W wakacje nie musi być nudno!

Jeśli dzieje się coś dobrego czy złego na twojej ulicy lub szeroko pojmowanym "fyrtlu" podziel się z nami swoimi uwagami.
dariusz
Gaduła
Gaduła
Posty: 299
Rejestracja: 18 sie 2013, 22:58
Imię i Nazwisko: Dariusz Borowski
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

W wakacje nie musi być nudno!

Post autor: dariusz » 12 lip 2016, 08:12

Uważny obserwator z pewnością zwróci uwagę na mnogość zajęć oferowanych w okresie wakacyjnym przez Nowotomyski Ośrodek Kultury. Każde dziecko z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo do dyspozycji jest Strefa Koloru w nowotomyskiej bibliotece publicznej.

A co słychać w sołectwach? Czy dzieci skazane są na nudę, ewentualnie własną pomysłowość? Niekoniecznie.

Nie od dziś wiadomo, że żwawy, pomysłowy i pracowity sołtys potrafi odmienić oblicze każdego sołectwa. Wakacje są szczególnym okresem, kiedy to okazuje się, że znaczna część dzieci z różnych powodów nie wyjedzie na wakacje. Jedni pomagają rodzicom przy uprawach, inni nie mają pieniędzy na wojaże po Polsce. Co robić? Nuda? Skądże. Przy takich okazjach możemy poznać zupełnie nowe oblicze polskiego sołtysa.

Dzisiaj pod lupę wezmę panią Marię Starostę, sołtysa sołectwa Chojniki. 9 lipca 2016 r. zorganizowała bowiem na swojej posesji fantastyczne wydarzenie, poprowadzone przez Hannę Billert, etnografkę z Muzeum na Gościńcu, które znajduje się po sąsiedzku w Borui Nowej.

Więcej przeczytasz na:
http://obywatelskint.pl/2016/07/w-wakac ... z-chojnik/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dariusz Borowski :: RLU:#375594 :: e-borowski.pl
Opinie tutaj wyrażone reprezentują moje własne poglądy. Nie są w żaden sposób związane z moim pracodawcą, moją rodziną, moimi przyjaciółmi oraz moim psem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Społeczna grupa szybkiego reagowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości