Ankara

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Ankara

Post autor: hed » 09 wrz 2013, 11:43

chyba się rozkręcają..zastawili prawie całkowicie deptaczek, ktoś tam coś spożywał? :)
CENY PALIW w NT: http://cenapaliw.pl/index.php?l=15

Awatar użytkownika
Jarajek
Początkujący
Początkujący

Re: Ankara

Post autor: Jarajek » 09 wrz 2013, 11:58

Raz i raczej ostatni. Nie wiem czym podyktowane było takie potraktowanie klienta. Zamówienie złożyłem telefonicznie na dowóz w pierwsze dni działalności Ankary kiedy obowiązywała zniżka 30% (chyba) na wszystkie dania. Kwota zamówienia wyniosła prawie 100 zł (już po zniżce) a przy płaceniu okazało się, że zniżka nie obowiązuje. Dodatkowo chciano złotówki za dowóz prawie w centrum miasta. Śmiech na sali... Na szczęście udało się jakoś ugadać zniżkę, ale za dowóz i tak policzyli aż 10 zł!!! Myślałem, że chociaż zawartością mnie zaskoczy, a tam... marniutko. Duży zestaw za 18 zł (ze zniżką coś ok. 13 zł), a tam tyle co kot napłakał na dodatek średnio ciepłe. Może na miejscu jest lepiej. Osobiście jestem niezadowolony.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2013, 09:52 przez Jarajek, łącznie zmieniany 1 raz.

RIST
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: RIST » 09 wrz 2013, 16:37

Niestety na miejscu wcale nie było lepiej :( Ilość samego kebabu zostawia wiele do życzenia. Owszem frytek i surówki na talerzu miałem sporo i byłoby wszystko OK, gdybym nie zamówił kebaba na talerzu. A to akurat ciężko było znaleźć pomiędzy frytkami a surówką.
Jedno co muszę przyznać, że mięso bardzo mi smakowało, ale cena i ilość skutecznie mnie odstraszają od tego miejsca.

przemek_mierzejewski
Maniak
Maniak

Post autor: przemek_mierzejewski » 09 wrz 2013, 16:50

hed pisze:chyba się rozkręcają..zastawili prawie całkowicie deptaczek, ktoś tam coś spożywał? :)
Właściciel dostał pozwolenie na zajęcie chodnika 3,5 x 9,0 m do końca września. Moim zdaniem za dużo. Urząd sprawdzał, ale z jakim skutkiem? Nie wiem. Połowa chodnika była wystarczająca.
Administrator
Przemek Mierzejewski / Nowy Tomyśl

Awatar użytkownika
Jadaszek
Początkujący
Początkujący

Post autor: Jadaszek » 09 wrz 2013, 19:15

Jadłem 2 razy. Możliwość zamówienia telefonicznego mnie nie przekonuje, zamówiliśmy 2 duże Doner box'y i 1 mały, przyjechały 2 małe i 1 duży (na dodatek nie z takim mięsem jak miały być), ale oszczędziliśmy już sobie oddzwaniania. Jak dotąd szału nie ma, lecz do 3 razy sztuka. :)

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 09 wrz 2013, 21:10

przemek_mierzejewski pisze:pozwolenie na zajęcie chodnika 3,5 x 9,0 m
a chodnik ma tam szerokość?? przecież tam tylko 2 osoby się mogą teraz minąć, nie wspominam o rozpędzonych rowerach, chyba, że ta instalacja ma hamować rowerzystów :idea:
CENY PALIW w NT: http://cenapaliw.pl/index.php?l=15

alcor
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: alcor » 10 wrz 2013, 09:09

Mięso rzeczywiście smaczne, ale porcje niestety niewielkie. Nie za tę cenę. Na Ogrodowej za mniejsze pieniądze masz jeszcze raz tyle (sprawdzone na wadze ;) ) Potwierdzam też informację o wprowadzaniu w bąłd klienta w pierwszych dniach otwarcia co do zniżek, które nei obowiązywały przy zamówieniach na dowóz. Oczywiście taka informacja pojawiała się dopiero w drzwiach. Nieładnie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”