Nowy bar na Wiatrakowej-U Macieja

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Nowy bar na Wiatrakowej-U Macieja

Post autor: AgnieszkaK » 09 gru 2010, 16:38

Proszę o opinię,wybieram się w przyszłym tygodniu,czego mam się spodziewać?

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Re: Nowy bar na Wiatrakowej-U Macieja

Post autor: clou » 09 gru 2010, 17:36

AgnieszkaK pisze:czego mam się spodziewać?
pewnie koncertu J.D.S. :wink:
Administrator

Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: AgnieszkaK » 10 gru 2010, 14:25

Miałam na myśli klimat,o koncercie wiem-Stryders zdążył zareklamować koncert :D

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

U Macieja

Post autor: clou » 31 gru 2010, 11:32

Ceny umiarkowane.
Jedzenie smaczne, porcje duże, dobrze podane.
Wystrój jednolity, przemyślany, w klimacie myśliwskim. Na sali czysto.
Muzyka - tu by mogło być ambitniej, ale to kwestia gustu, więc poza oceną.
Menu standardowe: pizza, sałatki, makarony. (w karcie na pierwszej stronie ketchup zaskakuje)
Toalety czyste.
Miła, kompetentna obsługa.
Kuchnia dobrze odseparowana, zapachy i odgłosy się nie roznoszą.
Przydał by się jakiś wiatrołap przy wejściu, bo przy obecnych temperaturach zawiewa od drzwi.
Lokalizacja (przy tesco/salonie mebli bodzio) trafiona, klienci są cały czas.

Ocena: 4,5/5

Polecam :)
Administrator

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 31 gru 2010, 13:58

A trafia się tam klientela typu "bramy kamienic", czy "piwko po robocie" ?
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 31 gru 2010, 14:44

JOSH pisze:A trafia się tam klientela typu "bramy kamienic", czy "piwko po robocie" ?
Ponoć niestety tak. Zastanawiam się kiedy właściciele naszych knajp nauczą się wywalać takich delikwentów.
i tyle

Awatar użytkownika
clou
Maniak
Maniak
Kontakt:

Post autor: clou » 01 sty 2011, 10:52

zen pisze:
JOSH pisze:A trafia się tam klientela typu "bramy kamienic", czy "piwko po robocie" ?
Ponoć niestety tak. Zastanawiam się kiedy właściciele naszych knajp nauczą się wywalać takich delikwentów.
Ja się nie spotkałem.
Przychodzą ludzie w różnym wieku, także z małymi dziećmi.
Administrator

Karolina
Początkujący
Początkujący

Post autor: Karolina » 01 sty 2011, 12:57

Jak dla mnie to jedyne fajne miejsce w NT gdzie można wyjść wieczorem.
Jedzenie dobre,obsługa miła,ceny normalne.

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 02 sty 2011, 00:05

clou pisze:
zen pisze:
Ja się nie spotkałem.
Przychodzą ludzie w różnym wieku, także z małymi dziećmi.
Muszę zaznaczyć, że powtarzam opinię znajomego.
i tyle

Awatar użytkownika
nerosoth
Super Gaduła
Super Gaduła

Re: U Macieja

Post autor: nerosoth » 04 sty 2011, 12:30

clou pisze: [ciach]

Wystrój jednolity, przemyślany, w klimacie myśliwskim. Na sali czysto.

[/ciach]
Sobie jaja robisz, obskurne łby zwierzaków raczej nie sprzyjają apetytowi, ani to dworek myśliwski ani to stołówka. Jak dla mnie najsłabszy punkt całego lokalu to właśnie wystrój. Reszta jest ok.

marekh33
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Marek Hełmiński

Post autor: marekh33 » 05 sty 2011, 07:53

Mieszkam blisko, widzę ten lokal z okien , kilka razy niestety byłem , (z braku alternatywy), dziwię sie niektórym postom, chyba tam nie byliście !!! Dla mnie masakra, jedno z gorszych miejsc w mieście - Ceny - Wybór alk. piw, Obsługa, no ta nie najgorsza, niestety brak atmosfery, jakiej kolwiek. ale najsłabszym punktem programu Właściciel " KurczakMen " nikogo oczywiście nie obrażając , tym bardziej biednych ptaków ;) żenującym jest by własciciel restauracji wraz z rodziną non stop przebywał w lokalu, taksując gości, obsługe (może im nie wierzy ) dla większości bardzo krępujące, a nie jest to tylko moje zdanie. No i pozostaje sprawa sławetnych KARAOKE, echhhh... Bokser to jest Bokser, a Tu wyjące i piszczace podlotki mające aspiracje wokalne, lokalny łowca talentów, pożal sie boże.. to już tyle.. Sorki z ton moich wypocin ale naprawdę , jest więcej bardziej przytulnych i mających jakąkolwiek atmosferę miejsc w naszym i tak smutnym mieście...

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Re: U Macieja

Post autor: StryderS » 05 sty 2011, 11:38

Swoją drogą nie rozumiem takiego "pojeżdżania" po tej knajpie, ponieważ nie znam żadnej innej nowotomyskiej knajpy, która wygląda lepiej albo zdecydowanie lepiej. Druga sprawa to dajcie też im szansę, bo jak mi wiadomo zaczęli interes od niedawna. A propos karaoke i rzekomo wyższego poziomu w "Bokserze" to pozwolę sobie na taką uwagę, iż stosujemy tutaj zasadę "śpiewać każdy może...". Czasami uszy więdną i "U Macieja" i w "Bokserze", ale dla mnie jest to do przyjęcia, ponieważ to tylko zabawa! Jeść nie jadłem w tej knajpie, ale wydaje mi się tam bardzo fajnie, przychylając się do opinii clou. Ogólnie, jak dla mnie wielki pozytyw i dziwię się bardzo negatywnym opiniom.
Administrator/ Szymon Konieczny

guciu
Maniak
Maniak

Post autor: guciu » 05 sty 2011, 14:43

W sumie, .... to się zgadzam.
S.M.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 05 sty 2011, 15:03

Mnie jakoś z zewnątrz nie zachęca, ale jak się tam przejdę, to napiszę parę zdań. Kilka razy widziałem, panów w średnim wieku stojących pod knajpą. może elektorat z pobliskiego baru (akwarium przy bloku nr 23 Osiedla Batorego) częściowo się wymieszał :))

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 05 sty 2011, 16:06

Miesza się chyba klientela Manhattanu.
i tyle

Asik
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Asik » 06 sty 2011, 19:42

Jak wiadomo od pewnego czasu panuje zakaz palenia papierosów w takich miejscach , i nie pomylcie czasem znajomych stojącyh z fajką z klientelą Manhattanu . Tak na marginesie może przestańcie narzekać miejsce jest ok albo faktycznie może lepiej siedzcie w domu :| .

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 07 sty 2011, 09:27

Generalnie rzecz biorac pewne okreslenia ktore tu padaja, napawaja mnie niesmakiem.
Sam bylem klientem Manhattanu, chodzilem po pracy na piwko, wystawalem w bramach kamienic i co w zwiazku z tym? Strasznie pisowskie te ocenianie ludzi wedlug stereotypow... na naszych i tych gorszych...

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 07 sty 2011, 14:37

CaC, a czy źle się o tych ludziach wyraziłem, tylko jak miałem określić: penery z bram kamienic, czy drobne pijaczki, niemogące odmówić sobie codziennego piwa?
Sam też taki byłem i wiem co nieco o tych ludziach, którzy są ok, więc nie ma potrzeby, zaraz powoływanie pisiorów, bo większość ocenia ludzi w ten sposób, nie ważne czy pisior, czy peowiec, czy komuch... :)

zen
Maniak
Maniak

Post autor: zen » 07 sty 2011, 16:45

CaC pisze:Generalnie rzecz biorac pewne okreslenia ktore tu padaja, napawaja mnie niesmakiem.
Sam bylem klientem Manhattanu, chodzilem po pracy na piwko, wystawalem w bramach kamienic i co w zwiazku z tym? Strasznie pisowskie te ocenianie ludzi wedlug stereotypow... na naszych i tych gorszych...
Aleś pojechał. Wielu z nas ma bogaty życiorys, ale zdaje się, że z racji wieku nie wystajemy już w bramach i nie spędzamy większości czasu w barach typu Manhattan? Chcesz afirmować żulostwo? No zmiłuj się.
i tyle

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 08 sty 2011, 17:45

Ja niczego nie chce afirmowac, zulostwo-sepiarskie mnie mierzi i w zwyczajnie wkur...ia. Ale jestem przeciwny ocenianiu ludzi i stopniowaniu na tych lepszych i gorszych dopoki sie ich nie pozna. Sam ten blad czesto popelnialem i wiem, ze czesto pozory myla. Zreszta w wielu przypadkach to niekoniecznie wolny wybor tych ludzi, czasem az chce sie wyc. Znam to z autopsji, bo czasem dno można osiagnac nawet w garniturze od Armaniego.

Shy
Rozmowny
Rozmowny
Kontakt:

Post autor: Shy » 10 sty 2011, 11:17

pozytywy: duży lokal, dużo miejsca, toalety czyste i duże, bar przejrzysty, wystrój nie w moim klimacie (rogi, skóry hehehe) ale najlepszy w mieście; dobra lokalizacja
minusy: wieje od drzwi faktycznie, karaoke przeszkadza w konwesacji, ale wiem ze to najlepsz rozrywka w knajpach wiec nie moge tego krytykować

dajmy im szanse niech sie uczą i sami wnioski wyciągają bo to nie jest łatwy kawałek chleba
Zapraszam także na : http://gdybywszystkieslowa.blogspot.com/

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 09 lut 2011, 15:54

Wystrój - moim zdaniem czegoś brakuje. Chyba do końca nie wiedzą w którą stronę pójść.
Jedzenie - dobre, porcje - zależy od dania. Duża surówka naprawdę mega duża, średnia pizza rzeczywiście średnia (w pozytywnym tego słowa znaczeniu - rozmiar w sam raz), schabowy trochę maly, ale smaczny. Sos czosnkowy niedobry, ale to kwestia gustu. Szkoda, że tylko ten jeden jest do wyboru oprócz ketchupu. Dania drobiowe i przystawki też niczego sobie (tutaj brakowało mi jakiegoś sosiku albo chociaż poczciwej musztardy). Toalety - nie wiem. Obsługa - bardzo miła.
Poza wystrojem wrażenia całkiem całkiem. Moim zdaniem śmiało można polecić. Co mi się spodobało (szczegół, ale miło mnie zaskoczył) - napoje z lodówki - zimne ;) Cieszy mnie to, że nie oszczędzają na prądzie, co niestety jest nagminne w naszych restauracjach. Następną wizytę planuję za jakiś miesiąc, dwa. Z ciekawości, bo nie jestem stałym bywalcem restauracji.

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 09 lut 2011, 16:01

Jeszcze jedno - ceny - znośne.

Marabika

Post autor: Marabika » 10 lut 2011, 19:29

Knajpa rzeczywiście w miarę fajna. Co do wystroju nie wypowiadam się bo się na tym nie znam ale co mi sie od razu rzuciło w oczy to spora przestrzeń jak tam panuje. Nie ma ścisku nawet jak jest dużo ludzi. To jest moim zdaniem spory atut tego lokalu.
A tak na marginesie niesamowicie się cieszę że już w knajpach nie można palić. Jakoś nie zauważyłem że ludzi chodzi mniej do tego typu przybytków.

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 10 lut 2011, 20:02

Marabika pisze:Co do wystroju nie wypowiadam się bo się na tym nie znam ale co mi sie od razu rzuciło w oczy to spora przestrzeń jak tam panuje. Nie ma ścisku nawet jak jest dużo ludzi. To jest moim zdaniem spory atut tego lokalu.
Myślę, że bijesz w samo sedno. To jedyna taka knajpa w NT z takim "luzem przestrzennym".
Administrator/ Szymon Konieczny

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 14 lut 2011, 19:21

Bylem tam w sobote, niestety za dlugo nie posiedzialem, bo jakas mlodziez roznosila energia i zaczeli wymieniac przed lokalem poglady w sposob nie wszedzie uznawany za cywilizowany. Pozniej zostalem wyproszony z lokalu, bynajmniej nie z powodu swego zachowania. Nie wiem, moze wplyw na to miala policja i pogotowie, ktore przyjechalo po jakas przypadkowa ofiare wymiany argumentow przed lokalem. :roll:
Jednakze lokal zrobil na mnie wrazenie "tanc-budy" i mimo, ze zwolennikiem przebierania nogami w rytm muzyki nie jestem, to zdaje mi sie, ze mimo wszystko jest zapotrzebowanie na tego typu lokale w miescie.

Shy
Rozmowny
Rozmowny
Kontakt:

Post autor: Shy » 15 lut 2011, 09:54

a w piątki jest nowy cykl imprez muzycznych w tym lokalu. Disco Polo Live! wypiłem jedno piwo i nie wytrzymałem tej muzy. Ale publiczność w siódmym niebie. Czyli jest zapotrzebowanie. Wkońcu mają w nazwie ze są klubem czy pubem muzycznym.
W piątek disco polo; w soboty koncert punkowy niedziela Karaoke, jeszcze niech zrobią wieczór z poezją spiewaną to będą mieli cały przekrój przez muzę świata.
W środy niech zrobią walki w kisielu albo co....

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lut 2011, 09:56

Dobrze wiedzieć, bo możńa się naciąć... Przychodzisz sobie spokojnie posiedzieć po tygodniu w pracy a tu szaleństwa czesko-disko ;) nieeee

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 15 lut 2011, 10:52

Shy pisze:a w piątki jest nowy cykl imprez muzycznych w tym lokalu. Disco Polo Live! wypiłem jedno piwo i nie wytrzymałem tej muzy. Ale publiczność w siódmym niebie. Czyli jest zapotrzebowanie. Wkońcu mają w nazwie ze są klubem czy pubem muzycznym.
W piątek disco polo; w soboty koncert punkowy niedziela Karaoke, jeszcze niech zrobią wieczór z poezją spiewaną to będą mieli cały przekrój przez muzę świata.
W środy niech zrobią walki w kisielu albo co....
Widzisz, stąd pomysł "kiepskiej muzy" na jarmarku sprawdza się najlepiej. Jest zapotrzebowanie i tyle! Oni są w większości. :kawa:

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 15 lut 2011, 12:07

Hmm... Jak ludzie chca potanczyc, to muza z okolic disco-polo swietnie sie do tego nadaje, to nie techno-party a zwykla "potupajka". Dodam tylko, ze kazdy z Was chyba byl kiedys na jakims weselu. Mniemam tez, ze na weselu z kapela, ktorej repertuar stanowil w wiekszosci malo ambitne, skoczne, przasne melodie, w sam raz do zatanczenia z ciotka miedzy schabowym, a kolejna seta wody. :taniec:

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lut 2011, 12:13

CaC pisze:Dodam tylko, ze kazdy z Was chyba byl kiedys na jakims weselu. Mniemam tez, ze na weselu z kapela, ktorej repertuar stanowil w wiekszosci malo ambitne, skoczne, przasne melodie, w sam raz do zatanczenia z ciotka miedzy schabowym, a kolejna seta wody. :taniec:
Niekoniecznie... Bez disco polo na weselu też idzie się pobawić - nawet tańcząc z ciotką ;)

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lut 2011, 12:15

A kapele, które wychodzą z założenia, że jak zagrają disco polo to wszyscy będą się dobrze bawić i nic innego w repertuarze nie mają, albo mają w mniejszości, dla mnie sie nie liczą jako kapele.

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lut 2011, 13:03

MaciejFabian pisze: "majteczki w kropeczki" i "pszczółka maja sobie lata" - bo taki właśnie repertuar stamtąd dochodzi....
o matko... teraz tylko pytanie czy ten repertuar odzwierciedla poziom właściciela czy mało wymagającej klienteli, której chmiel i żyto uderzając do głowy spowodowało totalną obojętność na muzykę (byle co, byle dudniło)...

Shy
Rozmowny
Rozmowny
Kontakt:

Post autor: Shy » 15 lut 2011, 15:09

nie wiecie ze teraz Disco polo is back? Teraz to modne i młodzież teraz słucha tego a nie techno. Tak mi sie wydaje :)

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lut 2011, 15:14

Tak, tak! Zgadza się... niestety :(

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 15 lut 2011, 15:21

Od disco-polo mniej boli dynia, niz od techno, no i subkultura jakas taka bardziej swojska. :mrgreen:

Wik
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Wik » 15 lut 2011, 15:32

Nawet ostatnio w VIVA Polska jakieś disco polo widziałem, być może trend się odwraca ;-)
A od kiedy VIVA Polska jest od wyznaczania trendów?
W telewizji puszczają gó....o w radiu leci syf, a potem dyskutujemy na temat muzyki "U Macieja"
Rzecz nie polega na tym czego ludzie chcą słuchać tylko czym nas karmią na każdym kroku. Odkąd zmniejszono ilość zajęć z muzyki i plastyki w szkołach (to było jakieś 15 lat temu), mamy to co mamy. Żółte dachy, różowe elewacje i muzykę, która nie powinna nazywać się muzyką.

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 15 lut 2011, 15:45

Wik pisze:W telewizji puszczają gó....o w radiu leci syf, a potem dyskutujemy na temat muzyki "U Macieja"
Rzecz nie polega na tym czego ludzie chcą słuchać tylko czym nas karmią na każdym kroku. Odkąd zmniejszono ilość zajęć z muzyki i plastyki w szkołach (to było jakieś 15 lat temu), mamy to co mamy. Żółte dachy, różowe elewacje i muzykę, która nie powinna nazywać się muzyką.
W sensie rozumiem, ze stawiasz na muzyke klasyczna? (nic innego z lekcji muzyki nie pamietam)
Odnosze wrazenie, ze w TV i radiu leci to co ludzie chca sluchac, takie mamy spoleczenstwo i nie sadze by byla to wina zmniejszonej ilosci godzin lekcji muzyki.
A propos, bo uczylem sie ponad 20 lat temu, do ilu zmniejszono, bo ja mialem jedna godzine w tygodniu. ;)

Karolinaa
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Karolina Polifka
GG: 2109283

Post autor: Karolinaa » 15 lut 2011, 20:06

Byłam może z 3 razy. Nigdy w weekend. Dużo miejsca, to fakt. Ale ludzi nie było :( W weekendy podobno nie ma gdzie usiąść. Przyznam że przeraziły mnie opowieści o bijatykach , które podobno są tam co tydzień. Ale czy tak jest naprawde , nie wiem. Ceny ok. Obsługa miła. Jedynie właściciel troche odstrasza, jest w nim coś dziwnego.

Awatar użytkownika
nosferatu7
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 5617561
Kontakt:

Post autor: nosferatu7 » 15 lut 2011, 21:09

Przyznam że przeraziły mnie opowieści o bijatykach , które podobno są tam co tydzień
Jak przechodzę w sobotę (a w piątek jest zawsze impreza "u macieja"). To obserwuje rożne sytuacje z żubrem w roli głównej.
1: Najpierw stracił rogi
2: Leżał do góry kopytami
3: Stał tuż przy przejściu dla pieszych
Jestem ciekaw w jakiej roli wystąpi jeszcz ten żubr.
Wygląda na to że niektóre osoby bawiące się na piątkowych imprezach rozpiera energia i nie tylko żubrowi się dostaje.
Obrazek
www.naszlakach.pl

Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: AgnieszkaK » 21 lut 2011, 20:11

Po sobotnim koncercie podejmuję się wystawienia opinii :) Zamówiliśmy gyros,mięso bardzo miękkie(+),sałatki świeże(+),frytki niespalone(+).Bijatyki nie zauważyłąm,jedynym minusem jest bardzo duża ilość rogów na ścianach,dziwnie się czułam z dekoracją tego rodzaju za plecami.

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 22 lut 2011, 16:11

AgnieszkaK pisze:jedynym minusem jest bardzo duża ilość rogów na ścianach,dziwnie się czułam z dekoracją tego rodzaju za plecami.
Pomysl jak sie musza czuc niektorzy faceci... :santa:

Awatar użytkownika
Nightstalker
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Nightstalker » 22 lut 2011, 23:10

Mieszkańcom naprawde musi przeszkadzać ta lokalizacja, wracając z piątkowego koncertu ul.Wiatrakową z jednej z posesji słychać było wyraźne okrzyki niezadowolenia w tym np: "Sk***ysyny pierońskie!"

Awatar użytkownika
CaC
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: CaC » 23 lut 2011, 10:44

Nightstalker pisze:"Sk***ysyny pierońskie!"
Oooo, jakis Hanys?

Awatar użytkownika
Andrzej
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Imię i Nazwisko: Andrzej

Post autor: Andrzej » 23 lut 2011, 20:01

nosferatu7 pisze: 3: Stał tuż przy przejściu dla pieszych
szedł w kierunku alejek się dopić :)

mohamed
Początkujący
Początkujący

PUB " U Macieja"

Post autor: mohamed » 14 lis 2011, 18:54

chciałbym wyrazic zdanie na temat pubu który znajduje sie przy osiedlu północ obok tesco.

Jest to przegiecie normalna porazka pod wzgledem zachowan ludzi którzy przebywaja tam w weekendy
ciagłe bijatyki
halas do 4-5 rano
rzucanie butelek
i mozna by tu jeszcze pisac a pisac, lecz dziwi mnie to ze jeszcze nikt tym sie nie zainteresował, mieszkam niedaleko tego pubu nie idzie spac po nocach , muzyka gra do 2 w nocy, ludzie naćpani wariuja gorzej niz zwierzeta
a tu nikt sobie z tego nie robi, teraz w weeken kogos tak pobili ze wyladował w szpitalu z podejrzeniem pękniecia czaszki.
Ale przeciez to jest Polska dopiero jak kogos zabija to nasza władza stwierdzi ze trzeba zamknać

a jest to nie do wytrzymania i bede darzył do tego aby ten pub był zamkniety jezeli władza w nowym tomyślu nie zrobi z tym porzadku to napisze do telewizji!!!! Dopiero jak sie cos stanie to NASI URZEDNICY STWIERDZA ZE TRZEBA COS Z TYM ZROBIC!!!!!!

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Re: PUB " U Macieja"

Post autor: JOSH » 14 lis 2011, 20:05

Temat pubu "U Macieja" był poruszany TUTAJ

Zatem proszę nie dublować tematu :kawa:

Awatar użytkownika
Dżefrej
Gadatliwy
Gadatliwy
Imię i Nazwisko: Hubert

Post autor: Dżefrej » 14 lis 2011, 21:28

Zamknąć , zburzyć , zalać betonem a na końcu bombę atomową zrzucić... mega speluna!! nikomu nie polecam. Na początku było przyjemnie. Od czasu jak zamknęli Mauritius to u Macieja zrobiło się sercem Nowotomyskiegoklabingu. tragedia tragedia tragedia.

Camill
Początkujący
Początkujący
Imię i Nazwisko: Kamil Szymkowiak
GG: 12002441

Post autor: Camill » 14 lis 2011, 22:04

Dżefrej pisze:Zamknąć , zburzyć , zalać betonem a na końcu bombę atomową zrzucić... mega speluna!! nikomu nie polecam. Na początku było przyjemnie. Od czasu jak zamknęli Mauritius to u Macieja zrobiło się sercem Nowotomyskiegoklabingu. tragedia tragedia tragedia.
Nie miałem zaszczytu widzieć tych przyjemnych chwil. Dopiero ostatnio zdecydowaliśmy się znajomymi dowiedzieć ten pub który przypomina meliną. Mam wrażenie to miejsce okupują w większości ludzie którzy oddawali hołd Mauritiusowi.

Czy ktoś sprawdza na dowody? Widziałem kilka ***WYMODEROWANO*** ***** strzelających focha bo jakiś chłopak je OLAŁ(zignorował).

Klub nie jest duży więc powinna być kamera na wejście z naprzeciwka bo nie którzy naprawdę nie umieją zachować.

mohamed
Początkujący
Początkujący

Post autor: mohamed » 14 lis 2011, 23:50

JOSH pisze:Temat pubu "U Macieja" był poruszany TUTAJ

Zatem proszę nie dublować tematu :kawa:

tylko w tamtym temacie Pub " U macieja" poruszony jest temat jedzenia czy dobre i czy drogie. I czy jest ładny wystruje itp.

a tu jest poruszony weekendowy problem pobic hałasów itp

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”