Niemiecka reprezentacja w piłce nożnej

wysyłajcie linki do śmiesznych filmików czy zdjęć
Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Niemiecka reprezentacja w piłce nożnej

Post autor: StryderS » 15 cze 2010, 10:02

Spadłem z krzesła, ze śmiechu, rzecz jasna :)

http://demotywatory.pl/1754566/Niemieck ... -pilkarska

Obrazek
Administrator/ Szymon Konieczny

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 17 cze 2010, 00:35

No ale co w tym dziwnego/smiesznego?
Z tego co zauwazylem od nastu lat jest to norma.
We francuskiej reprezentacji nie jest lepiej.
No i przynajmniej graja w MS, a nie tak jak nasi nieudacznicy, ktorzy do pilki w ogole sie nie nadaja. Ze znajduje sie jeszcze nadal jakis frajer, ktory im za to placi lub ich sponsoruje...

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak

Post autor: StryderS » 17 cze 2010, 13:43

Asertywny pisze:No ale co w tym dziwnego/smiesznego?
Z tego co zauwazylem od nastu lat jest to norma.
We francuskiej reprezentacji nie jest lepiej.
No i przynajmniej graja w MS, a nie tak jak nasi nieudacznicy, ktorzy do pilki w ogole sie nie nadaja. Ze znajduje sie jeszcze nadal jakis frajer, ktory im za to placi lub ich sponsoruje...
Gdyby miało być tak jak w Niemczech to dobrze,że nasi nie grają na MŚ. Nie mam nic do obcokrajowców, ale to jest bardziej FC Deutschland niż niemiecka drużyna narodowa. Roger Guerreiro nigdy dla mnie nie będzie Polakiem. Nie dlatego, że jestem szownistą. Po prostu grajek się "podpiął" pod polskość, by wystąpić na ME. To dla pieniędzy. Dlatego wolę nasze łamagi, bo są chociaż moimi ziomkami, a nie grajkami, którzy po to by zarabiać udają, że się utożsamiają z twoim narodem.

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 17 cze 2010, 16:29

Wujek Adolf sie w grobie przewraca, ale w koncu wioska globalna jest i basta... :wink:

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 20 cze 2010, 13:20

StryderS pisze:
Gdyby miało być tak jak w Niemczech to dobrze,że nasi nie grają na MŚ. Nie mam nic do obcokrajowców, ale to jest bardziej FC Deutschland niż niemiecka drużyna narodowa.
Ale kogo to obchodzi? Myslisz, ze ktos sie w ogole nad tym zastanawia?
Tylko stara pierdola moze myslec w ten sposob.
Jak wygralaby ta druzyna, to WSZYSCY beda mowic i myslec: Niemcy wygraly. A nie trzech Polakow, Turek, Ghanczyk czy kto tam jeszcze.
Koniec dyskusji.
Tylko Polacy mogli sie przypieprzyc do tego, bo z zazdrosci i swiadomosci wlasnej pilkarskiej niemocy, moga ALBO kibicowac innym, ALBO sie z nich nabijac/krytykowac. To takie polskie, polackie...
I jeszcze zawsze beda zwraca uwage na kwestie rasowe/narodowosciowe. Kogo to obchodzi? No tylko Polakow, bo w tym narodzie zawsze bedzie niechec do obcych.
Roger Guerreiro nigdy dla mnie nie będzie Polakiem. Nie dlatego, że jestem szownistą. Po prostu grajek się "podpiął" pod polskość, by wystąpić na ME. To dla pieniędzy. Dlatego wolę nasze łamagi, bo są chociaż moimi ziomkami, a nie grajkami, którzy po to by zarabiać udają, że się utożsamiają z twoim narodem.
Hehe, jestes tak naiwny, ze naprawde nie zauwazasz ze pilka nozna przestala byc sportem lata temu? To biznes, nic wiecej. No i dymanie kibicow - bardzo czeste.
Dlatego smieje sie z gosci, ktorzy burza sie, ze jakis tam topowy kopacz zarabia dziesiatki milionow euro. No zarabia, a naiwniacy ogladaja i mysla, ze swietne widowisko.

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak

Post autor: StryderS » 20 cze 2010, 14:32

Asertywny pisze: Ale kogo to obchodzi? Myslisz, ze ktos sie w ogole nad tym zastanawia?
Tylko stara pierdola moze myslec w ten sposob.
Jak wygralaby ta druzyna, to WSZYSCY beda mowic i myslec: Niemcy wygraly. A nie trzech Polakow, Turek, Ghanczyk czy kto tam jeszcze.
Koniec dyskusji.
Tylko Polacy mogli sie przypieprzyc do tego, bo z zazdrosci i swiadomosci wlasnej pilkarskiej niemocy, moga ALBO kibicowac innym, ALBO sie z nich nabijac/krytykowac. To takie polskie, polackie...
I jeszcze zawsze beda zwraca uwage na kwestie rasowe/narodowosciowe. Kogo to obchodzi? No tylko Polakow, bo w tym narodzie zawsze bedzie niechec do obcych.
Kogo? Na pewno prawdziwych kibiców, a nie tych, co lubią konsumować tylko zwycięstwa. Tych co identyfikują się ze swoim narodem. Doskonale wiesz, że nie jestem człowiekiem uprzedzonym. Mam wielu znajomych innej narodowości. Rozumiem się z nimi znakomicie. Lubię ich także. Problem polega na niezrozumieniu przez ciebie definicji terminów naród, etnos etc. Wybacz, ale te twoje globalistyczne poglądy mi nie odpowiadają, jak i wielu innym. Nie jest to tożsame z tym, iż jesteśmy rasistami. Po prostu, Polak to osoba, która się identyfikuje z naszą kulturą, językiem i przede wszystkim etnicznie należy do tego kręgu. To jest śmieszne, właśnie to owe "kupowanie" graczy do reprezentacji, stąd mój nieustanny rechot z FC Deutschland. Masz rację w jednym, większość tych "kibiców niedzielnych" funkcjonuje w ten sposób, że jest to nieważne, jeśli ich kopacze wygrają. Wtedy, że to Polaczek, Ghańczyk czy inny to nie ma znaczenia. Tak jak opisujesz sytuację to było to w Niemczech po porażkach, po tej ostatniej "Bild" także przypomniał o tym, iż Klose i Podolski to z pochodzenia Polacy. Kto zatem jest przedstawicielem rzeczonego przez ciebie "polactwa"? Uwierz mi, że ja się wstydzę, że mieliśmy w kadrze drużyny narodowej Nigeryjczyka z polskim paszportem i Brazylijczyka, którzy nawet po polsku nie umieli mówić. Nie dlatego, że "przegrali" razem z nami. Od początku byłem przeciwny obu "transferom" do polskiej drużyny narodowej. Ot, tyle na ten temat.
Asertywny pisze: Hehe, jestes tak naiwny, ze naprawde nie zauwazasz ze pilka nozna przestala byc sportem lata temu? To biznes, nic wiecej. No i dymanie kibicow - bardzo czeste.
Dlatego smieje sie z gosci, ktorzy burza sie, ze jakis tam topowy kopacz zarabia dziesiatki milionow euro. No zarabia, a naiwniacy ogladaja i mysla, ze swietne widowisko.
Sport stał się komercyjny, zauważyłem. No i co? Dzięki komu stał się komercyjny? Dzięki kibicom. Także należy zauważyć, że to już nie lata 20 czy 30, kiedy wystarczyło im postawić obiad. Teraz sport jest bardziej profesjonalny. Trudno oczekiwać, iż będą to sportowcy robili za darmo. Śmieszne to co piszesz. Po prostu przyznaj, że nigdy nie lubiłeś sportu (bo tak jest) i tylko się wydurniasz :-)

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 21 cze 2010, 12:13

Ja jestem rasista, homofobem i antysemita i dobrze mi z tym. :twisted:
Dla jednych to tylko pilka nozna, dla innych cos wiecej, ja od jakiegos czasu mam wydymane na nasza repre, gdyz zauwazam tam nurt o ktorym wspominal Asertywny, wygrac za wszelka cene, mi to nie odpowiada, dziekuje nasram!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmiesznostki :)”