kwietnia (sobota)

Post autor: przemek_mierzejewski » 22 mar 2017, 11:30

Fundacja Aktywności Lokalnej organizuje szkolenie ws. dostępu do informacji publicznej.
Zgłosiłem się jako NFNT. Jeżeli ktoś chciałby również uczestniczyć - to zapraszam. Służę transportem.
Dzień wcześniej będzie prawdopodobnie otwarty wykład z Szymonem Osowskim.
Szanowni Państwo,

informujemy, iż po "zjeździe" ogólnopolskim wśród naszych uczestników Masz Głos największym zainteresowaniem cieszyła się tematyka związana z dostępem do informacji publicznej.
Po rozmowach z ekspertem Szymonem Osowskim ze Stowarzyszenia WatchDog Polska pragniemy Was zaprosić już teraz na szkolenie, które odbędzie się w dn. 1 kwietnia 2017 r. (sobota) w Poznaniu. Wstępnie zaplanowaliśmy szkolenie w godzinach 10:00-16:30 (z przerwą na obiad). Dokładne miejsce zostanie przekazane do osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu.
Prosimy o informacje zwrotne mailem.
Każda z organizacji/grup może zgłosić 2 osoby na szkolenie + osoby rezerwowe (w razie wolnych miejsc).

Przy tej okazji chcielibyśmy zapytać, które z organizacji byłoby zainteresowane przeszkoleniem z tematyki pt. Finansowanie inicjatyw na poziomie lokalnym
Podczas spotkania omówione zostaną potencjalne źródła finansowania działań (projektów) ze środków publicznych: funduszy unijnych, krajowych i samorządowych. Porozmawiamy również o współpracy z biznesem, który w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR, Corporate Social Responsibility) często wspiera działania społeczności lokalnych.
Pracujemy też nad kosztami przykładowych inicjatyw - debata, festyn, szkolenie.
Szkolenie prowadziłam na naszym zjeździe ogólnopolskim. Prowadziłam też dla uczestników MG w Szczecinie, a w najbliższą niedzielę prowadzę w Krakowie.

Szkolenie to mogłoby się odbyć już 2 kwietnia 2017 r. w niedzielę (wówczas dla osób dojeżdżających zapewnilibyśmy nocleg) lub tydzień później 8 lub 9 kwietnia.
Prosimy o informacje zwrotne mailem.
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Społeczna grupa szybkiego reagowania”