ulica Glinna

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

ulica Glinna

Post autor: punisher » 06 kwie 2011, 19:13

Nawet nie wiedziałem że tak ona się nazywa, ale zumi tak ją pokazuje:
Obrazek

Ale bardziej chodzi mi o kompletnie niewykorzystane tereny w tym miejscu. Na przykład pozostałość po dużej, niedokończonej budowli ogrodzonej zardzewiałym płotem. Co tam miało być, zajezdnia PKS, dworzec? Drugi teren to tuż obok, miedzy tyłami ZUS-u a bokiem Chify. Czy ktoś wie jakie są plany wobec tych terenów?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak
GG: 7174572

Re: ulica Glinna

Post autor: JOSH » 07 kwie 2011, 07:05

To ponoć miała być jakaś baza, projektowanej i również nie dokończonej elektrowni jądrowej w Klempiczu. Tyle wiem, jesli ma ktoś więcej informacji, chętnie się dowiem.
A tereny ładne aż prosi się o jakąś większą inwestycję!!!
WINA NIE PIJE SIĘ PO TO BY UPAŚĆ, ALE PO TO ABY SIĘ PODNIEŚĆ :D

Awatar użytkownika
hed
Maniak
Maniak

Post autor: hed » 07 kwie 2011, 08:34

Obrazek
W tym miejscu miała przebiegać planowana jeszcze pod koniec lat 80. bodaj obwodnica, więc teren pewnie pusty, bo był pod nią przeznaczony. Jeszcze jest nawet ciepłociąg chyba podwieszony, żeby nie kolidował :)
A te pozostałości budynków to zajezdnia PKS, chyba dla zachodniego rejonu wielkopolski była planowana.
Jedno co bardzo zauważalne, to że full śmieci się wala po tym sporym terenie :|
JOSH pisze:To ponoć miała być jakaś baza, projektowanej i również nie dokończonej elektrowni jądrowej w Klempiczu.
takiej interpretacji nie słyszałem, to chyba jakiś żart :wink:
CENY PALIW w NT: http://cenapaliw.pl/index.php?l=15
http://niewygodne.info.pl/

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 07 kwie 2011, 09:12

Ja słyszałem od kogoś na ulicy, i jest to info nie potwierdzone. O obwodnicy też słyszałem.
Tymi terenami włada Gmina NT, Chifa, a tam gdzie jest ta ruina zajezdni, PKS Poznań. To są głównie tereny Chify, tak więc jeśli jakieś inwestycje planowałaby Chifa to raczej właśnie tam.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 07 kwie 2011, 14:27

Kiedyś chodziły pogłoski że Chifa ma tam coś stawiać, centrum dystrybucji, magazyny, hale produkcyjne? Ale wybrano inną lokalizację lub kryzys zawalił plany, nie wiem dokładnie :wink:

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 11 kwie 2011, 08:53

punisher pisze:Kiedyś chodziły pogłoski że Chifa ma tam coś stawiać, centrum dystrybucji, magazyny, hale produkcyjne? Ale wybrano inną lokalizację lub kryzys zawalił plany, nie wiem dokładnie :wink:
Chifa będzie rozbudowywać swój magazyn, ale nie na w/w miejscu, tylko na swoim terenie.
Ci co przebywali na wolnym powietrzu za parkiem, za Chifą przy smródce, racząc się różnorakimi napojami, wiedzą. Tam ma powstać nowa hala.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 30 sie 2015, 12:24

JOSH pisze:
punisher pisze:Kiedyś chodziły pogłoski że Chifa ma tam coś stawiać, centrum dystrybucji, magazyny, hale produkcyjne? Ale wybrano inną lokalizację lub kryzys zawalił plany, nie wiem dokładnie :wink:
Chifa będzie rozbudowywać swój magazyn, ale nie na w/w miejscu, tylko na swoim terenie.
Ci co przebywali na wolnym powietrzu za parkiem, za Chifą przy smródce, racząc się różnorakimi napojami, wiedzą. Tam ma powstać nowa hala.
No i coś się zaczyna dziać, bardzo duży teren ogrodzony płotem z paneli. Słyszałem wersję o chifoskim magazynie lub dużym parkingu jak ma pxcw. Może ktoś wie coś więcej?

Awatar użytkownika
JOSH
Maniak
Maniak

Post autor: JOSH » 30 sie 2015, 16:36

Nie, tu ma powstać dość spora sterylizatornia dla Chify plus parking dla pracowników Chify na 100 czy więcej pojazdów, ale ten parking bliżej PUP-u.

Awatar użytkownika
punisher
Gadulmistrz
Gadulmistrz

Post autor: punisher » 18 maja 2018, 20:43

Temat z przed 7 lat odświeżam. Tereny na fotkach powyżej zaorane, nie ma płotu i niedokończonej budowli. Nie byłem tam pół roku, może trochę więcej.
Co się tam dzieje? Bo Chifa chyba tylko do drogi. A kto/co po drugiej stronie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto w obiektywie”