Droga nieutwardzona od Janusa do obwodnicy....

Zagadnienia dotyczące nowotomyskiej administracji.
Noto
Maniak
Maniak
Imię i Nazwisko: Edward Tyrchan

Droga nieutwardzona od Janusa do obwodnicy....

Post autor: Noto » 22 maja 2013, 17:43

Nie wiem czy na Niezależnym Forum Nowego Tomyśla i okolic ten temat mogę poruszyć ::Ale nic co nowotomyskie nie powinno mi być obce -i do rzeczy chodzi mi o drogę polną od Janusa na Os. Północ do obwodnicy Nowego Tomyśla która biegnie między Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi -Świerczewskiego i Złote Piaski.Dwa -trzy lata wstecz dwa razy do roku ją równano i walcowano ,w tej chwili tego zaniechano (nie chodzi o działkowców -na ogół spacerek albo rower ).Moje spostrzeżenia :przy wypadku na obwodnicy do Zbąszynia -ruch samochodów policja tamtędy kieruje (niby objazd )i te ciężkie samochody zrobiły z tej drogi góry doliny -i nasuwa się pytanie ?-czy miasta albo powiatu nie stać na wyrównanie (nie wiem do czyjej gestii ta droga należy?)Nie jeżdżę bo mam inne wjazdy -to tak na temat tego objazdu (budując rondo to pięknie o nią dbano ).

MałyszNT
Gadulmistrz
Gadulmistrz
Kontakt:

Re: Droga nieutwardzona od Janusa do obwodnicy....

Post autor: MałyszNT » 22 maja 2013, 18:35

To droga Gminna i powinna już być wyrównana i ubita, jeżeli nie jest to w najbliższym czasie powinna być, bo takie równania w całej Gminie się odbywają już od ok. miesiąca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy administracyjne”