Hopla Restaurant & Cafe

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Re: Hopla Restaurant & Cafe

Post autor: alcor » 17 lut 2011, 09:25

Nightstalker pisze: Od razu zwrócili uwagę kelnerowi że pizza jest przypalona na co dostali odpowiedź w stylu: "No tak, wiem, kucharz trochę za długo przetrzymał w piekarniku, ale da się zjeść". Po chwili doniesiono kolejne pizze które najzwyczajniej śmierdziały. Z tego co pamiętam pizze nie zostały zjedzone do końca, a podczas wychodzenia z lokalu kolega zauważył kartkę przy drzwiach "Zatrudnimy Kucharza". Żołądkowa rewolucja na drugi dzień - gratis!
I o tym właśnie mówimy... Znajomy pozwolił sobie na podanie czegoś takiego i pewnie bez gadania za wszystko zapłacił. Jak mamy jeść na poziomie, skoro większość macha ręką? Nie dziwię się zupełnie i rozumiem (złe, bo złe) zachowanie "restauratorów". Jeśli nikt nie zwraca mi uwagi, albo ludzie przyjmują stan faktyczny to po co coś zmieniać! Jednemu lub dwóm klientom na 20 coś się nie spodoba, pomarudzi, nie zje, wyjdzie - co mi tam.
Tak, czepiam się. I będę się czepiać, bo przypomina mi to taką "lajtową" wersję z czasów komuny i bary mleczne czy stołówki gdzie kuchary waliły miszmasz na talerz i darły się na cały głos "leniwe odbierać!". Jesteśmy konsumentami, mamy jakieś zdanie, wybór - nie tak jak kiedyś. Zadbajmy o siebie.

Drake
Początkujący
Początkujący

Post autor: Drake » 18 lut 2011, 10:03

HOPLA - opinia subiektywna (bo znam wlascicieli)- jedzonko dobre i w miare szybko podane,piwko juz sie leje- a jak ktos szuka restauracji z wykwintnym menue to nie tedy droga. Moze w Gali znajdzie cos na swoje wysublimowane podniebienie. Nie zadowolisz wszystkich wiec kazdemu moze sie nie podobac cos innego -wystroj,smak,obsluga. Jak sie nie podoba to zmieniam lokal .... pozdr

Bosman
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Bosman » 18 lut 2011, 15:30

Witam
Najprawdopodobniej to całe ,,Hopla" jest częścią sieci barów szybkiej obsługi, choć moim zdaniem długo u nas miejsca nie zagrzeje. Uważam, że 10 zł za zwykłego hamburgera to już lekka przesada, nie wspomnę o żeberkach z tacki styropianowej bez surówek za prawie 20 zł, odrobina ryby smażonej z frytkami bez surówek to koszt ok 14 zł, wszystko łącznie z frytkami jest mocno posolone czyli najprawdopodobniej i delikatnie mówiąc nie pierwszej świeżości. Wszystko było by OK gdyby ceny obniżyć o połowę a te hamburgery co najmniej 2/3 - to jest oczywiście moja opinia jako jednorazowego klienta.

Awatar użytkownika
disKret
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: disKret » 18 lut 2011, 15:33

Sól akurat używa się, żebyś musiał kupić coś do popicia. Do uzdatniania jedzenia są inne środki.

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 18 lut 2011, 16:20

Bosman pisze:Witam
Najprawdopodobniej to całe ,,Hopla" jest częścią sieci barów szybkiej obsługi, choć moim zdaniem długo u nas miejsca nie zagrzeje. Uważam, że 10 zł za zwykłego hamburgera to już lekka przesada, nie wspomnę o żeberkach z tacki styropianowej bez surówek za prawie 20 zł, odrobina ryby smażonej z frytkami bez surówek to koszt ok 14 zł, wszystko łącznie z frytkami jest mocno posolone czyli najprawdopodobniej i delikatnie mówiąc nie pierwszej świeżości. Wszystko było by OK gdyby ceny obniżyć o połowę a te hamburgery co najmniej 2/3 - to jest oczywiście moja opinia jako jednorazowego klienta.
Z tego co kiedys widzialem/slyszalem, wiem ze pod Kaponiera co pewien czas Krisznowcy rozdaja darmowe posilki i to cieple.
Podstawa to cena - sa za darmo. Przyjedz kiedys, z pewnoscia i dla Ciebie nie zabraknie.

Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: AgnieszkaK » 27 mar 2011, 22:02

Ocena po wczorajszej wizycie
Polędwiczki przepyszne-usmażone idealnie.Jest też minus-frytki podane już posolone,klient nie ma więc wyboru,jesli nie lubi soli.

Awatar użytkownika
ThePrzemekNT
Początkujący
Początkujący
GG: 2864217

Post autor: ThePrzemekNT » 05 kwie 2011, 21:37

w Hopla byłem tylko raz i nie zamierzam tam więcej chodzić. byłem na hamburgerze z frytkami. Może bułka była dobra lekko chrupiąca lecz mięsa cokolwiek to było było ohydne, lepiej smakuje mięso z Biedronki podsmażone na patelni. a czym sie różnią frytki od frytek domowych tym że frytki domowe są grube a normalne frytki są jak w McDonaldzie. taką dostałem odpowiedź od kasjerki. bo to niebyła kelnerka. Kelnerzy przynoszą danie do stołu... wystój jest nawet ciekawy taki inny...

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 06 kwie 2011, 08:08

Jeśli dla kogoś ostra panierka to nic więcej jak zbyt mocno popieprzona panierka to będzie zadowolony. U mnie takie coś niestety nie przejdzie. Cola była gazowana, więc chyba czytają ;)

hub3rt
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: hub3rt » 17 kwie 2011, 12:40

pieknie i ladnie tylko ceny nie sa adekwatne do ilosci paszy na styropianowej tacce

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 05 cze 2011, 19:49

Byłem w sobotę i niedzielę. Popijałem jedno z lepszych piw jakie piłem , jedynie cena tego trunku 8.50 jest nie do przyjęcia . Zjadłem smaczne fryty. Obsługa jest bardzo miła a tego oczekuję.

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 05 cze 2011, 23:30

blacknick pisze:Byłem w sobotę i niedzielę. Popijałem jedno z lepszych piw jakie piłem , jedynie cena tego trunku 8.50 jest nie do przyjęcia . Zjadłem smaczne fryty. Obsługa jest bardzo miła a tego oczekuję.
Jakie to piwo? Ciekawe czy to, ktore mam na mysli...

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 06 cze 2011, 05:55

Tak właśnie to :D w wersji "ciemne" jest moim zdaniem lepsze od jasnego. Palce lizać niestety kazdy łyk słono kosztuje-szkoda.

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 06 cze 2011, 15:37

blacknick pisze:Tak właśnie to :D w wersji "ciemne" jest moim zdaniem lepsze od jasnego. Palce lizać niestety kazdy łyk słono kosztuje-szkoda.
Nazwa?

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 06 cze 2011, 15:46

Nazwa zaczyna się na "G"

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 06 cze 2011, 15:50

No to jeśli chodzi o irlandzkiego G...a to 8,50 zł, to chyba nie tak drogo, czyż nie? ;-)
Administrator/ Szymon Konieczny

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 06 cze 2011, 15:56

MaciejFabian pisze:
StryderS pisze:No to jeśli chodzi o irlandzkiego G...a to 8,50 zł, to chyba nie tak drogo, czyż nie? ;-)
Ten pewnie był polski ...z biedronki he he he
Szczerze powiedziawszy to myślałem, że to polska F...a kosztowała aż 8,5 zł albo piwo z browaru z północnej Wielkopolski z miasta na "Cz" ;-) hehe .

A tak to ok...
:-)
Administrator/ Szymon Konieczny

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 06 cze 2011, 16:07

StryderS pisze:
MaciejFabian pisze:
StryderS pisze:No to jeśli chodzi o irlandzkiego G...a to 8,50 zł, to chyba nie tak drogo, czyż nie? ;-)
Ten pewnie był polski ...z biedronki he he he
Szczerze powiedziawszy to myślałem, że to polska F...a kosztowała aż 8,5 zł albo piwo z browaru z północnej Wielkopolski z miasta na "Cz" ;-) hehe .

A tak to ok...
:-)
Myslalem o polskim Fraterze albo o Paulanerze - tak mniej wiecej cenowo sie przedstawiaja...

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 06 cze 2011, 16:46

Tak chodzi o Paulanera.

blacknick
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: blacknick » 06 cze 2011, 17:05

Tak właśnie jest , chciałem szerzej o tym napisać ale stwierdziłem , że jedno słowo wystarczy. Wyśmienite piwo ale niestety wciska się je nam za o wiele większą cenę niz normalnie można je poza granicami naszego kraju kupić.

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 06 cze 2011, 17:33

blacknick pisze:Tak właśnie jest , chciałem szerzej o tym napisać ale stwierdziłem , że jedno słowo wystarczy. Wyśmienite piwo ale niestety wciska się je nam za o wiele większą cenę niz normalnie można je poza granicami naszego kraju kupić.
Paulaner najlepiej smakuje mocno schlodzony podawany w tych smuklych, ladnych szklankach. To nie jest piwo do picia z butelki. To taka profanacja jak picie wodki z cola.
Co do cen, to zdziwie moze kogos, ale Frater - ten sam rodzaj piwa co Paulaner bylo krajowej produkcji i kosztowal w knajpach w NT 8-8,5 PLN - cena sprzed 2 lat...
Szkoda, ze zaprzestali produkcji i ze w knajpach kroluja normalne polskie piwa - wszystkie smakuja tak samo.

heroes
Początkujący
Początkujący

Post autor: heroes » 07 cze 2011, 08:46

Asertywny pisze: Szkoda, ze zaprzestali produkcji i ze w knajpach kroluja normalne polskie piwa - wszystkie smakuja tak samo.

Smakują tak samo ? :shock:

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 07 cze 2011, 19:18

Asertywny pisze: Szkoda, ze zaprzestali produkcji i ze w knajpach kroluja normalne polskie piwa - wszystkie smakuja tak samo.
No to widac, zes dawno na miescie nie byl... Polecam Liberum Veto na Zydowskiej, maja w porywach od 30 do 40 polskich piw z malych browarow... a z kija miedzy innymi Zywe. Nie uswiadczysz tam "chemicznego szajsu" z duzych browarow. Co ciekawe, LV to nie ewenement coraz wiecej knajp stawia na jakosc... kosztuje to wiecej, ale pijesz piwo, a nie szczochy z gatunku Zywca, Warki, Lecha czy innego Tyskiego...

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 07 cze 2011, 19:22

CaC pisze: No to widac, zes dawno na miescie nie byl... Polecam Liberum Veto na Zydowskiej, maja w porywach od 30 do 40 polskich piw z malych browarow... a z kija miedzy innymi Zywe. Nie uswiadczysz tam "chemicznego szajsu" z duzych browarow. Co ciekawe, LV to nie ewenement coraz wiecej knajp stawia na jakosc... kosztuje to wiecej, ale pijesz piwo, a nie szczochy z gatunku Zywca, Warki, Lecha czy innego Tyskiego...
Forum poznańskie pod innym adresem...

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 07 cze 2011, 19:39

CaC pisze: No to widac, zes dawno na miescie nie byl... Polecam Liberum Veto na Zydowskiej, maja w porywach od 30 do 40 polskich piw z malych browarow... a z kija miedzy innymi Zywe. Nie uswiadczysz tam "chemicznego szajsu" z duzych browarow. Co ciekawe, LV to nie ewenement coraz wiecej knajp stawia na jakosc... kosztuje to wiecej, ale pijesz piwo, a nie szczochy z gatunku Zywca, Warki, Lecha czy innego Tyskiego...

Tu sie z Toba zgodze, ale sam widzisz - musi byc specjalne miejsce, zeby normalnego (nie szczochowatego) piwa sie napic.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”