Kebab Zoja ul.Szpitalna

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
Karolina
Początkujący
Początkujący

Kebab Zoja ul.Szpitalna

Post autor: Karolina » 26 wrz 2010, 16:13

Byłam tam ostatnio i jestem mile zaskoczona.Jedzenie dobre no i tanie.A Wy jakie macie zdanie?

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Re: Kebab Zoja ul.Szpitakna

Post autor: Ayreon » 26 wrz 2010, 17:20

Bardzo smaczny sos słodko-kwaśny, z curry, moim zdaniem można się bardzo tanio najeść, wystrój natomiast jak w barze mlecznym ;)

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 26 wrz 2010, 17:22

Po ile taki kebab? ;-)
Administrator/ Szymon Konieczny

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 26 wrz 2010, 18:33

ja się zazwyczaj najadałem małą porcją, jeszcze zostawało, a kosztowała 5 zł., chociaż teraz jest chyba po 7 zł

Awatar użytkownika
nerosoth
Super Gaduła
Super Gaduła

Re: Kebab Zoja ul.Szpitalna

Post autor: nerosoth » 27 wrz 2010, 07:12

I mają coś co nawet Zen zje mianowicie Wegetarianoburgera :-) Smacznie, chociaż lokalizacja biedna ...

zen
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Tomasz Napierała

Post autor: zen » 27 wrz 2010, 13:28

nerosoth pisze:I mają coś co nawet Zen zje mianowicie Wegetarianoburgera :-) Smacznie, chociaż lokalizacja biedna ...
No to nie sposób nie przetestować.
i tyle

Awatar użytkownika
Andrzej
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Imię i Nazwisko: Andrzej

Post autor: Andrzej » 30 wrz 2010, 21:55

Jedzenie bardzo smaczne, dobra cena, lokalizacja raczej dla zmotoryzowanych. Chyba, że ktoś lubi długie spacery (z jednego i drugiego osiedla iść pieszo na jedzenie do Zojki to chyba dla wybitnie spacerujących)

Ogólnie POLECAM !!! Idzie się najeść za rozsądne pieniądze w przeciwieństwie do innych nowotomyskich "kebabowni"

Polecam duży kebab w bułce chyba, że ktoś jest wyjątkowo głodny to duży kebab na talerzu :)

Jeżeli ktoś szuka miejsca, w którym można swobodnie usiąść, porozmawiać, coś wypić i zjeść - z pewnością ten lokal odpada.

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 01 paź 2010, 08:09

Andrzej pisze:
Polecam duży kebab w bułce chyba, że ktoś jest wyjątkowo głodny to duży kebab na talerzu :)

Jeżeli ktoś szuka miejsca, w którym można swobodnie usiąść, porozmawiać, coś wypić i zjeść - z pewnością ten lokal odpada.
A gruba jest ta bułka, jak niegdyś w Ramzesie, czy w miarę cienka jak w Euro-Doner na Barteckiego??
Bo taka gruba bułka to cię zapcha, niż się najesz:P

A czemu odpada, nie ma tam miejsc siedzących?
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 01 paź 2010, 10:40

Zawsze brałem małego kebaba, tyle się z tego jedzenia wylewało, że zanim zabrałem się za bułkę, to byłem już pełen ;) Co do grubości samej bułki, to nie mam porównania ;)

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Post autor: JOSH » 01 paź 2010, 10:44

Gruba to taka co ma 1 cm grubości i zapycha jak gzik, a cienka to taka ok 0,4-0,5 cm :D
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
Nightstalker
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Nightstalker » 04 paź 2010, 18:47

Jak tam byłem kilka miesięcy temu to zamówionego jedzenia było dużo i było ono smaczne. Zamówiłem zestaw na talerzu i jedyny problem był w tym, że zamiast "podzielonego" na większym talerzu jedzenia dostałem oblany sosem kopiec/przekładaniec z surówki, frytek i mięsa na małej papierowej tacce. Trudno mi było się za to zabrać. Możliwe że teraz są jakieś większe talerze wielokrotnego użytku z których zwyczajnie wygodniej się je.

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 14 lut 2011, 13:03

Czy to jeszcze jest otwarte?

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 15 lut 2011, 22:50

potwierdzam w niedziele jeszcze było ;)

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 16 lut 2011, 08:53

Dzięki, dzięki. Muszę ich odwiedzić w takim razie :)

Karolina
Początkujący
Początkujący

Post autor: Karolina » 16 lut 2011, 23:27

Jest nadal otwarte.

Karolina
Początkujący
Początkujący

Post autor: Karolina » 18 lut 2011, 21:21

Jednak zamknięte :(

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 19 lut 2011, 12:56

tak, dzisiaj znajoma mieszkająca w pobliżu potwierdziła to, jednak od 1 marca, ma tam być nowa jadłodajnia, nadal junky food, ale większy asortyment.

Awatar użytkownika
Andrzej
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Andrzej » 23 lut 2011, 20:16

Karolina pisze:Jednak zamknięte :(
potwierdzam...

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 24 lut 2011, 10:24

No to szkoda... Poczekamy co będzie następne.

Awatar użytkownika
ThePrzemekNT
Początkujący
Początkujący
GG: 2864217

Post autor: ThePrzemekNT » 05 kwie 2011, 22:03

Kebab może nie jest oryginalny jak robią Turcy. miąłem okazje w Niemczech zjeść dobry kebab w bułce "nie z kurczaka"... wracając do Zoji jest tam kebab domowy taki. Jak dla mnie jest dobry zupełnie inny niż wszystkie. kebaby. ale dobry. polecam lecz podają tam na plastikach. :(

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 06 kwie 2011, 00:28

myślę, że temat do zamknięcia ;)

Awatar użytkownika
Andrzej
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: Andrzej » 05 cze 2011, 18:30

Ayreon pisze:myślę, że temat do zamknięcia ;)
a tam się nowa kebabownia nie otworzyła czasami ?

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 06 cze 2011, 01:31

Tak, teraz jest tam Mka Kebab. Mają bardzo dobrą pite !

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lip 2011, 09:50

Mka kebab - MASAKRA! Pizza - spód surowiutki - jedne drożdże. Kebab - zimny :( W dodatku kebab to wg wszystkich innych knajp z tą potrawą mięsko ścinane z wałka, w różnych wersjach - kurczak, cielęcina albo jakies tam inne. Wg Mka kebab - mięso to smażone kawałki piersi z kurczaka w curry. Obsługa - nie wiem skąd właścicielka sie wzięła, ale kompletnie nie nadaje sie do rozmowy z klientem. Niech lepiej siedzi w kuchni i pilnuje, żeby pizza była dopieczona, bo do ludzi się nie nadaje. Zupełnie nie przyjmuje krytyki, zwrotów "resztek" nie przyjmuje. Na szczęście oddała pieniążki, ale pizzę zostawiła na środku trawnika (!!!) i z piskiem opon odjechała, rzucając na odchodne wyzwiskami, zostawiając mnie w ciężkim szoku. W głowie się nie mieści, że można się spotkać z taką sytuacją.

Awatar użytkownika
marfeusz
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 2262695
Kontakt:

Post autor: marfeusz » 15 lip 2011, 10:51

Alcor toś zadziałał na nią jak Pani Magda G :-)

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 15 lip 2011, 12:15

Hmmm, szczerze powiedziawszy zamierzeniem było, żeby pani właścicielka obejrzała swój surowy (po)twór piecowy (czyt. niedopieczoną, grożącą ostrym bólem brzucha, pizzą), ale niestety oburzona nie raczyła już zajrzeć do środka kartonika. Wyglądało to jakby doskonale wiedziała co tam jest...
Ogólnie, nie uważam, żeby reklamowanie żarcia szkodliwego dla zdrowia było domeną tylko Pani Magdy G. ;) Z resztą - jakkolwiek! ale działajmy! Taki mój mały apel, żeby nie machać ręką "dobra jest, mówi się trudno", bo nigdy nie będą nas szanowac jako konsumentów. A chyba nam się to należy za to, że zostawiamy swoje pieniądze. Nie ważne na co i ile.

Awatar użytkownika
marfeusz
Gadulmistrz
Gadulmistrz
GG: 2262695
Kontakt:

Post autor: marfeusz » 15 lip 2011, 16:16

W świetle prawa konsumenta mozna reklamowac podane jedzenie, wówczas podane jest drugie (doprawione, dopieczone itp) lub zwrot gotówki, jesli zjedzona została jego część zwrot jest zwrócona w odpowiedniej proporcji np jesli zjadłeś 1/4 to oddana zostaje 3/4 kosztów.
Niestety większość macha ręką i tak jak powiedziałeś, dzisiaj sie udało jutro też można podac niedopieczone.....

Awatar użytkownika
BialyRumcajs
Początkujący
Początkujący

Post autor: BialyRumcajs » 15 lip 2011, 16:37

Nie mogę uwierzyć w to oskarżenie. Chodzę do Mki(czy jak to się tam pisze) właściwie od początku działalności i razem z kumplami uważamy, że i żarcie jak i "niewiadomo skąd wzięta" właścicielka są jak najbardziej w porządku. Powiem nawet, że aktualnie tamtejszy kebab w bułce uważam za najlepszy w Tomyślu(duży, bułka nie jest sucha, a mięso i surówki naprawdę wyborne). Mięso jest robione tak jak normalny kebab czyli "z wałka" tyle, ze po starciu ląduje na płycie grzewczej gdzie chwilę leży żeby się dosmażyć(przynajmniej tyle zauważyłem). Taka technika jest często stosowana w Poznaniu i zrobione tak mięso jest o niebo lepsze niż tradycyjne prosto z wałka. Poza tym nie znam zbyt wielu kebiabiarni( nie mówię tu o większych lokalach) gdzie można sobie wybrać rodzaj mięsa, a zazwyczaj jest to drób, albo wieprzowina, więc nie rozumiem bulwersu co do tego, żę był to akurat kurczak. Pizzy tam nie jadłem, więc się nie wypowiem na jej temat. I tak dochodząc do ostatniej kwestii, która mnie trochę zdziwiła. Powołujesz się na to, ze jak nic nie zrobimy to właściciele takich knajp będą nas mieli gdzieś, a chwilę wcześniej piszesz, że dostałeś zwrot kasy. Ja tam bym się na twoim miejscu cieszył, bo nie dosyć, że właścicielka zostawiła ci żarcie to jeszcze oddała kasę( co nieczęsto się zdarza), a nie chcę mi się wierzyć, że była dla ciebie tak niemiła, bo w lokalu atmosfera jest naprawdę przyjemna, a pani za ladą zawsze uśmiechnięta. Kończąc ten długi wywód, w przeciwieństwie do wyżej oskarżającego chciałbym osobiście zachęcić wszystkich do jedzenia w Emce. Uważam, że takim nowym, małym knajpkom powinno dać się szansę na rozwój, tym bardziej, ze jak już pisałem wcześniej jedzenie tam jest przednie, obsługa bardzo miła, a i sam lokal o wiele przyjemniejszy niż poprzednio tam rezydująca Zoja. Krótko mówiąc zachęcam.

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 18 lip 2011, 04:41

alcor pisze:surowiutki
mięsko
pieniążki
Domyslam sie, ze masz okolo 10-13 lat...

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 18 lip 2011, 08:16

Asertywny pisze:
alcor pisze:surowiutki
mięsko
pieniążki
Domyslam sie, ze masz okolo 10-13 lat...

Przykro mi - jesteś w błędzie. Powiedzmy, że mam 18 + VAT i nie obrażaj mnie.

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 18 lip 2011, 08:19

BialyRumcajs pisze:Nie mogę uwierzyć w to oskarżenie. Chodzę do Mki(czy jak to się tam pisze) właściwie od początku działalności i razem z kumplami uważamy, że i żarcie jak i "niewiadomo skąd wzięta" właścicielka są jak najbardziej w porządku. Powiem nawet, że aktualnie tamtejszy kebab w bułce uważam za najlepszy w Tomyślu(duży, bułka nie jest sucha, a mięso i surówki naprawdę wyborne). Mięso jest robione tak jak normalny kebab czyli "z wałka" tyle, ze po starciu ląduje na płycie grzewczej gdzie chwilę leży żeby się dosmażyć(przynajmniej tyle zauważyłem). Taka technika jest często stosowana w Poznaniu i zrobione tak mięso jest o niebo lepsze niż tradycyjne prosto z wałka. Poza tym nie znam zbyt wielu kebiabiarni( nie mówię tu o większych lokalach) gdzie można sobie wybrać rodzaj mięsa, a zazwyczaj jest to drób, albo wieprzowina, więc nie rozumiem bulwersu co do tego, żę był to akurat kurczak. Pizzy tam nie jadłem, więc się nie wypowiem na jej temat. I tak dochodząc do ostatniej kwestii, która mnie trochę zdziwiła. Powołujesz się na to, ze jak nic nie zrobimy to właściciele takich knajp będą nas mieli gdzieś, a chwilę wcześniej piszesz, że dostałeś zwrot kasy. Ja tam bym się na twoim miejscu cieszył, bo nie dosyć, że właścicielka zostawiła ci żarcie to jeszcze oddała kasę( co nieczęsto się zdarza), a nie chcę mi się wierzyć, że była dla ciebie tak niemiła, bo w lokalu atmosfera jest naprawdę przyjemna, a pani za ladą zawsze uśmiechnięta. Kończąc ten długi wywód, w przeciwieństwie do wyżej oskarżającego chciałbym osobiście zachęcić wszystkich do jedzenia w Emce. Uważam, że takim nowym, małym knajpkom powinno dać się szansę na rozwój, tym bardziej, ze jak już pisałem wcześniej jedzenie tam jest przednie, obsługa bardzo miła, a i sam lokal o wiele przyjemniejszy niż poprzednio tam rezydująca Zoja. Krótko mówiąc zachęcam.

1) Założyłeś specjalnie konto, żeby to napisać? :kawa:
2) Słyszałeś o takim mięsie jak cielęcina w kebabie?
3) Sposób ze ścinaniem mięsa z wałka i podsmażaniem go na płycie nie jest żadną nowością ani praktyką stosowaną tylko w Mce.
4) Proponuję wybrać się do innych 'kebabiarni' i zrobic porównanie, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że jadasz tylko w jednym miejscu.
5) Owszem, babka oddała kasę, ale jest to jej zas*any obowiązek a nie żadna łaska i przychylność z jej strony. Piszesz, że zostawiła mi żarcie - jeśli myślisz, że była to dla mnie jakaś korzyść to jesteś w błędzie - "żarcie" wylądowało niestety w koszu na śmieci. Chyba, że Ty zjadłbyś niedopieczoną pizzę, "bo za darmo" - wtedy Twoje rozumowanie ma sens...
6) Zgodzę się, że trzeba dawać szansę nowym lokalom, ale nie za wszelką cenę! A już szczególnie nie za cenę zdrowia ;) Nie widzę nic złego w dzieleniu się opinią, doświadczeniem - wręcz przeciwnie, skoro jest możliwość i miejsce, dlaczego tego nie robić? Takie informacje są przydatne zarówno klientom jak i lokalom - jedni i drudzy mogą wyciągnąć ciekawe wnioski.
Jeśli tylko chcą i jeśli potrafią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”