Czy każdy burmistrz jest bezkarny?

Zagadnienia dotyczące nowotomyskiej administracji.
dariusz
Gaduła
Gaduła
Imię i Nazwisko: Dariusz Borowski
Kontakt:

Czy każdy burmistrz jest bezkarny?

Post autor: dariusz » 13 mar 2017, 09:03

.
Jak daleko sięgają uprawnienia burmistrzów?

Czy posiadając swoje kompetencje mogą dowolnie dysponować naszymi pieniędzmi? Nawet jeśli wydatki są nieracjonalne?

Jest to kontynuacja wpisu „Tajny raport - w oparach Komisji Rewizyjnej”. Z ostatniego wpisu możemy dowiedzieć się, że Komisja Rewizyjna, pod przewodnictwem Michała Jarosza, uznała za zasadną moją skargę na burmistrza Nowego Tomyśla Włodzimierza Hibnera.

Chociaż burmistrz nie chciał/nie mógł złożyć żadnych wyjaśnień, to wiemy już doskonale, że raport „Reklama w przestrzeni publicznej” to absolutny gniot niezgodny z warunkami umowy a procedura urzędowa związana z jego powstaniem jest ze wszech miar nieprawidłowa. Sprawa trafiła do prokuratury.

Prokuratura Rejonowa w Nowym Tomyślu wydała postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa, w sprawie nieprawidłowości związanych z powstaniem raportu "Reklama w przestrzeni publicznej", mimo iż dla nas są wysoce naganne.

Czy to oznacza, że obywatele NT są na straconej pozycji?

Więcej przeczytasz na:
http://obywatelskint.pl/2017/03/czy-kaz ... -bezkarny/
Dariusz Borowski :: RLU:#375594 :: e-borowski.pl
Opinie tutaj wyrażone reprezentują moje własne poglądy. Nie są w żaden sposób związane z moim pracodawcą, moją rodziną, moimi przyjaciółmi oraz moim psem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy administracyjne”