Max Chicken

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Re: Max Chicken

Post autor: punisher » 28 sty 2011, 15:33

No to chyba ulegnę i udam się tam ponownie. Pół roku temu byłem po raz pierwszy i myślałem ze ostatni.
Ciekawe czy w końcu ruszy McDonald's, kilka osób z naszego terenu ubiega się o lokal już od pewnego czasu.

Awatar użytkownika
kayo
Maniak
Maniak

Post autor: kayo » 28 sty 2011, 15:41

Proszę zwrócić uwagę na to, że Pan skonsumował BOX 2  za 9.99zł
Jeśli ma Pan taki ogromny apetyt polecam Obiadowy 1 lub 2 tj. 10 kawałków kurczaka, surówki, dwie porcje talarków, 2 sosy.
Powątpiewam, że nie było +- 200gram, ale proponuję zwarzyć kolejnym razem w domu.
200gram nie wygląda, 200gram waży :D . Wyglądać może dziewczyna itp.
Gratuluję wagi w oczach.
Nie pisze tego złośliwie tylko w kwestii wyjaśnienia innym
Nie chodziło mi o to czy porcja jest za mała od deklarowanej... Chodzi o to że żeby się najeść musiałbym wziąć trzy - cztery porcje. To już robi sporą kwotę. Więc nazwałbym tą nie jako porcja obiadowa a raczej zagryzka przed obiadem...;)

Awatar użytkownika
Andrzej
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Imię i Nazwisko: Andrzej

Post autor: Andrzej » 28 sty 2011, 18:29

punisher pisze:No to chyba ulegnę i udam się tam ponownie.
Uczciwie powiem - warto.
punisher pisze:Pół roku temu byłem po raz pierwszy i myślałem ze ostatni.
Miałem dokładnie tak samo. Wiele mi nie odpowiadało.
Teraz się skusiłem i nie żałuje, czasami będe wpadał na jedzenie. O ile drastycznie nie zmienią się ceny i ilość.
No ale tego nikt nie może zagwarantować.
kayo pisze:
Proszę zwrócić uwagę na to, że Pan skonsumował BOX 2  za 9.99zł
Jeśli ma Pan taki ogromny apetyt polecam Obiadowy 1 lub 2 tj. 10 kawałków kurczaka, surówki, dwie porcje talarków, 2 sosy.
Powątpiewam, że nie było +- 200gram, ale proponuję zwarzyć kolejnym razem w domu.
200gram nie wygląda, 200gram waży :D . Wyglądać może dziewczyna itp.
Gratuluję wagi w oczach.
Nie pisze tego złośliwie tylko w kwestii wyjaśnienia innym
Chodzi o to że żeby się najeść musiałbym wziąć trzy - cztery porcje.
Jestem wielkim "żarłokiem". Żeby się najeść muszę zjeść duuużo. Zjadłem ten BOX 2 i miejsca nie miałem, żeby zjeść po tym jakieś frytki.

Idź, zamów ten "obiadowy" zestaw w ilości 3szt - jeżeli zjesz 3 takie porcje to ja postawie Ci czwartą. Jak zjesz czwartą to postawie Ci do tego cole :) bo aż sam nie wierze, że ktoś może zjeść 3 takie porcje.
No chyba, że tyle co ze USA wróciłeś i jadłeś 4 takie posiłki dziennie ;)

Awatar użytkownika
czarnant
Rozmowny
Rozmowny

Re:

Post autor: czarnant » 28 sty 2011, 20:23

AgnieszkaK pisze:
StryderS pisze:Byłem tam. Jeśli ktoś się spodziewał czegoś innego niż wypadkowa McDonalda, Burger Kinga czy KFC to dla mnie jest naiwny. Taka specyfika tego segmentu gastronomii. Jak fast food nie jest źle.
KFC jest lepsze :)
Byłam tam dwa razy na szybkie małe co nieco. Jedzenie było dość dobre ale stosunkowo drogie, zdecydowanie lepiej smakuje mi w KFC. Nie wiem czy urozmaicili menu, ale jeśli nie, to pewnie już tam nie pójdę :prosze:

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: Asertywny » 28 sty 2011, 21:12

czarnant pisze:
AgnieszkaK pisze:
StryderS pisze:Byłem tam. Jeśli ktoś się spodziewał czegoś innego niż wypadkowa McDonalda, Burger Kinga czy KFC to dla mnie jest naiwny. Taka specyfika tego segmentu gastronomii. Jak fast food nie jest źle.
KFC jest lepsze :)
Byłam tam dwa razy na szybkie małe co nieco. Jedzenie było dość dobre ale stosunkowo drogie, zdecydowanie lepiej smakuje mi w KFC. Nie wiem czy urozmaicili menu, ale jeśli nie, to pewnie już tam nie pójdę :prosze:
Gratuluje.

Awatar użytkownika
czarnant
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: czarnant » 29 sty 2011, 21:26

ooooooooooo masakra :( mielone z kurczaka :(((((((((((((

Asik
Rozmowny
Rozmowny

Post autor: Asik » 29 sty 2011, 23:35

smacznego :(

chickenmax
Początkujący
Początkujący

Post autor: chickenmax » 31 sty 2011, 23:56

Witam
Hehe filmik średnio smaczny, ale to niestety w stanach takie rzeczy robią.
Podejrzewam, że była to aluzja jakaś lecz troszkę osobę która wrzuciła ten filmik zmartwię ponieważ u nas jest chicken i big chicken z piersią kurczaka tzn. z polędwiczki i jeśli ktoś kupił u nas ww. burgera nie musi być znawcą i widzi że to jest pierś w panierce a nie zmielone otręby w panierce. Zresztą sprzedaż burgerów idzie nieźle i to pewnie dlatego, że nie robimy takich mielonek :D .

Asertywny
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Post autor: Asertywny » 01 lut 2011, 01:22

chickenmax pisze:Witam
Hehe filmik średnio smaczny, ale to niestety w stanach takie rzeczy robią.
Podejrzewam, że była to aluzja jakaś lecz troszkę osobę która wrzuciła ten filmik zmartwię ponieważ u nas jest chicken i big chicken z piersią kurczaka tzn. z polędwiczki i jeśli ktoś kupił u nas ww. burgera nie musi być znawcą i widzi że to jest pierś w panierce a nie zmielone otręby w panierce. Zresztą sprzedaż burgerów idzie nieźle i to pewnie dlatego, że nie robimy takich mielonek :D .
Spokojnie, nawiazywalem do sieciowych fastfoodow (tu KFC), a te w kazdym kraju dzialaja tak samo, dlatego ten film mozna odniesc zarowno do KFC w USA, RPA, Singapurze jak i Polsce.

Awatar użytkownika
Ayreon
Maniak
Maniak

Post autor: Ayreon » 01 lut 2011, 11:40

chickenmax pisze:u nas jest chicken i big chicken z piersią kurczaka tzn. z polędwiczki
Proszę mi wytłumaczyć pojęcie polędwiczki. Jestem z wykształcenia zootechnikiem i w całej swojej karierze zawodowej nie spotkałem się z z takim pojęciem jak polędwiczka drobiowa. Z jakiej części kurczaka to jest ? Gdzie brojler ma polędwice/czke ? Od kiedy pierwszy raz zboczyłem ulotkę, strasznie mnie to intryguje.

Awatar użytkownika
MalaMI
Nowicjusz
Nowicjusz
Imię i Nazwisko: Mała Mi

Post autor: MalaMI » 01 lut 2011, 12:24

Przy piersi z kurczaka. Niektorzy nazywaja ta czesc maly filet, niektorzy poledwiczka. Ten maly kawalek, ktory idzie oderwac od piersi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”