RAMZES

Oceń kulturę podejmowania gościa lokalu oraz jakość jedzenia itp.
Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Re: RAMZES

Post autor: StryderS » 24 lis 2011, 13:02

Jakoś miesiąc temu przez absolutny przypadek znalazłem się w tej pizzerii. Wcale nie chciałem jeść, bo kierowany waszymi opiniami powtarzałem, że pizza jest podła. Jednak gdy znajomi zamówili dwie pizze, spróbowałem i jednak stwierdziłem, że nie jest to może dzieło sztuki rodem z Półwyspu Apenińskiego, ale była całkiem dobra.
Administrator/ Szymon Konieczny

guciu
Maniak
Maniak

Post autor: guciu » 24 lis 2011, 13:43

StryderS pisze:Jakoś miesiąc temu przez absolutny przypadek znalazłem się w tej pizzerii. Wcale nie chciałem jeść, bo kierowany waszymi opiniami powtarzałem, że pizza jest podła. Jednak gdy znajomi zamówili dwie pizze, spróbowałem i jednak stwierdziłem, że nie jest to może dzieło sztuki rodem z Półwyspu Apenińskiego, ale była całkiem dobra.
Kojarzę sytuację. :wink:
Byłeś wtedy tak głodny, że zjadłbyś konia z kopytami, uprzężą i skoblem od stajenki? :D
S.M.

Awatar użytkownika
StryderS
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Szymon Konieczny

Post autor: StryderS » 24 lis 2011, 14:10

guciu pisze:
StryderS pisze:Jakoś miesiąc temu przez absolutny przypadek znalazłem się w tej pizzerii. Wcale nie chciałem jeść, bo kierowany waszymi opiniami powtarzałem, że pizza jest podła. Jednak gdy znajomi zamówili dwie pizze, spróbowałem i jednak stwierdziłem, że nie jest to może dzieło sztuki rodem z Półwyspu Apenińskiego, ale była całkiem dobra.
Kojarzę sytuację. :wink:
Byłeś wtedy tak głodny, że zjadłbyś konia z kopytami, uprzężą i skoblem od stajenki? :D
To fakt, byłem bardzo głodny :gazeta:
Administrator/ Szymon Konieczny

guciu
Maniak
Maniak

Post autor: guciu » 24 lis 2011, 14:25

StryderS pisze:
To fakt, byłem bardzo głodny :gazeta:
Tym samym Twoja opinia staje się mało obiektywna. :twisted:
S.M.

piotr
Gaduła
Gaduła
Imię i Nazwisko: Piotrek Mierzejewski

Post autor: piotr » 24 lis 2011, 16:09

punisher pisze:Pizza w Ramzesie leży i kwiczy, a najgorsza jest ta 50cmm, nieważne z czym, wielki, suchy kawał podeszwy ze znikomą zawartością dodatków!
Niestety muszę się zgodzić. Nawet Wi–Fi mnie nie skusi, żeby tam pójść ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warte polecenia”